Show Biznes

Najlepsze książki już w sprzedaży z okazji Prime Day

amazon prime day books on sale 2022

Courtesy

Spośród wszystkich rzeczy, które można kupić w Internecie, jest wiele takich, które można by uznać za stratę pieniędzy i obciążenie kolejnym starym pudłem transportowym w domu. Ale książki. Books. Książki nigdy nie są stratą pieniędzy ani pojemników transportowych. Są to stosunkowo tanie przedmioty, które można zamówić przez Internet i nie tylko nie żałować zakupu, ale wręcz być o niebo lepszym. Książki są dobre i dobre dla nas, tak po prostu jest.

Książki są świetnym pomysłem na zakupy podczas Prime Day w Amazonie, zwłaszcza jeśli jesteś typem czytelnika, który 1. Czyta książki szybko i dlatego trudno jest mu wydać na nie dużo pieniędzy. Albo 2. z jakiegoś powodu musi kupować książki w grupach i tylko w grupach. Mimo że Prime Day jeszcze nie nadszedł – nie ma jeszcze konkretnej daty, ale spodziewamy się początku lipca – wyprzedaż książek trwa.

Przed oficjalnymi obchodami Prime Day zebraliśmy kilka pozycji, które już teraz można kupić w przedsprzedaży. Są wśród nich klasyki, nowe powieści, a także pogłębione książki non-fiction, z których dowiesz się czegoś o świecie takim, jakim jest. W miarę zbliżania się daty wyprzedaży na bieżąco informujemy o kolejnych aktualizacjach.

Jack, by Marilynne Robinson

Marilynne Robinson przedstawia swoją liryczną prozę i mistrzowskie opowiadanie w Jacku, czwartej powieści z serii Gilead i jednej z ulubionych książek Esquire roku 2020. To badanie charakteru na najgłębszym poziomie poprzez przyjrzenie się głównemu bohaterowi, Jackowi, i wymiarom jego międzyrasowej miłości do córki nauczyciela i pastora z miasteczka.

Zbrodnia i kara , autor: Fiodor Dostojewski

Może nie czytaliście Zbrodni i kary od czasów liceum, a może nawet nie czytaliście jej wtedy, kiedy mieliście ją czytać. Znasz sedno sprawy: młody człowiek popełnia morderstwo dla zasady i zmaga się ze swoimi rozważaniami na temat moralności. To długa i ciężka lektura, ale warta każdej sekundy.

The Personal Librarian, by Marie Benedict and Victoria Christopher Murray

Osobista bibliotekarka to powieść historyczna fikcyjna o Belle da Costa Greene, osobistej bibliotekarce J. P. Morgana. Greene jest czarnoskórą kobietą, która ukrywa swoje nazwisko i tożsamość, by uchodzić za białą i pracować dla Morgana jako kurator. Jest to spojrzenie od wewnątrz na rasizm z głębi elitarnego społeczeństwa.

Lost in the Valley of Death, by Harley Rustad

Zagubieni w Dolinie Śmierci opowiada o tym, jak pociągające i niebezpieczne jest życie w podróży przez świat. Ta opowieść skupia się na podróżniku Justinie Alexandrze Shetlerze, trzydziestolatku, który rzucił pracę, by zobaczyć świat. Pojechał w Himalaje i studiował pod kierunkiem sadhu, hinduskiego świętego człowieka, z którym odwiedza święte jezioro. Shetler nigdy nie wraca.

Fantastic Fungi: Poszerzanie świadomości, alternatywne uzdrawianie, wpływ na środowisko, pod redakcją Paula Stametsa

Miałeś lub nie miałeś obsesji na punkcie Fantastic Fungi, kiedy film dokumentalny pojawił się na Netflixie? To jest książkowa wersja tego dokumentu, a jej lektura jest jeszcze przyjemniejsza, gdy już się trochę dowiesz, co cię czeka. Jest to spojrzenie na badania i filozofię grzybów i psychodelików, z esejami ekspertów od grzybów i fotografiami, które same w sobie są niemal psychodeliczne.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button