Show Biznes

Najlepsze duplikaty naszyjnika z koralikami z „The Summer I Turned Pretty”

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

„The Summer I Turned Pretty” dostarcza wszystkich cech charakterystycznych dla serialu, który można oglądać na okrągło: soczysty trójkąt miłosny, silne kobiece przyjaźnie, plażowe widoki, bangin’ playlistę i oczywiście inspiracje modowe. W pierwszym sezonie Isabel „Belly” Conklin (Lola Tung) nosi szereg godnych pozazdroszczenia strojów od takich marek jak Zara, Reformation, Mango i Staud, ale fani mają obecnie obsesję na punkcie jej naszyjnika z koralikami. Kolorowy choker, który pojawia się w większości scen (z wyjątkiem jej debiutu na balu debiutantów w finale sezonu), łączy teal, żółty, jasnoróżowy, biały, czarny i złoty koralik.

Projektantka kostiumów Jess Flaherty powiedziała POPSUGAR wszystko o inspiracji, która stoi za „zabawnymi i młodzieńczymi” akcesoriami Belly, w tym jej koralikowym chokerem i stosem niedopasowanych bransoletek. „Uwielbiam biżuterię, której nigdy nie musisz zdejmować. To musiały być łatwe i bezwysiłkowe kawałki, które mogą przejść z basenu do oceanu bez konieczności myślenia dwa razy”, mówi. „Podczas moich podróży po sklepach, ciągle widziałem kolorowe naszyjniki z koralikami, które naprawdę uchwyciły letni klimat, którego szukałem. Zaczęłam od tego i dalej budowałam na tym” Flaherty dzieli się, że zakupiła naszyjnik Belly do pokazu zeszłego lata, więc niestety nie jest on już dostępny online.

Mimo to, fani „The Summer I Turned Pretty” biorą sprawy w swoje ręce, odtwarzając naszyjnik Belly z koralików w domu i dokumentując swoje eksperymenty DIY na TikTok. Dziesiątki twórców z Etsy sprzedaje również swoje własne duplikaty na stronie internetowej – zjawisko, które widzieliśmy również z koralikowym naszyjnikiem Kiary z popularnego serialu Netflixa „Outer Banks.”

Czytaj dalej, aby kupić garść podobnych naszyjników Belly z Etsy wraz z podobnymi projektami od innych sprzedawców internetowych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button