Strona główna Show Biznes Największe bomby z pamiętnika księcia Harry'ego

Największe bomby z pamiętnika księcia Harry’ego

Od lipca 2021 roku, kiedy to książę Harry ogłosił że pisze „intymny i serdeczny” pamiętnik, rodzina królewska przygotowała się na uderzenie. Teraz książka wylądowała – i wygląda na to, że Pałac Buckingham miał prawo się martwić. Spare nie ma żadnych ograniczeń w relacjonowaniu prywatnych momentów rodzinnych i intymnych rozmów, co oznacza, że konsekwencje dla rodziny królewskiej mogą być oszałamiające. Poniżej przedstawiamy wszystkie największe bomby.

Brothers Coming to Blows

The Guardian wyszczególnia szokujący epizod, w którym książę Harry twierdzi, że on i książę William (którego nazywa „moim ukochanym bratem i arcynemesis”) kiedyś doszli do ciosów, gdy ich związek rozpadł się nad małżeństwem księcia Sussex. Opisując konfrontację w swoim londyńskim domu w 2019 roku, Harry pisze, że William nazwał swoją żonę, księżną Meghan, „trudną”, „niegrzeczną” i „ścierną” Harry powiedział bratu, że powtarza narrację prasową o księżnej Meghan i że oczekiwał czegoś lepszego. Konfrontacja eskalowała, aż William „złapał mnie za kołnierz, zrywając mój naszyjnik, i powalił mnie na podłogę. Wylądowałam na psiej misce, która pękła pod moimi plecami, kawałki wrzynały się we mnie. Leżałam tam przez chwilę, oszołomiona, po czym podniosłam się na nogi i kazałam mu się wynosić.” Według Harry’ego, William powiedział: „Nie musisz mówić o tym Meg” Harry nie zrobił tego, ale kiedy księżna zauważyła „widoczne zadrapania i siniaki” na jego plecach, przyszedł czysty. „Nie była tak zaskoczona i nie była cała zła” – pisze książę. „Była strasznie smutna”

Spare

Spare

Według źródeł bliskich księciu Williamowi udzieliły wywiadu przez Vanity Fair, William jest wściekły, że jego brat wyciekł szczegóły prywatnych rozmów. Źródło opisało „ogromny problem z zaufaniem” między braćmi, z Williamem martwiącym się, że wszystko, co mówi do Harry’ego, może i będzie upublicznione. Inne źródło powiedziało Vanity Fair, „William martwi się, że wszystko i wszystko, co powie, zostanie upublicznione. Na razie nie zamierza komentować ani reagować, jego planem jest przejechanie tego wszystkiego. Pod koniec dnia nadal będzie księciem Walii i na tym się skupia.”

O zaręczynach Harry’ego

Według E! News, kiedy Harry poinformował brata, że planuje oświadczyć się księżnej Meghan, William ostrzegł Harry’ego, że związek porusza się „zbyt szybko” i jest „za wcześnie” na zaręczyny. Harry pisze, że w języku Williama „amerykańska aktorka” zawsze brzmiała porównywalnie do „skazanego zbrodniarza” Harry donosi również, że William odradzał parze ślub w Opactwie Westminsterskim (gdzie pobrali się William i Kate) lub w Katedrze Świętego Pawła (gdzie ślub brali Karol i Diana).

O królowej konsort Camilli..

The Sun, praca z hiszpańskiej kopii Spare, raporty że książę Harry i książę William „błagali” swojego ojca, króla Karola III, aby nie poślubił obecnie królowej-konsorcjantki Camilli, z którą miał romans podczas małżeństwa z ich zmarłą matką, księżną Dianą. Książęta obiecali przyjąć Camillę do rodziny, ale desperacko pragnęli, aby ona i Karol pozostali bez ślubu. Harry zarzuca Karolowi, że nie odpowiedział. Oskarża też Camillę o wyciek szczegółów prywatnych rozmów (garnek, czajnik?). „Wkrótce po naszych prywatnych szczytach z nią, zaczęła grać w długą grę”, pisze Harry. „Kampania zmierzała do małżeństwa, a ostatecznie do Korony, z błogosławieństwem Pa przypuszczaliśmy. We wszystkich gazetach zaczęły pojawiać się historie o jej prywatnej rozmowie z Willy’m, historie zawierające precyzyjne szczegóły, z których żadna nie pochodziła od Willy’ego, oczywiście. Mogły zostać ujawnione tylko przez jedyną obecną osobę.”

