Strona główna Show Biznes Najlepsze filmy A24, uszeregowane

Najlepsze filmy A24, uszeregowane

Tylko jak dobry to filmy A24? Cóż, kiedy wygooglujesz nazwę firmy produkującej indie, jednym z topowych pytań, które wyskakuje jest „Dlaczego filmy A24 są tak dobre?” W ten sposób wiesz, że ci się udało. A24, założona w 2012 roku przez Daniela Katza, Davida Fenkela i Johna Hodgesa, znana jest z tego, że jest kompleksowym sklepem dla doskonałych filmów. Co jest sekretem A24? Może to sposób, w jaki kręcone są projekty. Albo bardzo, bardzo utalentowani reżyserzy i aktorzy, których zatrudnia. Być może A24 po prostu wie, jak opowiedzieć cholernie dobrą historię. Tak czy inaczej, kiedy widzisz, że A24 dystrybuuje film, który masz zamiar obejrzeć, wiesz, że będzie dobry.

Predyspozycje A24 do tworzenia filmów zaowocowały korytem zniewalających filmów. Od nagrodzonego Oscarem Moonlight, do mrożącego krew w żyłach Hereditary, do obsadzonego gwiazdami Uncut Gems-na pewno macie swoje ulubione. Cóż, my też mamy, a właściwie 15. Poniżej uszeregowaliśmy najlepsze 15 filmów, które firma do tej pory zrealizowała

Jak myślicie, co by się stało, gdyby And Then There Were None miało miejsce w 2022 roku? Cóż, obejrzyjcie Bodies Bodies Bodies dowiedz się. Komediowy thriller śledzi bogatą grupę dwudziestokilkulatków, którzy spędzają noc w odległej rezydencji. Kiedy jeden z przyjaciół okazuje się martwy, napięcie rośnie wśród grupy, podczas gdy oni próbują zidentyfikować zabójcę … i obrócić się przeciwko sobie w procesie. Ponadto, wiecie, Pete Davidson też tam jest.-B.M.

Amazon Apple TV

Hołd Ti Westa dla filmów exploitation z lat 70. wrył się na scenę kina grozy swoją śmiałą, cholernie ciekawą historią X śledzi grupę młodych dorosłych, którzy podróżują na wiejską farmę w Teksasie, aby potajemnie nakręcić film o jeleniu w domku, który wynajęli od nieświadomej starszej pary X ocieka spazmem, seksem i klasycznymi dla filmów slasherowych ilościami krwi X stoi jako świeże ujęcie formuły gatunku slashera-jeden, który przynosi nową nadzieję na przyszłość horroru.-Sirena On

Amazon Apple TV

Perła, tajny film prequel do X, który został nakręcony bezpośrednio po pierwszym, wyróżnia się na tle krwawego pierwowzoru. Oddając hołd złotej erze hollywoodzkich filmów, Pearl to origin story dla niezrównoważonej, ambitnej dziewczyny, której osobowość jest zbyt duża dla jej małego miasteczka. Mia Goth powraca do roli młodszej Pearl, która zmienia się w obłąkaną starszą kobietę w X. Goth przynosi beznamiętny występ, który wywołuje empatię dla samotnej i wymykającej się spod kontroli młodej Pearl. Kolejny film z trylogii ma mieć premierę w przyszłym roku, a śledząc przygody Maxine po X.-S.H.

Amazon Apple TV

Zawierający jeden z najlepszych występów uwielbianego, nieżyjącego już aktora Antona Yelchina, Green Room to hiper brutalny horror rozgrywający się w klaustrofobicznym zielonym pokoju klubu punkowego. Yelchin i jego koledzy z zespołu grają w punkowym klubie zamieszkałym przez neonazistów i są zmuszeni do krwawej walki z nimi, kiedy stają się świadkami morderstwa. Ponadto Patrick Stewart pojawia się w roli niepodobnej do żadnej, jaką kiedykolwiek zagrał. Zamiast swojego zwykłego spokojnego i życzliwego usposobienia, Stewart gra zimnego i bezwzględnego złoczyńcę, który będzie nawiedzał wasze snyS.H.

Amazon Apple TV

  Najlepsze książki muzyczne 2022 roku (jak dotąd)

Prowadzona przez Jenny Slate komedia romantyczna stawia spin na typowe meet-cute. W Obvious Child, Slate ma jednonocną przygodę i znajduje się w ciąży kilka tygodni później. Rozważa aborcję, a jednocześnie wciąż prześladuje swojego byłego – i może zakochuje się w nowym mężczyźnie w swoim życiu, który nie jest świadomy jej sytuacji. Sprawy się komplikują, ale Obvious Child nigdy nie traktuje siebie zbyt poważnie. Film odważył się również poruszyć temat aborcji w sposób realistyczny, czuły i współczującyS.H.

