Strona główna Show Biznes Najlepsze filmy A24, uszeregowane

Najlepsze filmy A24, uszeregowane

Tylko jak dobry to filmy A24? Cóż, kiedy wygooglujesz nazwę firmy produkującej indie, jednym z topowych pytań, które wyskakuje jest „Dlaczego filmy A24 są tak dobre?” W ten sposób wiesz, że ci się udało. A24, założona w 2012 roku przez Daniela Katza, Davida Fenkela i Johna Hodgesa, znana jest z tego, że jest kompleksowym sklepem dla doskonałych filmów. Co jest sekretem A24? Może to sposób, w jaki kręcone są projekty. Albo bardzo, bardzo utalentowani reżyserzy i aktorzy, których zatrudnia. Być może A24 po prostu wie, jak opowiedzieć cholernie dobrą historię. Tak czy inaczej, kiedy widzisz, że A24 dystrybuuje film, który masz zamiar obejrzeć, wiesz, że będzie dobry.

Predyspozycje A24 do tworzenia filmów zaowocowały korytem zniewalających filmów. Od nagrodzonego Oscarem Moonlight, do mrożącego krew w żyłach Hereditary, do obsadzonego gwiazdami Uncut Gems-na pewno macie swoje ulubione. Cóż, my też mamy, a właściwie 15. Poniżej uszeregowaliśmy najlepsze 15 filmów, które firma do tej pory zrealizowała

Jak myślicie, co by się stało, gdyby And Then There Were None miało miejsce w 2022 roku? Cóż, obejrzyjcie Bodies Bodies Bodies dowiedz się. Komediowy thriller śledzi bogatą grupę dwudziestokilkulatków, którzy spędzają noc w odległej rezydencji. Kiedy jeden z przyjaciół okazuje się martwy, napięcie rośnie wśród grupy, podczas gdy oni próbują zidentyfikować zabójcę … i obrócić się przeciwko sobie w procesie. Ponadto, wiecie, Pete Davidson też tam jest.-B.M.

Amazon Apple TV

Hołd Ti Westa dla filmów exploitation z lat 70. wrył się na scenę kina grozy swoją śmiałą, cholernie ciekawą historią X śledzi grupę młodych dorosłych, którzy podróżują na wiejską farmę w Teksasie, aby potajemnie nakręcić film o jeleniu w domku, który wynajęli od nieświadomej starszej pary X ocieka spazmem, seksem i klasycznymi dla filmów slasherowych ilościami krwi X stoi jako świeże ujęcie formuły gatunku slashera-jeden, który przynosi nową nadzieję na przyszłość horroru.-Sirena On

Amazon Apple TV

Perła, tajny film prequel do X, który został nakręcony bezpośrednio po pierwszym, wyróżnia się na tle krwawego pierwowzoru. Oddając hołd złotej erze hollywoodzkich filmów, Pearl to origin story dla niezrównoważonej, ambitnej dziewczyny, której osobowość jest zbyt duża dla jej małego miasteczka. Mia Goth powraca do roli młodszej Pearl, która zmienia się w obłąkaną starszą kobietę w X. Goth przynosi beznamiętny występ, który wywołuje empatię dla samotnej i wymykającej się spod kontroli młodej Pearl. Kolejny film z trylogii ma mieć premierę w przyszłym roku, a śledząc przygody Maxine po X.-S.H.

Amazon Apple TV

Zawierający jeden z najlepszych występów uwielbianego, nieżyjącego już aktora Antona Yelchina, Green Room to hiper brutalny horror rozgrywający się w klaustrofobicznym zielonym pokoju klubu punkowego. Yelchin i jego koledzy z zespołu grają w punkowym klubie zamieszkałym przez neonazistów i są zmuszeni do krwawej walki z nimi, kiedy stają się świadkami morderstwa. Ponadto Patrick Stewart pojawia się w roli niepodobnej do żadnej, jaką kiedykolwiek zagrał. Zamiast swojego zwykłego spokojnego i życzliwego usposobienia, Stewart gra zimnego i bezwzględnego złoczyńcę, który będzie nawiedzał wasze snyS.H.