  PSA: Taylor Swift jest teraz dr Taylor Swift

Według Vanity Fairkról Karol jest podobno zaniepokojony tym, że Królowa Konsorcjum Camilla nie ucieknie Spare bez szwanku. „Król jest mniej zaniepokojony atakami na niego, ale byłby bardzo zdenerwowany, gdyby Harry wziął pop na Camillę i istnieje każda szansa, że Harry mógłby to zrobić”, źródło bliskie królowi powiedziało magazynowi.

A Matter of Paternity (Sprawa ojcostwa)

Mówiąc o królu Karolu, Harry zagłębia się w wieloletnie plotki, że jego prawdziwym ojcem nie jest Karol, a raczej instruktor jazdy konnej James Hewitt, kochanek jego matki. Według Yahoo News, Spare oskarża króla Karola o okrutne wykopaliska na temat plotek. „Pa lubił opowiadać historie, a ta była jedną z najlepszych w jego repertuarze” – pisze Harry. „Zawsze kończył zrywem filozofowania… 'Kto wie, czy naprawdę jestem księciem Walii? Kto wie, czy jestem nawet twoim prawdziwym ojcem?” Śmiał się i śmiał, choć był to wyjątkowo nieśmieszny żart, biorąc pod uwagę krążącą właśnie wtedy plotkę, że moim prawdziwym ojcem był jeden z byłych kochanków mamusi: Major James Hewitt. Jedną z przyczyn tej plotki były płomienne rude włosy majora Hewitta, ale inną przyczyną był sadyzm” Harry zauważa, że plotki te są nieprawdziwe, zaznaczając, że jego matka poznała Hewitta dopiero po jego urodzeniu.

Jak książę Harry dowiedział się o śmierci królowej

Według Sky News, Książę Harry dowiedział się o śmierci królowej Elżbiety II z BBC. Opisuje, że zobaczył wiadomość na swoim telefonie po wylądowaniu jego samolotu: „Sprawdziłem stronę internetową BBC. Moja babcia zmarła. Mój ojciec był królem. Założyłem czarny krawat, wyszedłem z samolotu w ciężką mżawkę”

  PSA: Taylor Swift jest teraz dr Taylor Swift

Harry twierdzi również, że król Karol powiedział mu, że księżna Meghan nie powinna dołączyć do pogrążonej w żałobie rodziny w Balmoral, szkockiej posiadłości, w której królowa zmarła we wrześniu. „Powiedział mi, że jestem mile widziany w Balmoral, ale… bez niej” – pisze Harry. „Zaczął wyjaśniać swoje powody, ale nie miały one w ogóle sensu, a poza tym było to lekceważące. Nie tolerowałem tego z jego strony. Nawet nie myśl o mówieniu w ten sposób o mojej żonie. Skruszony, powiedział, jąkając się, że po prostu nie chciał, aby to miejsce było pełne ludzi. Niczyja żona nie zamierzała iść, nawet Kate, powiedział mi, więc Meg też nie powinna.”

Jak książę Harry dowiedział się o śmierci księżnej Diany

Jak podaje NBC, Harry pisze o wstrząsającym ziemią momencie w 1997 roku, kiedy dowiedział się, że jego matka została ranna w wypadku samochodowym i wkrótce umrze. Wtedy zaledwie dwunastoletni Harry usiadł z Karolem, który wyjaśnił okoliczności. „To, co pamiętam z oszałamiającą jasnością, to fakt, że nie płakałem” – pisze Harry. „Ani jednej łzy. Ojciec mnie nie przytulił”

Książę Harry zabił 25 osób?

