Strona główna Show Biznes Najbardziej oczekiwane filmy akcji 2023 r

Najbardziej oczekiwane filmy akcji 2023 r

W dzisiejszych czasach własność intelektualna rządzi w filmach. Wystarczy spojrzeć na gatunek akcji. Z 11 najbardziej oczekiwanych filmów akcji Esquire’a z 2023 r, dziewięć to sequele. Jeden film na tej liście pcha się nawet na siódmą pozycję. Dla niektórych widzów może się to wydawać nieco zniechęcające Czyli mam obejrzeć cztery filmy zanim zrozumiem ten jeden? Wiesz, powiedziałbym, że odpowiedź brzmi: „nie bardzo” To są blockbusterowe filmy akcji, a nie równania trygonometryczne. Studia chcą, żeby ludzie oglądali takie rzeczy. Więc pakują je w eksplozje, szalone akrobacje i tylko tyle ekspozycji, żeby czuć, że warto było odrobić filmową pracę domową. A jeśli zadaniem domowym jest oglądanie filmów, to jak bardzo może być to złe?

Choć 2022 miał kilka dużych hitów w Top Gun: Maverick oraz RRR, nowy rok zapowiada się na podtrzymanie rozpędu. Dostaniemy Keanu Reeves z powrotem jako John Wick i superbohaterskie sequele galore. Paramount podejmie się skoku wiary z pierwszym oficjalnym Dungeons and Dragons film, w którym wystąpią Chris Pine i Michelle Rodriguez. Gdyby tego było mało, Harrison Ford wystąpi po raz ostatni jako Indiana Jones w The Dial of Destiny, w którym zobaczymy legendarną gwiazdę akcji trzaskającą batem i walczącą z nazistami. Klasyka. Poniżej zebraliśmy najbardziej oczekiwane filmy 2023 roku.

Podobnie jak Sylvester Stallone przed nim, Michael B. Jordan zdał sobie sprawę, że aby pójść na całość za Creed III, być może będzie musiał po prostu sam go wyreżyserować. Technicznie rzecz biorąc, dziewiąty film w Rocky seria, Creed III zobaczymy Adonisa Creeda w roli Jordana, który zmierzy się z dawnym przyjacielem z dzieciństwa, granym przez Jonathana Majorsa. Nie po to, by rozkręcić hype train zbyt wcześnie, ale sądząc po samym zwiastunie? Wygląda na to, że Creed III może być jedną z najlepszych Rocky wpisy jeszcze.

Premiera w kinach 3 marca 2023 roku.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Kolejny film, w którym pojawia się wschodzący talent Jonathana Majorsa, Ant-Man and the Wasp: Quantumania będzie miał maleńkich bohaterów zmierzyć się z wrogiem Majorsa na poziomie Thanosa, Kangiem. Paul Rudd i Evangeline Lilly powrócą, aby dokończyć trylogię, rozpoczynając 5. fazę Marvela z wycieczką po tajemniczym (i naukowo wątpliwym) Quantum Realm.

Premiera w kinach 17 lutego 2023 roku.

Nadal nie wiadomo, co dokładnie dzieje się w 65, nowy thriller sci-fi z Adamem Driverem zapowiedziany przez Sony. Lądując na obcej planecie gdzieś w przyszłości, znajduje masywne dinozaury i dowiaduje się, że w jakiś sposób znalazł się na Ziemi… 65 milionów lat temu. Czuję się jak w filmie Paula W.S. Andersona opartym na grze wideo, ale mogę obiecać, że tak nie jest. Co jednak ma, to wielkie dinozaury i pistolety laserowe.

  Ten niepełnosprawny TikToker chce inspirować ludzi swoimi filmikami o makijażu

Premiera w kinach 10 marca 2023 roku.

Keanu Reeves powraca w wielkim stylu do John Wick: Rozdział 4, walcząc z jednym z najlepszych aktorów kina Hongkong Ip Man oraz Shang-Chi’Donnie Yen przyjmie rolę głównego czarnego charakteru w tym czwartym wpisie, wraz z Mortal Kombat oraz Bullet Train’s Hiroyuki Sanada. Ze wszystkich filmów akcji, które ukażą się w 2023 roku, zawsze można założyć, że jakiś John Wick flick nie zawiedzie.

Premiera w kinach 24 marca 2023 roku.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

A Dungeons & Dragons filmowa franczyza wydaje się dużym hazardem, ale może to idealne wyczucie czasu, biorąc pod uwagę, że gra fabularna jest u szczytu swojej popularności. Ale na czym mógłby się skupić film o grze, w której wszystko jest możliwe? Cóż, kiedy masz Chrisa Pine’a, Hugh Granta i Michelle Rodriguez podpisane na, tylko o każdym zadaniu jest warte zobaczenia.

Premiera w kinach 31 marca 2023 roku.