Amazon Apple TV

  Jakie jest ograniczenie prędkości w obszarze mieszkalnym na Florydzie? , Jakie jest ograniczenie prędkości w obszarze mieszkalnym na Florydzie?

Prowadzona przez Jenny Slate komedia romantyczna stawia spin na typowe meet-cute. W Obvious Child, Slate ma jednonocną przygodę i znajduje się w ciąży kilka tygodni później. Rozważa aborcję, a jednocześnie wciąż prześladuje swojego byłego – i może zakochuje się w nowym mężczyźnie w swoim życiu, który nie jest świadomy jej sytuacji. Sprawy się komplikują, ale Obvious Child nigdy nie traktuje siebie zbyt poważnie. Film odważył się również poruszyć temat aborcji w sposób realistyczny, czuły i współczującyS.H.

Amazon Apple TV

Czarujący i surrealistyczny, Zielony Rycerz honoruje i dekonstruuje arturiańską legendę o Sir Gawainie i Zielonym Rycerzu. W klasycznym romansie rycerskim lekkomyślny Sir Gawain, rycerz Okrągłego Stołu Króla Artura, przyjmuje wyzwanie od złowrogiego Zielonego Rycerza: każdy rycerz, który zdoła zadać cios, może zatrzymać swój imponujący topór, ale rok później musi udać się do Zielonej Kaplicy, gdzie otrzyma ten sam cios. Kiedy Gawain ścina Zielonego Rycerza, przypieczętowuje swoje przeznaczenie – i w ten sposób wypełnia większą część filmu Zielony Rycerz śledzi wyprawę Gawaina, by stawić czoła swojemu przeciwnikowi; po drodze zmaga się z duchami, olbrzymami, złodziejami, gadającymi lisami i wieloma innymi. Ten marzycielski film porusza się jak średniowieczny poemat, raz po raz powracając do aktualnych obrazów i tematów. Pełen urzekających sprzeczności, The Green Knight to niezapomniana epopeja o męskości, śmiertelności i prawdziwym znaczeniu honoru.-..Adrienne Westenfeld

Amazon Apple TV

  Jakie jest ograniczenie prędkości w obszarze mieszkalnym na Florydzie? , Jakie jest ograniczenie prędkości w obszarze mieszkalnym na Florydzie?

Debiut reżyserski Bo Burnhama, 2018’s Eighth Grade robi coś niesamowitego: udaje mu się genialnie przekazać radości i bóle bycia młodym w erze smartfonów, a jednocześnie jest natychmiastowo relatywny dla każdego, kto kiedykolwiek był młody.(Każdy, oczywiście.) Potraktuj to jako wezwanie do Boyhood-esque catchup with Eighth Grade’s lovable hero, Kayla.Brady Langmann

Amazon Apple TV

Spokojny i subtelnie przerażający (aż do momentu, gdy nagle zaczyna chodzić o czyste przetrwanie), The Lighthouse to rodzaj filmu, który reżyser Robert Eggers określił jako „film, przy którym zarówno Jung, jak i Freud wściekle zajadaliby się popcornem” Osadzony w 1890 roku w Nowej Anglii, wszystko nie jest takie, jak się wydaje, kiedy niekończąca się burza sprawia, że doświadczony latarnik (Willem Dafoe) zostaje zamknięty z początkującym praktykantem (Robert Pattinson). Nakręcony w czerni i bieli z klaustrofobicznymi wnętrzami, The Lighthouse jest napięta i tajemnicza – jak niefortunna okoliczność powoli wpędza dwóch opiekunów w gwałtowną i edypalną panikę.-Josh Rosenberg

Amazon Apple TV Paramount+

Greta Gerwig’s Lady Bird to film z gatunku coming-of-age, który doskonale oddaje niezręczność dorastania. Ale nie w taki sposób, jak by się wydawało. Zamiast skupiać się na dojrzewaniu, Gerwig podkreśla punkt, w którym nie jesteś już dzieckiem, ale nie całkiem dorosły albo, wraz z całym napięciem, które się z tym wiąże. Plus, jest wiele do śmiechu i płaczu, jak Lady Bird śledzi walkę Christine o współistnienie z matką, podczas ostatniej klasy szkoły średniej.-B.M.

