Show Biznes

Najlepsze świece zapachowe według naszych redaktorów

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Nie musisz być projektantem wnętrz, aby docenić ciepło, teksturę i radość, które odpowiednia świeca wniesie do Twojego domu. Często używane jako ostatni akcent, świece podnoszą przestrzeń na wyższy poziom sensoryczny, pozostawiając ślad na tych, którzy wchodzą do naszych domów. Bez względu na porę roku, nie możemy się nasycić świecami zapachowymi. Ale z tysiącami ofert na rynku, trudno jest wiedzieć, które z nich są najlepsze z najlepszych. Na szczęście, to właśnie tam my, redaktorzy POPSUGAR, wchodzimy. Jeśli kochasz świece zapachowe, rozlewamy herbatę na nasze ulubione aromaty, które wypełniają nasze domy zapachami jaśminu, maku i wszystkich rzeczy pysznych. Wydaje się nawet, że istnieje ulubiona marka świec PS . Boy Smells, patrzymy na ciebie.

Od kultowych ulubionych marek zapachowych, takich jak Le Labo i Diptyque, po świece, które prawdopodobnie widziałaś na Instagramie, takie jak Sunday Morning, nasi redaktorzy nie powstrzymywali się przed ujawnieniem, które świece kochają najbardziej. Aby pomóc Ci wybrać zapach, na który warto wydać pieniądze, zapoznaj się z najlepszymi propozycjami naszych redaktorów i znajdź świecę odpowiednią dla siebie. Zapewniam Cię, że nie będziesz zawiedziony.

Dodatkowe raporty Shelcy Joseph

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button