Amazon Apple TV

Czarujący i surrealistyczny, Zielony Rycerz honoruje i dekonstruuje arturiańską legendę o Sir Gawainie i Zielonym Rycerzu. W klasycznym romansie rycerskim lekkomyślny Sir Gawain, rycerz Okrągłego Stołu Króla Artura, przyjmuje wyzwanie od złowrogiego Zielonego Rycerza: każdy rycerz, który zdoła zadać cios, może zatrzymać swój imponujący topór, ale rok później musi udać się do Zielonej Kaplicy, gdzie otrzyma ten sam cios. Kiedy Gawain ścina Zielonego Rycerza, przypieczętowuje swoje przeznaczenie – i w ten sposób wypełnia większą część filmu Zielony Rycerz śledzi wyprawę Gawaina, by stawić czoła swojemu przeciwnikowi; po drodze zmaga się z duchami, olbrzymami, złodziejami, gadającymi lisami i wieloma innymi. Ten marzycielski film porusza się jak średniowieczny poemat, raz po raz powracając do aktualnych obrazów i tematów. Pełen urzekających sprzeczności, The Green Knight to niezapomniana epopeja o męskości, śmiertelności i prawdziwym znaczeniu honoru.-..Adrienne Westenfeld

Amazon Apple TV

Debiut reżyserski Bo Burnhama, 2018’s Eighth Grade robi coś niesamowitego: udaje mu się genialnie przekazać radości i bóle bycia młodym w erze smartfonów, a jednocześnie jest natychmiastowo relatywny dla każdego, kto kiedykolwiek był młody.(Każdy, oczywiście.) Potraktuj to jako wezwanie do Boyhood-esque catchup with Eighth Grade’s lovable hero, Kayla.Brady Langmann

Amazon Apple TV

  Social Media Marketing - Kup Prawdziwe INSTAGRAM Followers w Tanie stawki

Spokojny i subtelnie przerażający (aż do momentu, gdy nagle zaczyna chodzić o czyste przetrwanie), The Lighthouse to rodzaj filmu, który reżyser Robert Eggers określił jako „film, przy którym zarówno Jung, jak i Freud wściekle zajadaliby się popcornem” Osadzony w 1890 roku w Nowej Anglii, wszystko nie jest takie, jak się wydaje, kiedy niekończąca się burza sprawia, że doświadczony latarnik (Willem Dafoe) zostaje zamknięty z początkującym praktykantem (Robert Pattinson). Nakręcony w czerni i bieli z klaustrofobicznymi wnętrzami, The Lighthouse jest napięta i tajemnicza – jak niefortunna okoliczność powoli wpędza dwóch opiekunów w gwałtowną i edypalną panikę.-Josh Rosenberg

Amazon Apple TV Paramount+

Greta Gerwig’s Lady Bird to film z gatunku coming-of-age, który doskonale oddaje niezręczność dorastania. Ale nie w taki sposób, jak by się wydawało. Zamiast skupiać się na dojrzewaniu, Gerwig podkreśla punkt, w którym nie jesteś już dzieckiem, ale nie całkiem dorosły albo, wraz z całym napięciem, które się z tym wiąże. Plus, jest wiele do śmiechu i płaczu, jak Lady Bird śledzi walkę Christine o współistnienie z matką, podczas ostatniej klasy szkoły średniej.-B.M.

Amazon Apple TV

  Co musi mieć eksperyment, aby był ważny?

Okazuje się, że historia tech bro, który idzie absolutnie batshit ma nieprzemijające znaczenie! Także: Oscar Isaac, kochamy cię.-B.L.

Amazon Apple TV

Nazwa pochodzi od wodnej rośliny pietruszki pochodzącej z Korei Południowej, która najlepiej rośnie w ubogiej glebie, Minari śledzi południowokoreańskich imigrantów, którzy w latach 80. osiedlają się na farmie w Arkansas. W miarę jak ich dzieci odkrywają zagmatwaną kulturę amerykańskiej asymilacji, nowy farmer Jacob Yi (Steve Yeun) stara się stworzyć lepsze życie dla swojej rodziny. Oczywiście, Yuh-Jung Youn daje niezwykły występ jako ich starzejąca się matriarchaJ.R.

Amazon Apple TV Paramount+

Bycie niespokojnym podczas Paschy jest tak samo kwintesencją wspólnego żydowskiego doświadczenia, jak starotestamentowe porzekadło, że cierpienie prowadzi do zrozumienia. W ten sposób, film braci Safdie pt Uncut Gems może być pierwszym filmem od czasu Joela & Ethana Coena A Serious Man trafnie eksploruje poszukiwanie sensu przez człowieka z perspektywy najbardziej winnego Żyda na planecie. Howard Ratner grany przez Adama Sandlera nie jest po prostu uzależniony od hazardu, próbując odrobić zaległe długi. On po prostu chce choć raz wygrać – i to wygrać dużoJ.R.

Amazon Apple TV

3

Wszystko wszędzie naraz

Posłuchaj: jeśli Nagrody Akademii w 2023 roku przyjdą i odejdą bez Everything Everywhere All At Once sprzątanie, wrócę tu i napiszę 5000 słów o wspaniałości Michelle Yeoh. Nie kuszcie mnie, członkowie Akademii!B.L.

Amazon Apple TV

Wiesz, ja mógłbym woskować poetycko o Ari Aster’s Hereditary, rozpisując się o jego oszałamiająco głębokich warstwach podtekstów, wypalających mózg obrazach i jedynej w swoim rodzaju horrorowej kreacji Toni Colette. W końcu? Hereditary to najbardziej film, jaki kiedykolwiek przeraził wielu z nas. Kropka.plB.L.

Amazon Apple TV

W tym delikatnym i zapierającym dech w piersiach Moonlight, Chiron, młody czarny mężczyzna, zmaga się z akceptacją swojej tożsamości, gdy zakochuje się w swoim najlepszym przyjacielu. Historia obejmuje trzy okresy czasu, poruszając się przez dzieciństwo, jego nastoletnie lata i dorosłość, jak Chiron konfrontuje się z tym, co to znaczy być queer. Zwycięzca Best Picture z 2017 roku Barry’ego Jenkinsa nadal stoi jako oszałamiający wyczyn filmowy dzisiaj – i jest z łatwością najlepszym z monumentalnych wkładów A24 w film. (Co, oczywiście, mówi wiele.)-B.M.

Amazon Hulu

Josh Rosenberg jest pisarzem rozrywkowym mieszkającym na Brooklynie, utrzymującym stałą dietę jednego filmu dziennie; jego dotychczasowe prace można znaleźć w CBR, Spin, Insiderze oraz na jego osobistym blogu pod adresem Roseandblog.com.

Associate Staff WriterBria McNeal jest dziennikarką z Manhattanu, która cierpliwie czeka na odrodzenie B5.

Sirena He jest asystentką redakcji i pisarką, która skupia się na mediach i kulturze.

Najchętniej czytane

Zbiorowe licencje mechaniczne 'Unmatched Royalties’ zbliżyły się do 562 milionów dolarów w 2021 roku, jak wynika z dokumentu

Mechanical Licensing Collective (MLC) zgromadził co najmniej 561 milionów dolarów w niedopasowanych tantiemach na koniec 2021 roku, według dokumentu podatkowego udostępnionego Digital Music News.Przemysł...

Jakie jest częste powikłanie rzeżączki i chlamydii?

Jakie jest częste powikłanie rzeżączki i chlamydii?Nieleczona rzeżączka może prowadzić do takich samych długoterminowych powikłań zdrowotnych jak chlamydia, w tym PID, jak również do rozsianego zakażenia gonokokowego.Jakie są długoterminowe skutki rzeżączki?U kobiet rzeżączka może rozprzestrzeniać się na narządy rodne i powodować chorobę zapalną miednicy (PID). Szacuje się, że występuje ona w 10 do 20% przypadków

Skąd wiadomo, czy dwa towary są komplementarne?

Skąd wiadomo, czy dwa dobra są komplementarne?Określamy czy dobra są komplementarne czy substytucyjne na podstawie krzyżowej elastyczności cenowej - jeśli krzyżowa elastyczność cenowa jest dodatnia to dobra są substytutami, a jeśli krzyżowa elastyczność cenowa jest ujemna to dobra są komplementarne.Co się dzieje, gdy dwa dobra są komplementarne?Jeśli dwa produkty są komplementarne, wzrostowi popytu na jeden

Jakie są ważne składniki kapitału obrotowego?

Jakie są ważne składniki kapitału obrotowego?4 Główne składniki kapitału obrotowego - wyjaśnione!Zarządzanie gotówką: Środki pieniężne są jednym z ważnych składników aktywów obrotowych. Receivables Management: Termin należności jest definiowany jako wszelkie roszczenia o pieniądze należne firmie od klientów, wynikające ze sprzedaży towarów lub usług w normalnym toku działalności. Zarządzanie zapasami: Zarządzanie płatnościami: Jakie są elementy kapitału

41 najbardziej oczekiwanych filmów 2023 r

W miarę jak 2022 rok zbliża się do końca, jest wiele powodów do obaw o losy kina. Krytycy ubolewają nad brakiem gwiazd filmowych w...