Amazon Apple TV

  Czy otrzymanie listu ze skarbówki jest złe?

Okazuje się, że historia tech bro, który idzie absolutnie batshit ma nieprzemijające znaczenie! Także: Oscar Isaac, kochamy cię.-B.L.

Amazon Apple TV

Nazwa pochodzi od wodnej rośliny pietruszki pochodzącej z Korei Południowej, która najlepiej rośnie w ubogiej glebie, Minari śledzi południowokoreańskich imigrantów, którzy w latach 80. osiedlają się na farmie w Arkansas. W miarę jak ich dzieci odkrywają zagmatwaną kulturę amerykańskiej asymilacji, nowy farmer Jacob Yi (Steve Yeun) stara się stworzyć lepsze życie dla swojej rodziny. Oczywiście, Yuh-Jung Youn daje niezwykły występ jako ich starzejąca się matriarchaJ.R.

Amazon Apple TV Paramount+

Bycie niespokojnym podczas Paschy jest tak samo kwintesencją wspólnego żydowskiego doświadczenia, jak starotestamentowe porzekadło, że cierpienie prowadzi do zrozumienia. W ten sposób, film braci Safdie pt Uncut Gems może być pierwszym filmem od czasu Joela & Ethana Coena A Serious Man trafnie eksploruje poszukiwanie sensu przez człowieka z perspektywy najbardziej winnego Żyda na planecie. Howard Ratner grany przez Adama Sandlera nie jest po prostu uzależniony od hazardu, próbując odrobić zaległe długi. On po prostu chce choć raz wygrać – i to wygrać dużoJ.R.

Amazon Apple TV

3

Wszystko wszędzie naraz

Posłuchaj: jeśli Nagrody Akademii w 2023 roku przyjdą i odejdą bez Everything Everywhere All At Once sprzątanie, wrócę tu i napiszę 5000 słów o wspaniałości Michelle Yeoh. Nie kuszcie mnie, członkowie Akademii!B.L.

Amazon Apple TV

Wiesz, ja mógłbym woskować poetycko o Ari Aster’s Hereditary, rozpisując się o jego oszałamiająco głębokich warstwach podtekstów, wypalających mózg obrazach i jedynej w swoim rodzaju horrorowej kreacji Toni Colette. W końcu? Hereditary to najbardziej film, jaki kiedykolwiek przeraził wielu z nas. Kropka.plB.L.

Amazon Apple TV

W tym delikatnym i zapierającym dech w piersiach Moonlight, Chiron, młody czarny mężczyzna, zmaga się z akceptacją swojej tożsamości, gdy zakochuje się w swoim najlepszym przyjacielu. Historia obejmuje trzy okresy czasu, poruszając się przez dzieciństwo, jego nastoletnie lata i dorosłość, jak Chiron konfrontuje się z tym, co to znaczy być queer. Zwycięzca Best Picture z 2017 roku Barry’ego Jenkinsa nadal stoi jako oszałamiający wyczyn filmowy dzisiaj – i jest z łatwością najlepszym z monumentalnych wkładów A24 w film. (Co, oczywiście, mówi wiele.)-B.M.

Amazon Hulu

Josh Rosenberg jest pisarzem rozrywkowym mieszkającym na Brooklynie, utrzymującym stałą dietę jednego filmu dziennie; jego dotychczasowe prace można znaleźć w CBR, Spin, Insiderze oraz na jego osobistym blogu pod adresem Roseandblog.com.

Associate Staff WriterBria McNeal jest dziennikarką z Manhattanu, która cierpliwie czeka na odrodzenie B5.

  Co się dzieje, gdy związki jonowe się rozpuszczają?

Sirena He jest asystentką redakcji i pisarką, która skupia się na mediach i kulturze.

