Naf Naf Middle Eastern Grill To Fan the Flame w Fort Mill

Szybko rosnący koncept fast-casual będzie gościł ceremonię przecięcia wstęgi 25 stycznia z ofertą dla pierwszych 50 gości w kolejce do jedzenia za darmo

Naf Naf Middle Eastern Grill To Fan the Flame w Fort MillFort Mill, SC (RestaurantNews.com) Naf Naf Middle Eastern Grill zaprasza społeczność Fort Mill, aby przyjść zebrać się wokół grilla na jego oficjalną uroczystość wielkiego otwarcia w czwartek, 9 lutego.

Znajduje się przy 816 Brayden Pkwy., off Hwy. 160 i w pobliżu skrzyżowania I-77, Middle Eastern Grill jest gospodarzem oficjalnej ceremonii przecięcia wstęgi w dniu 9 lutego ze specjalnymi gośćmi z Fort Mill Chamber of Commerce i członkami rady miejskiej.

Od chrupiącego falafela po poduszkowatą i świeżą pitę, Nafers będą chcieli przybyć wcześniej na to wielkie święto, ponieważ pierwszych 50 gości w kolejce zje za FREE. Zwycięzcy zaczną być wybierani o 11 rano, więc nie trać miejsca w kolejce!

„Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, aby oficjalnie świętować nasz wielki debiut w Południowej Karolinie”, powiedział Właściciel i Operator Neel Patel. „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za całe wsparcie, które otrzymaliśmy od społeczności Fort Mill, odkąd miękko otworzyliśmy się w listopadzie i nie możemy się doczekać, aby fanning the flame z lokalnymi Nafers na wielkim otwarciu!”

Nowy Naf Naf jest otwarty codziennie od 10:30 do 20:30. Oznacza to pierwszą lokalizację w Fort Mill i pierwszą w Karolinie Południowej z planami posiadania ponad 40 lokalizacji systemowych do końca 2023 roku.

„Neel poprowadził tak udany debiut naszej ekspansji w Karolinie” – powiedział prezes Greg William. „Z naszą pasją do tworzenia unikalnych doświadczeń gastronomicznych wypełnionych bliskowschodnimi smakami sparowanymi z doświadczeniem Neela, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyszłość przyniesie Naf w tym obszarze”

Naf Naf zaprasza gości do dostosowania entrées, takich jak nadziewana kanapka pita, lub stworzenia miski z wyborem bazowym, począwszy od ciepłych ziaren, takich jak ryż basmati i kuskus, po zieleninę sałatkową, a nawet bliskowschodnie smarowidła, takie jak hummus i Baba Ghanoush. Następnie wybierz białko, takie jak oryginalne białko roślinne – chrupiący na zewnątrz i delikatny w środku falafel – lub wybierz spośród wielokrotnie nagradzanego pieczonego kurczaka Shawarma, bliskowschodniego steku lub chrupiącego kurczaka. Następnie dodaj dowolne lub wszystkie świeże dodatki Naf, w tym cebulę Sumac, fioletową kapustę, bliskowschodnie pikle i sałatkę z siekanych pomidorów i ogórków. Na koniec dodajemy jeden z sosów Naf.

  Kto powiedział, że potrzeby wielu przeważają nad potrzebami kilku lub jednego?

Aby dowiedzieć się więcej o Naf, odwiedź nafnafgrill.com. Naf Naf zawsze poszukuje pełnych pasji właścicieli, którzy chcą rozniecić płomień w swojej okolicy. Więcej informacji na temat franczyzy można znaleźć na stronie nafnafgrill.com/franczyza.

  Przewodnik po zakupie oprogramowania EHS

Naf Naf Middle Eastern Grill To Fan the Flame w Fort Mill

Naf Naf Middle Eastern Grill: Fan The Flame of Your Passion (and your appetite).

O Naf Naf Middle Eastern Grill

Naf sprawia, że świeża kuchnia Bliskiego Wschodu staje się ulubioną w głównym nurcie w całych Stanach Zjednoczonych. Inspirowana tradycją, autentyczna gościnność Naf w połączeniu z ręcznie robionymi potrawami pochodzącymi ze starych receptur tworzy przyjazną atmosferę, w której goście są zapraszani do rozpalania ognia kulinarnych poszukiwań. Każde zamówienie jest dostosowywane do upodobań gościa i obejmuje wybór najwyższej jakości mięs, takich jak wielokrotnie nagradzany kurczak Shawarma pieczony na pionowym rożnie, świeżo zmielony falafel i puszysta pita wypiekana w restauracji przez cały dzień. Siedziba główna Naf znajduje się w Chicago, a 39 lokali działa na terenie całego kraju. Więcej informacji można znaleźć na stronie nafnafgrill.com.

Kontakt:
Kat McManigle
Champion
972-930-9933
kmcmanigle@championmgt.com

  • Więcej z Naf Naf Middle Eastern Grill