Strona główna Show Biznes Najlepsze trendy w sztuce paznokci w 2023 roku mają coś dla każdego

Najlepsze trendy w sztuce paznokci w 2023 roku mają coś dla każdego

8 Nail Trends 2023

Image Source: Darrel Hunter

  • Ten kolejny rok ma przynieść mnóstwo nowych trendów w dziedzinie paznokci.
  • Poprosiliśmy najlepszych manicurzystów o podzielenie się najfajniejszymi wzorami, kształtami paznokci i kolorami lakierów, które będą popularne w 2023 roku.
  • Przewidywania obejmują wzory aury, chromowane wykończenia i ciemne odcienie goth.

Niektórzy ludzie ekscytują się nowym rokiem z powodu noworocznych postanowień. My ekscytujemy się nowymi trendami w dziedzinie urody. W 2022 roku sztuka paznokci rozkwitła, torując drogę do 2023 roku, aby być jeszcze bardziej epickim. Biorąc pod uwagę naturę manicure w domu i ograniczenia naszych własnych amatorskich umiejętności w zakresie paznokci (które, przyznamy, nieznacznie się poprawiły w ciągu ostatnich kilku lat), jesteśmy gotowi skorzystać z pomocy profesjonalistów, aby spełnić wszystkie nasze najśmielsze marzenia o manicure w 2023 roku.

Dlatego poprosiliśmy najlepszych manicurzystów w branży o podzielenie się wszystkimi zabawnymi trendami paznokciowymi, które będziesz widział wszędzie w 2023 roku, a ich odpowiedzi mają nas chętnych do zmiany naszych manicure w górę ASAP. Na wstępie można się spodziewać, że ludzie będą nosić jasne i odważne kolory, eksperymentować z zabawnymi wykończeniami i ładować się w skomplikowane tekstury. Najlepsze jest to, że każdy znajdzie coś dla siebie: mroczne, inspirowane gotykiem paznokcie á la Wednesday Addams, kolory aury pasujące do każdego nastroju i wiele innych

Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji, aby zabrać ze sobą na następną wizytę w salonie, czy też szukasz zabawnych wzorów, które możesz zrobić samodzielnie w domu, mamy cię pokryte. Czytaj dalej, aby zobaczyć najlepsze trendy paznokciowe z 2023 roku, których możesz oczekiwać w nowym roku.

Dodatkowa relacja Renée Rodriguez

2023 Nail Trend: Aura Nails

Prawdopodobnie widziałeś paznokcie aury na swoim pasie mediów społecznościowych co najmniej raz w 2022 roku, ale przewiduje się, że w przyszłym roku będzie ogromny. „Styl charakteryzuje się okrągłym efektem ombre, który emuluje świecącą aurę”, Pattie Yankee, manicurzystka konsultacyjna dla Dashing Diva, mówi POPSUGAR. Nie tylko jest oszałamiający, ale jest wystarczająco łatwy do odtworzenia w domu na własną rękę.

1 / 23

2023 Nail Trend: Aura Nails

Aby być jasnym: paznokcie aury nie muszą zawierać twojego rzeczywistego dokładnego odczytu aury, ale raczej wykorzystują kolory, które naśladują kolory czakr i pól energetycznych ciała. (Pomyśl o wirach kolorów, które rozpraszają się na zewnątrz, zaczynając od środka)

2 / 23

2023 Nail Trend: Aura Nails

Rita Pinto, założycielka salonu paznokci Vanity Projects, wcześniej powiedziała POPSUGAR: „To bardzo New Age spotyka Gen Z, ponieważ kolory manicure są o wiele bardziej interpretacyjne i ekspansywne niż zwykłe kolory aury. Słyszałem również, że są one określane przez klientów jako 'wycieczki kolorystyczne’ w salonie.”

3 / 23

2023 Nail Trend: Ballerina Slipper Kształt paznokcia

Przez ostatnie kilka lat, popularne kształty paznokci zawsze obejmowały owal lub okrągły. W 2023 roku robi się jednak nieco weselej. Dowód „Ballerina slipper” paznokcie są trendy. „Aby go złamać, jest to monochromatyczny french tip w prawie trumiennym kształcie paznokcia, który przypomina buty baletowe pointe”, manicurzystka i edukator Orly An Cao wcześniej powiedział POPSUGAR. „To naprawdę dziewczęce i ładne”

4 / 23

2023 Nail Trend: Ballerina Slipper Kształt paznokcia

Aby uzyskać ten wygląd, Cao zaleca, abyś był konkretny w salonie. „Poproś o gwóźdź w kształcie trumny z okrągłymi krawędziami i różową końcówką french z sheer różową bazą”

5 / 23

2023 Nail Trend: Ballerina Slipper Kształt paznokcia

Podczas gdy z pewnością możesz nosić ten trend na swoich naturalnych paznokciach, jeśli nie masz naturalnie długości, aby ten kształt działał, możesz potrzebować poprosić swoją manicurzystkę o zastosowanie najpierw przedłużenia żelu

6 / 23

2023 Nail Trend: Goth Nails

Weź stronę z książki Wednesday Addams i obejmij ciemne, inspirowane goth paznokcie – kolejny zabawny trend na 2023 rok. „Goth jest tak w tej chwili, że muszę się powstrzymywać przed wydaniem tylko gotyckich wyglądów”, Braelinn Frank, założyciel Rave Nailz, mówi POPSUGAR.

7 / 23

2023 Nail Trend: Goth Nails

Jeśli czarny lakier nie jest wystarczający, dodaj do swojego manicure gotycki akcent lub dodatkową teksturę w równie ciemnym lub nastrojowym kolorze – na przykład szarym, czerwonym lub ciemnoniebieskim.

8 / 23

2023 Nail Trend: Goth Nails

Aby uzyskać wygląd, Frank sugeruje Cast A Spell Nailz ($23) lub Bad Witch Nailz ($23), które są częścią kolekcji podpisu Rave Nailz.

9 / 23

2023 Nail Trend: Chromowane wykończenia

Być może największym trendem w 2022 roku były chromowane paznokcie, a to będzie kontynuowane w przyszłym roku. „Nie będzie niespodzianką zobaczyć chromowane lub metaliczne paznokcie wszędzie”, mówi manicurzystka i edukatorka LeChat nails Hemi Park. Spodziewaj się zobaczyć chromowane wykończenia w całej gamie różnych kolorów – srebrny, złoty, niebieski i różowy, aby wymienić tylko kilka.

10 / 23

2023 Nail Trend: Chromowane wykończenia

Jak każdy inny wzór paznokci, chrom może być stosowany na całym paznokciu lub jako część wyglądu paznokci – jak french manicures, gwiazdy i więcej – i to ostatnie ujęcie będzie nowym zwrotem na trend, który zobaczysz dużo w 2023 roku

11 / 23

2023 Nail Trend: Chromowane wykończenia

Kiedy trend po raz pierwszy trafił do głównego nurtu, znalezienie chromowego pigmentu, którego potrzebujesz, aby stworzyć wygląd, było trudne i drogie. Teraz, gdy stał się bardziej popularny, można znaleźć wykończenie prawie wszędzie, gdzie sprzedawane są produkty do paznokci, w tym większość salonów.

12 / 23

2023 Nail Trend: Layered Textures

paznokcie 3D nie są niczym nowym, ale objąć nawet więcej dramat z warstwowymi teksturami w nowym roku. „To jest, gdy wiele tekstur jest zamkniętych w oddzielnych warstwach, aby stworzyć wymiar”, mówi manicurzystka gwiazd Elle Gerstein. Możesz objąć ten trend za pomocą różnych wzorów, zdobień lub naklejek – lub wszystkich na raz

13 / 23

2023 Nail Trend: Layered Textures

Jest to jeden ze sposobów, aby utrzymać klasyczny manicure wyglądający na czysty i minimalny, a jednocześnie zrobić oświadczenie. Weźmy na przykład ten manicure w neutralnych odcieniach z różano-petalową teksturą

14 / 23

2023 Nail Trend: Layered Textures

Dla łatwiejszego ujęcia trendu, Gerstein sugeruje zabawę z wykończeniami. „Matowe i błyszczące opcje w lakierze i żelu sprawiają, że łatwo jest osiągnąć warstwowy wygląd tekstury dla DIY”, mówi.

15 / 23

2023 Nail Trend: Jelly Nails

Galaretowate paznokcie były ostoją celebrytów przez ostatnie kilka lat, ale jest to również trend, z którego będziesz chciał wziąć kęs w 2023 roku. „Podobnie jak w przypadku błyszczyka do paznokci, zobaczymy te półprzezroczyste odcienie interpretowane w wielu kolorach, takich jak soczyste czerwienie, róż i pomarańcze, błękity i przydymione szarości, a także sparowane z chromowanym wykończeniem – przypominające szkło morskie na paznokciach” – mówi Yankee.

16 / 23

2023 Nail Trend: Jelly Nails

Półprzezroczyste, szelakowe wykończenie również oddaje klimat Y2K – podobnie jak galaretowate buty, które również w tym roku zaliczyły niedawny powrót.

17 / 23

2023 Nail Trend: Jelly Nails

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w odtworzeniu trendu w domu, dzielimy się tutaj naszymi ulubionymi opcjami galaretowatych paznokci.

18 / 23

2023 Nail Trend: Opalescent polski

Dzięki Hailey Bieber, glazurowane paznokcie z pączkami królowały w 2022 roku, ale w 2023 roku podnosimy naszą grę z opalizującym lakierem do paznokci. „Uzyskaj marzycielskie paznokcie z odcieniami shimmer-stacked, które zmieniają się przy każdym skręcie światła”, Thea Green, założycielka Nails.Inc, mówi POPSUGAR. „Perłowy lakier to cała magia zmiany odcieni, więc twoje paznokcie zawsze będą wyglądać inaczej w zależności od światła i kąta”

19 / 23

2023 Nail Trend: Opalescent polski

Podczas gdy wiele marek oferuje opalizujące odcienie w formie lakieru, możesz również spróbować press-onów z wykończeniem od firm takich jak Static Nails lub OPI.

20 / 23

2023 Nail Trend: Opalescent polski

Podczas gdy możesz wybrać lakier z opalizującym wykończeniem, możesz również DIY wygląd z luminescencyjnym cieniem do powiek i przezroczystym top coat (Postępuj zgodnie z tymi krokami tutaj, aby spróbować hack siebie)

21 / 23

2023 Nail Trend: Airbrush Nails

„Airbrushing był narzędziem w przemyśle paznokciowym przez dziesięciolecia i powoli zniknął, ale będzie robić powrót jako ombré paznokcie [become more] popularne”, mówi Park. „Airbrush paznokcie pozostanie przez jakiś czas jako trend, ponieważ jesteśmy świadkami ombré[become more] [looks] trendów jak ombré french manicure, które wymagają idealnego mieszania kolorów.”

22 / 23

2023 Nail Trend: Airbrush Nails

Podobnie jak w przypadku aura nails, kluczem do tego trendu jest wszystko o blendowaniu, blendowaniu, blendowaniu. „Będziemy sięgać po pistolety airbrush i zaczniemy tworzyć bezbłędnie zblendowane rumiane akcenty na paznokciach” – mówi Park.

23 / 23

Najchętniej czytane

  Które stwierdzenie jest prawdziwe o biegunach magnetycznych?

Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

5 zasad, których musisz się nauczyć od najlepszych przedsiębiorców

Przedsiębiorca jest tym, który w przeciwieństwie do mas ogólnych odmawia pracy pod kimś. Przedsiębiorca jest samozatrudniony i pracuje sam lub z zespołem, aby stworzyć i rozwijać coś, w co wierzy. Być przedsiębiorcą nie jest tak łatwo; trzeba zrezygnować z bezpieczeństwa i ochrony swojej pracy 5×7 i pracować bez ustalonego okresu czasu, przez wiele dni, aby

Czy potrzebuję licencji, aby zainstalować kamery na Florydzie?

Czy potrzebuję licencji, aby zainstalować kamery na Florydzie?Instalacja, serwis, konserwacja, monitoring i naprawa wszystkich komercyjnie zainstalowanych systemów bezpieczeństwa na Florydzie musi być wykonana przez licencjonowanego wykonawcę. Wszystkie licencje na systemy alarmowe na Florydzie zaczynają się od litery "E".Czy legalne jest instalowanie kamer bezpieczeństwa na zewnątrz domu?Oto co mówi prawo dotyczące kamer bezpieczeństwa w domu w

Zdjęcia gwiazd w Paryżu, których nigdy nie widziałeś

Getty ImagesNa długo przed Emily w Paryżu, była Jackie Kennedy w Paryżu. Marlon Brando w Paryżu. Elizabeth Taylor w Paryżu... lista jest długa i...

Czy Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2 działa na Windows 10?