Najchętniej czytane

Jakie są cechy trójkąta równoramiennego?

Jakie są cechy trójkąta równoramiennego?Trójkąt równoramienny ma następujące właściwości: Dwa boki są do siebie przystające.Trzeci bok trójkąta równoramiennego, który jest nierówny dwóm pozostałym bokom, nazywamy podstawą trójkąta równoramiennego.Dwa kąty przeciwległe do równych boków są do siebie przystające.Dlaczego wszystkie trójkąty równoramienne mają kąty proste?Ponieważ trójkąt równoramienny ma dwa boki równej długości, kąty naprzeciwko każdego z tych

Co produkuje układ endomembranowy?

Co wytwarza układ endomembranowy?System endomembranowy obejmuje otoczkę jądrową, lizosomy, pęcherzyki, ER i aparat Golgiego, a także błonę plazmatyczną. Te składniki komórkowe współpracują ze sobą, aby modyfikować, pakować, oznaczać i transportować białka i lipidy, które tworzą błony.Gdzie znajdują się organelle układu endomembranowego?2.1. 2 Membrane-Bound Organelles in Eukaryotic Cells System endomembranowy wywodzi się z ER i płynie

Cowboys pozyskują Stephona Gilmore’a z Colts; Dallas dogadują się z Leightonem Vander Eschem: Sources

Używamy plików cookies i danych w celuDostarczania i utrzymywania usług GoogleŚledzić awarie i chronić przed spamem, oszustwami i nadużyciamiMierzenie zaangażowania odbiorców i statystyk witryny,...

Jakie są cechy charakterystyczne transportu aktywnego?

Jakie są cechy charakterystyczne transportu aktywnego?Aktywny transport komórkowy (ACT) W przeciwieństwie do transportu pasywnego, który wykorzystuje energię kinetyczną i naturalną entropię cząsteczek poruszających się w dół gradientu, transport aktywny wykorzystuje energię komórek do przemieszczania ich wbrew gradientowi, odpychaniu polarnemu lub innemu oporowi.Które z poniższych stwierdzeń nie jest charakterystyczne dla transportu aktywnego?Wyjaśnienie: Ułatwiona dyfuzja wykorzystuje białka

„Cobra Kai” odnowiona na szósty i ostatni sezon

"Cobra Kai", komedia dramatyczna o tematyce karate, była w ostatnich latach rozrywką go-to dla wielu na Netflixie. Sezon piąty miał premierę 9 września 2022...

Donatos celuje w Karolinę Północną

Pizza z Ohio ogłasza plany rozwoju na rynku CharlotteCharlotte, NC (RestaurantNews.com) Donatos, sieć pizzy fast casual słynąca z toppingów Edge to Edge®, jest gotowa...

Kevin Costner w końcu przyjmuje nagrodę Złotego Globu

Kevin Costner nie mógł uczestniczyć w Złotych Globach w zeszłym miesiącu z powodu powodzi w Kalifornii, która zamknęła autostrady. Kiedy wygrał najlepszy występ aktora...

Jak przekonać rodziców, żeby pozwolili chłopakowi spać u siebie?

Jak przekonać rodziców, żeby pozwolili chłopakowi przenocować?Najlepszym sposobem na przekonanie rodziców do czegokolwiek jest bezpośrednia rozmowa z nimi. Powiedz im, że chcesz porozmawiać o wspólnym nocowaniu i zapytaj, kiedy będzie dobry czas na rozmowę. Szanując ich czas pokażesz im swoją dojrzałość i zdolność do radzenia sobie z nocowaniem z chłopcami i dziewczynami.Jak grzecznie poprosić kogoś

Pozostałe newsy

Najlepszy filtr przeciwsłoneczny La Roche-Posay dla Twojego typu skóry

Jako redaktorzy POPSUGAR niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt,...

10 niedrogich pierścionków zaręczynowych, które wyglądają luksusowo, ale w rzeczywistości kosztują znacznie mniej

Źródło obrazu: Brilliant EarthJako redaktorzy POPSUGAR niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecany...