Show Biznes

Nagle Spider-Man: Bez powrotu do domu i Doktor Strange mają o wiele więcej sensu

To zawiera spoilery z Doktor Strange w Wielokulturowym Szaleństwie.

Jak Stephen Strange wchodzący po snach do pustego mózgu własnego trupa, moja głowa czuła się nieźle zmącona podczas Doktor Strange w Wielokulturowym Szaleństwie. Oszczędzę wam szczegółów na temat tego, co chodziło mi po głowie tamtej nocy. (Dla chorobliwie ciekawskich: recenzja Esquire’a jest tutaj).

W większości przypadków – jeśli chodzi o bieżącą historię Kinowego Uniwersum Marvela – miałem proste pytanie. Prześledźmy je. Jeśli jesteś wiernym fanem disneyowskich wyczynów Marvela, widziałeś, jak umiera Ten, który pozostał Jonathana Majorsa – co spowodowało rozpad multiwersum, jakie znamy (lub nie znamy). Następnie, w Spider-Man: No Way Home, zobaczyliśmy, jak multiwersum otwiera się na biznes, przynosząc nam trzy serie złoczyńców i bohaterów Spideya. Nie wspomniano o tym, co wydarzyło się w Loki. Następnie wydarzył się Doctor Strange in the Multiverse of Madness , w którym mieliśmy do czynienia z różnego rodzaju multiwersalnymi wybrykami… bez żadnych Loki odniesień. W związku z tym należy zadać sobie pytanie: czy wydarzenia z Loki, w którym najprawdopodobniej pojawiło się kolejne zagrożenie na poziomie Thanosa w MCU, Kang Zdobywca, miały jakikolwiek wpływ na No Way Home i Multiverse of Madness?

Na szczęście w końcu mamy odpowiedź. The Hollywood Reporter przeprowadził wywiad ze scenarzystą Loki i Multiverse of Madness , Michaelem Waldronem. Zadano mu dokładnie to samo pytanie: Jak więc multiwersalne zakończenie Loki pasuje do Spider-Man: No Way Home i Multiverse of Madneswłasnych multiwersalnych wyczynów?” Oto, co Waldron miał do powiedzenia.

Cóż, myślę, że to właśnie dzięki temu wszystko jest możliwe. MCU, jakie znamy, czyli Ziemia-616, była odizolowana od wszelkich multiwersalnych wybryków, a może nawet multiwersum nie istniało aż do wydarzeń z finału Loki. Po wydarzeniach z finału Loki ta ochrona zniknęła. Multiwersum istnieje, a uniwersum MCU jest teraz jego częścią. To dlatego możesz wciągnąć złoczyńców i postacie z innych filmów o Spider-Manie i dlatego w nowym Doktorze Strange nasi bohaterowie mogą podróżować do innych wszechświatów.

To pomaga! W pewnym momencie można by mieć nadzieję, że dostaniemy kolejny niesamowity fragment ekspozycji, jak w przypadku wyjaśnienia Kanga Zdobywcy, które widzieliśmy w ostatnim odcinku Loki . Może będziemy musieli poczekać do drugiego sezonu Loki. Albo Ant-Man i Osa: Quantumania. Thor: Miłość i Grom? Help.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button