Fujifilm Instax Mini 8 Review: Dostępny w świetnej cenie

Aparat natychmiastowy Fujifilm instax Mini 8 to podstawowe miniaturowe urządzenie fotograficzne, które natychmiastowo wywołuje kliknięte zdjęcia. Jest to bardziej oldschoolowy Polaroid rodzaj gadżetu, który pojawia się jak zabawka. Kiedy żyjemy w świecie Instagrama i selfies, coś takiego jak aparat Fujifilm instax Mini 8 z pewnością zrobi wrażenie na ludziach tym bardziej. W końcu wszystko, co

Jakie są różnice między Protostomes i Deuterostomes?

Jakie są różnice między protostomami a deuterostomami?Protostomy to prymitywne bezkręgowce, natomiast do deuterostomów zaliczamy chrzęstnoszkieletowe i szkarłupnie. Główna różnica między protostomami i deuterostomami polega na tym, że blastopory u protostomów są rozwinięte w usta, podczas gdy blastopory u deuterostomów są rozwinięte w otwór odbytowy.Czy ludzie mają Blastopory?Ludzie należą do podklasacji zwierząt zwanych deuterostomami (lub drugorzędowcami).

Jak odblokować plik w Eksploratorze Windows?

Jak odblokować plik w Eksploratorze Windows?Wpisz w polu nazwę zablokowanego pliku i kliknij przycisk Szukaj. Wybierz plik z wyników wyszukiwania. Za oknem wyszukiwania, w "Process Explorer", kliknij prawym przyciskiem myszy zablokowany plik i wybierz Close Handle, aby go odblokować.Jak odblokować zablokowany plik?Jeśli nie widzisz opcji zablokowania pliku, upewnij się, że masz najnowszą wersję programu Box

Która partia nie poparła ceł i dlaczego?

Która partia nie poparła taryf i dlaczego?Terminy w tym zestawie (27) Które grupy popierały, a które sprzeciwiały się taryfom? Północ lubiła taryfy, ponieważ tam znajdowała się większość fabryk. Południe nie lubiło taryf, ponieważ zmuszały one południowców do płacenia więcej za swoje towary.Kto sprzeciwiał się taryfie?John C. Calhoun i stany południowe gwałtownie sprzeciwiały się taryfie. Taryfa

Dlaczego te powierzchnie zbliżają się do siebie tym bardziej, im bliżej są podopieczni?

Dlaczego powierzchnie te zbliżają się do siebie tym bardziej, im bliżej znajdują się ładunki?Używając narzędzia do pomiaru potencjału wykreśl powierzchnie ekwipotencjalne dla -15 V, -10 V, - 5 V, 0 V, +5 V, +10 V i +15 V. 4. Dlaczego powierzchnie te zbliżają się do siebie tym bardziej, im bliżej znajdują się ładunki? Ładunki odpychają

Najnowsza szalona teoria fanów White Lotus: Te dwie gwiazdy muszą się spotykać

Fani m.in Biały Lotos są jak żadne inne. Przez siedem tygodni trwania serialu wymieniali się teoriami na temat tajemniczego zabójcy, zalewali Twittera niezliczonymi memami...

Pozostałe newsy

  Zrozumienie związku między optymalizacją wyszukiwarek a psychologią

Zbiorowe licencje mechaniczne 'Unmatched Royalties’ zbliżyły się do 562 milionów dolarów w 2021 roku, jak wynika z dokumentu

Mechanical Licensing Collective (MLC) zgromadził co najmniej 561 milionów dolarów w niedopasowanych tantiemach na koniec 2021 roku, według dokumentu podatkowego udostępnionego Digital Music News.Przemysł...

Stevie Van Zandt partnerem Primary Wave Music

Photo Credit: Primary Wave MusicStevie Van Zandt współpracuje z czołowym niezależnym wydawcą Primary Wave Music w celu uzyskania udziału w tantiemach producenckich ze współpracy...

Drake proponuje, by Spotify oferowało artystom bonusy za progi streamingowe

Photo Credit: Felipe PelaquimDrake jest pierwszym artystą, który osiągnął 75 miliardów streamów na Spotify. Teraz raper twierdzi, że platforma powinna oferować bonusy dla artystów,...

Trippie Redd twierdzi, że hakerzy wyłudzili od niego 1 milion dolarów okupu

Photo Credit: Frank Schwichtenberg / CC by 4.0W rozmowie z Apple Music 1's Zane Lowe, raper Trippie Redd ujawnił, że jego najnowszy album,Mansion Musik,...

Beyonce ogłasza pierwsze przedłużenie swojej trasy koncertowej Renaissance World Tour z powodu ogromnego zapotrzebowania fanów

Photo Credit: Live NationBeyonce ogłasza pierwsze przedłużenie swojej trasy Renaissance World Tour ze względu na niesamowity popyt, z siedmioma dodatkowymi koncertami stadionowymi w Ameryce...