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Oznaczając ostatni film Jamesa Gunna z Marvela przed skierowaniem się do DC na pełny etat, Guardians of the Galaxy Vol. 3 zakończy trylogię i zapewni zakończenie dla swojej ukochanej obsady nieszczęśników. Początkowo zmagający się z problemami komiks, zarówno pod względem sprzedaży, jak i krytyki, Gunn uczynił Strażników jedną z najpopularniejszych franczyz filmowych MCU. Ponieważ będzie to ostatnia kosmiczna podróż Star-Lorda, Draxa, Mantis, Rocketa i Groota, gang prawdopodobnie odejdzie z czymś wyjątkowym.

  Jak sprawdzić kursy na automacie do gry?

Premiera w kinach 5 maja 2023 roku.

Transformers: Rise of the Beasts

Minęło pięć lat od ostatniej Transformers film, ale popularnej linii zabawek nie zabrakło jeszcze pomysłów. „A gdyby samochody mogły stać się zwierzętami?” to pomysł na równi z „A gdyby Optimus Prime walczył z King Kongiem?” Wydaje się, że Transformers: Rise of the Beasts ma mieć oba te elementy! A jak nazywa się ten gigantyczny małpi robot? Optimus Primal. Doskonale.

Premiera w kinach 9 czerwca 2023 roku.

Pomimo trzech lat opóźnień i kontrowersyjnej gwiazdy w centrum, film „Ezra Miller The Flash film nadal ma mieć premierę tego lata 16 czerwca. Czy to już koniec? Czy Michael Keaton będzie Batmanem? Jaki jest stan DC Studios, tak w ogóle? To wszystko są świetne pytania, dziękuję bardzo. Krótka odpowiedź: nie mamy pojęcia. Przygotujcie się na coś naprawdę szalonego, bo wchodzimy w Speed Force.

  Jak sprawdzić kursy na automacie do gry?

Premiera w kinach 23 czerwca 2023 roku.

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia (Indiana Jones and the Dial of Destiny)

Harrison Ford daje ol’ Indy’emu ostatnią przejażdżkę w The Dial of Destiny-piąty film z serii o archeologu, który walczy z nazistami. Pierwotne założenie Stephena Spielberga i George’a Lucasa dla Indiany Jonesa brzmiało: „film o Jamesie Bondzie bez sprzętu” i obaj twórcy trzymali się tej idei od czasu premiery oryginalnego filmu w 1981 roku. Chociaż Dial of Destiny będzie pierwszym filmem, za którego sterami stanie reżyser James Mangold, najnowsza opowieść przygodowa będzie miała na celu utrzymanie przy życiu rolkowego ducha Indy’ego.

Premiera w kinach 30 czerwca 2023 roku.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Film akcji tak świetny, że najwyraźniej musieli go podzielić na dwie części Dead Reckoning, siódmy film w Mission: Impossible franczyzy, będzie świadkiem kaskaderskiego szaleństwa Toma Cruise’a skaczącego z klifu na motocyklu w wieku 60 lat. Jak było widać w Top Gun: Maverick, nic nie powstrzyma tego człowieka przed oszukiwaniem śmierci raz po raz. Cholera, za każdym razem zostanę olany.

Premiera w kinach 14 lipca 2023 roku.

Aquaman i Zaginione Królestwo

Jeśli nie mamy dość wodnych ludzi podążających m.in Black Panther: Wakanda Forever oraz Avatar: Droga wody, w Boże Narodzenie 2023 roku ukaże się także m.in Aquaman and the Lost Kingdom. Sequel będzie podobno oznaczać Jason Mamoa ostatni outing jako wodny superbohater Justice League, ponieważ DC Studios reorganizuje swoją misję na przyszłość. Nie licz jednak jeszcze Aquamana, ani imponujących złoczyńców, takich jak Yahya Abdul-Mateen II’s Black Manta.

Premiera w kinach 25 grudnia 2023 roku.

Josh Rosenberg jest pisarzem rozrywkowym mieszkającym na Brooklynie, utrzymującym stałą dietę jednego filmu dziennie; jego dotychczasowe prace można znaleźć w CBR, Spin, Insiderze oraz na jego osobistym blogu pod adresem Roseandblog.com.

Najchętniej czytane

The Last of Us zostało przedłużone na 2. sezon

Ta historia nie zawiera spoilerów do The Last of Us Part II. Jesteście bezpieczni. (Na razie.)Grizzled survivalists, przychodzę do was z dobrą wiadomością. HBO's...

Kolejne ataki na sieć energetyczną: 14 000 osób straciło prąd w Waszyngtonie, po tym jak zaatakowano stacje w Karolinie Północnej i Oregonie

Topline Kluczowe fakty Departament Szeryfa Hrabstwa Pierce otrzymał telefon tuż przed godziną 5:30 w niedzielę, zgłaszając włamanie do podstacji Tacoma Public Utilities...

Co to jest klauzula konieczna i właściwa w prostych słowach? , Czym jest Necessary and Proper Clause w prostych słowach?