Czy Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2 działa na Windows 10?Twoja gra LOTR Battle for Middle Earth II będzie teraz działać bez zarzutu w systemie Windows 10!Czy Władca Pierścieni jest na steamie?The Lord of the Rings Online™ na Steam. Dołącz do największego na świecie grona graczy w wielokrotnie nagradzanym, sieciowym odtworzeniu legendarnego

Co to znaczy, że lepiej jest kochać i stracić, niż nie kochać w ogóle?

Co to znaczy, że lepiej jest kochać i stracić niż nigdy nie kochać?Wiktionary. lepiej kochać i stracić, niż w ogóle nigdy nie kochać(Przysłowie) Mieć doświadczenie miłości, nawet jeśli się skończyła, jest lepsze niż nie mieć żadnego doświadczenia miłości. Etymologia: Po raz pierwszy użyty przez Alfreda Lorda Tennysona w wierszu In Memoriam A. H. H.Czy zgadzasz

5 Najlepszych dostawców hostingu WordPress o dużym natężeniu ruchu

Jaki jest najlepszy hosting WordPress w 2020 roku?Czy nadal jesteś przekonany, że tworzenie stron WordPress na obecnym dostawcy hostingu to dobry wybór?W tym serwisie poświęconym najlepszemu hostingowi WordPress, przeanalizujemy najlepszy światowy hosting dostosowany do platformy WordPress.Znaczenie wyboru najlepszego hostingu WordPress dla Twojej firmy.Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby wybrać najlepszy hosting WordPress zarówno ze względu

Który z poniższych może pełnić rolę liganda bidentatowego?

Który z następujących czynników może działać jako ligand bidentatowy?Szczawian działa jako ligand bidentatowy w tworzeniu kompleksów, ponieważ wykorzystuje swoje dwa atomy do tworzenia dwóch współrzędnych wiązań kowalencyjnych z centralnym jonem metalu.Czy o2 jest ligandem bidentatowym?Tlen wody może zorientować tylko jedną samotną parę do metalu, ponieważ tlen jest zhybrydyzowany sp3, a samotne pary skierowane są w

Valve zapowiada Steam Deck – przenośny komputer do gier za 400 dolarów

W lipcu 2021 Valve zaskoczył całkiem sporo całej społeczności graczy ogłaszając ich bardzo własne Handheld PC do gier znany jako Steam Deck. Plotki o Steam Deck były już dzieje się na bardzo długi czas. Pytania dotyczące jego przenośności, wydajności i projektowania zostały zalewając społeczności gier. Teraz, że cały arkusz specyfikacji sprzętu, specyfikacji wydajności i projektowania

Czy do indyjskiego masażu głowy używa się oleju?

Czy do masażu głowy Indian używa się oleju?Niektórzy klienci wolą nie używać oleju na skórze głowy lub twarzy, a masaż może być dostosowany do indywidualnych wymagań. Jeśli używa się oleju, Carolyn zazwyczaj używa albo nawilżającego oleju migdałowego, albo lżejszego oleju z pestek winogron do indyjskiego masażu głowy.Jak długo trwa indyjski masaż głowy?Kompletny indyjski masaż głowy

Pozostałe newsy

  Jakie są cztery kwadranty jamy brzusznej?

Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

Mitt Romney do George’a Santosa podczas State of the Union: „You Don’t Belong Here

Sen. Mitt Romney (R-UT), nieudany kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta w 2012 roku, potwierdził, że powiedział osaczonemu Rep. George'owi Santosowi (R-NY): "Nie należysz tutaj"...

Biden zapomina, kiedy Super Bowl Sunday jest podczas State of the Union

Prezydent Joe Biden wydawał się zapomnieć, kiedy Super Bowl Sunday występuje mniej niż 15 minut w jego State of the Union address we wtorek...

Republikanie krzyczą „Zabezpieczyć granicę” podczas przemówienia Bidena o stanie państwa

Niektórzy republikańscy członkowie Kongresu krzyczeli "Zabezpieczcie granicę!" podczas przemówienia prezydenta Bidena o stanie państwa we wtorek wieczorem, co zmusiło 80-latka do kilku chwil przerwy.Biden...

FACT CHECK: Biden twierdzi, że ograniczył koszty insuliny dla pacjentów Medicare

CLAIM: Prezydent Joe Biden twierdził podczas wtorkowego State of the Union, że Democrats' Inflation Reduction Act umieścił miesięczny cap 0f $35 na kosztach insuliny...