Show Biznes

Na planie Magic Mike’a 3 jest dramat, bo żyjemy w piekle

Osiem dni.

Przez całe osiem dni nie myślałem o tym. Przykro mi, że zepsułem Ci passę, jeśli biegłeś razem ze mną, wolny od głupoty naszej obecnej chwili. Will Smith policzkujący Chrisa Rocka na gali Oscarów, AKA The Slap, AKA pięciopalczaste machnięcie, o którym chcę przeżyć resztę życia, nie słysząc o nim nigdy więcej.

Teraz, dzięki Channingowi Tatumowi i Thandiwe Newton, oto jesteśmy. W zeszłym tygodniu na planie filmu Ostatni taniec Magic Mike’a – tak, najlepsza hollywoodzka seria o striptizerach kończy trylogię – gwiazdy filmu, Tatum i Newton, pokłóciły się podobno tak mocno z powodu incydentu z Oscarami, że ten pierwszy wyrzucił drugiego z filmu. Jeśli wierzyć doniesieniom z The Irish Sun , obaj zaczęli rozmawiać o policzku, co przerodziło się w kłótnię, a Tatum wskoczył do samochodu i odjechał. Historia cytuje rzecznika Warner Bros. twierdzącego, że Newton „podjął trudną decyzję o wycofaniu się z produkcji filmu Warner Bros. Pictures Magic Mike’s Last Dance, aby zająć się sprawami rodzinnymi” Tak czy inaczej, Newton została już obsadzona w innej roli, a jej miejsce zajęła Salma Hayek.

Mam pytania. Dlaczego celebryci nie tylko kłócą się i spierają o policzek, ale kłócą się i spierają tak mocno, że prowadzi to do poważnych problemów zawodowych? I dlaczego, ze wszystkich miejsc w tym nieświętym wszechświecie, w których można się podeprzeć, robi się to na planie filmu Magic Mike ? To nie jest Apocalypse Now! Jestem też pewna, że Channing Tatum nie oglądał Westworld, bo gdyby oglądał, to z pewnością nie zadawałby się z Thandiwe, ponieważ ta niewielka część jego mózgu uwierzyłaby, że jest ona żywicielem Westworld. Pytam więc: Czy wszyscy możemy się dogadać? (I, na miłość boską, przestańcie mówić/walczyć/dyskutować/tworzyć memy o tym policzku)

Więc Channing i Thandiwe, proszę. Przyczyńcie się do tego, by piekło stało się bardziej znośne dla nas wszystkich.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button