Czym jest Klauzula Konieczności i Prawidłowości w prostych słowach?Klauzula Konieczności i Prawidłowości pozwala Kongresowi "Tworzyć wszystkie ustawy, które będą konieczne i właściwe do wykonania [wyliczonych] uprawnień i wszystkich innych uprawnień nadanych przez tę Konstytucję rządowi Stanów Zjednoczonych lub jakiemukolwiek departamentowi lub urzędnikowi tego rządu." (Artykuł I, Sekcja 8, Klauzula 18).Czym jest Necessary and Proper Clause

10 Best iPhone X Alternatives you can Buy at very Affordable Price![2017 Edition]

iPhone X - rewolucja? A może są lepsze alternatywy?Apple właśnie świętował swoją 10th Anniversary dla swojego pierwszego iPhone'a, wprowadzając na rynek pierwszy telefon z nowej linii produktów, iPhone X. Apple iPhone X może być drogim smartfonem z tagiem cenowym na oczy w wysokości $999.00 i $1,149.00 dla modeli 64GB i 256 GB, odpowiednio, ale to

Jak giną Bill i Frank w The Last of Us?

HBO's The Last of Us z pewnością był chwalony za wierną adaptację swojego materiału źródłowego, ale jedna drobna zmiana w Epizodzie Trzecim jest najlepszą...

Na 5. sezon Stranger Things możemy czekać latami

Jeśli znalazłeś się z powrotem w Stranger Things hype train po mocno opóźnionym Sezonie Czwartym, to możesz nie chcieć czytać tego, co zaraz tu...

Jaka jest korzyść z posiadania wielu jąder w mięśniach szkieletowych?

Jaka jest zaleta posiadania wielu jąder w mięśniach szkieletowych?Jądra pomagają w produkcji dużych ilości białek mięśniowych, które pomagają we wzroście i naprawie mięśni.Co jest szczególnego w jądrach włókien mięśni szkieletowych?Włókno mięśnia szkieletowego ssaków (miofibra) jest osobliwą syncytią, ponieważ posiada setki jąder. W pełni dojrzałym miofibrze większość jąder jest umieszczona i rozmieszczona regularnie na obwodzie, tuż

Jaki jest prawidłowy zapis izotopowy dla chromu 52?

Jaki jest prawidłowy zapis izotopowy dla chromu 52?Chemical IdentifiersLinear Formula52Cr2O3Pubchem CID/td>IUPAC Namechromium-52SMILES[52Cr]InchI IdentifierInChI=1S/Cr/i1+0Jaki jest okres połowicznego rozpadu chromu 51?27.7 dniCzy chrom jest stworzony przez człowieka czy naturalny?Chrom jest naturalnie występującym metalem znajdującym się w glebie, skałach, wodach powierzchniowych i podziemnych. Jest składnikiem produktów stalowych i jest stosowany w wielu procesach przemysłowych, produktach i produktach konsumenckich.Jak

Jaki jest pierwszy etap planowania programu fitness?

Jaki jest pierwszy etap planowania programu fitness?Jaki jest pierwszy etap planowania programu fitness? Określenie swoich celów. Co powinieneś zrobić, jeśli przestaniesz zauważać postępy w swoim programie fitness? Nieznacznie zwiększyć intensywność czasu treningu.Jakie są cztery główne kroki w tworzeniu osobistego planu fitness?Terminy w tym zestawie (13)Opracowanie osobistego planu fitness. 1 - wyznaczanie celów. krok 1 -

Kareem Abdul-Jabbar w końcu napisał swój wielki tekst o czasie zwycięstwa

Minęło już siedem tygodni od emisji filmu HBO Czas zwycięstwa: Powstanie Lakersów Dynastia , a pociąg z wołowiną nadal pędzi jak szalony.Dzisiaj chcemy porozmawiać...

Pozostałe newsy

  39 ofert z okazji Czarnego Piątku dla domu i mebli do kupienia już teraz

The Last of Us zostało przedłużone na 2. sezon

Ta historia nie zawiera spoilerów do The Last of Us Part II. Jesteście bezpieczni. (Na razie.)Grizzled survivalists, przychodzę do was z dobrą wiadomością. HBO's...

Skurcz pozwala Harrisonowi Fordowi być znowu Harrisonem Fordem

Ktoś pamięta tę bizarro historię sprzed kilku lat, kiedy usłyszeliśmy, że James Dean zostanie odtworzony jako nieświęte, cyfrowe zmartwychwstanie na potrzeby nowego filmu? Mało...

Tobey Maguire jest absolutnie gotowy, by ponownie zagrać Spider-Mana

Tobey Maguire mógł mieć, ahem, no way home w trzecim wpisie Toma Hollanda Spider-Man trylogia, ale fantastyczny team-up Spidey udowodnił, że Maguire zawsze ma...

Dan Auerbach wie, kiedy słyszy

Dan Auerbach ściąga Tomorrow's Gift, trudno dostępne tłoczenie debiutanckiego albumu krautrockowej grupy z 1970 roku, wyciąga z rzędu płyt i bada okładkę. Studiuje groovy,...