Harry pisze, że podczas swojej dekady służby w brytyjskiej armii, która obejmowała dwa dyżury w Afganistanie, zabił 25 członków talibów. „Wydawało mi się niezbędne, by nie bać się tej liczby” – mówi książę pisze, za Sky News. „Wśród wielu rzeczy, których nauczyłem się w Siłach Zbrojnych, jedną z najważniejszych było bycie odpowiedzialnym za własne działania” Kontynuuje: „Tak więc mój numer: dwadzieścia pięć. Nie było to coś, co napełniało mnie satysfakcją, ale też nie wstydziłem się tego.”

Członkowie armii brytyjskiej wyrazili zaniepokojenie tymi rewelacjami. Emerytowany pułkownik armii brytyjskiej Tim Collins powiedział Force News,,Nie tak się zachowuje w armii; nie tak myślimy. On źle zawiódł stronę. Nie robimy nacięć na kolbach karabinów. Nigdy tego nie robiliśmy.” Tymczasem inny były pułkownik, Richard Kemp, powiedział BBC, że dzielenie się tymi liczbami „w tak ostrych warunkach” może „podważyć” bezpieczeństwo Harry’ego i sprowokować talibów do zemsty.

  Co to jest szczyt M 1?

Inside Prince Harry’s Misspent Youth

W młodszych latach książę Harry często był fotografowany na imprezach i cieszył się reputacją królewskiego złego chłopca. Według Sky News, Spare zagłębia się w tę źle spędzoną młodość, a Harry wspomina pierwszy raz, kiedy w wieku siedemnastu lat łyknął kokainę. Pisze: „Oczywiście brałem już wtedy kokainę. W czyimś domu, podczas weekendu myśliwskiego, zaproponowano mi kreskę i od tego czasu spożyłem jeszcze trochę. Nie było to zbyt zabawne i nie sprawiało, że czułem się szczególnie szczęśliwy, jak wydawało się innym, ale sprawiało, że czułem się inaczej, a to był mój główny cel. Czuć. Być innym. Byłam siedemnastolatką gotową spróbować niemal wszystkiego, co zmieniłoby ustalony wcześniej porządek. Przynajmniej o tym starałem się przekonać samego siebie” W temacie narkotyków Harry pisze również o robieniu grzybków w domu m.in Friends aktorka Courteney Cox.

Mówiąc o latach Harry’ego jako królewskiego złego chłopca, pamiętasz skandal, kiedy przebrał się za nazistowskiego żołnierza na imprezę Halloween? W Spare, ujawnia, że książę i księżna Walii zachęcali do tego. Według The New York Post, Harry pisze że William i Kate „wyli ze śmiechu”, gdy zobaczyli Harry’ego w kostiumie. To nie jest pierwszy raz, kiedy słyszymy o zaangażowaniu Williama w ten skandal; królewski historyk Robert Lacey wcześniej donosił, że „Harry wybrał swój kostium w porozumieniu ze swoim starszym bratem – przyszłym królem Wilhelmem V, wtedy 22-letnim, który śmiał się przez całą drogę do Highgrove (wiejskiego domu Karola) z młodszym rodzeństwem, którego miał być mentorem – a potem dalej na przyjęcie razem.” Według Lacey, Harry czuł się „urażony, a nawet wyalienowany” przez to, jak William wyszedł z następującego skandalu bez szwanku, podczas gdy on był szeroko krytykowany.

Jak Harry stracił dziewictwo

The Daily Mail donosi, że Harry wspomina utratę dziewictwa ze starszą kobietą w wieku siedemnastu lat, na polu za pubem. Nazywając to „upokarzającym epizodem”, pisze, że jego partnerka traktowała go „jak młodego ogiera” Kontynuuje: „Szybko ją dosiadłem, po czym dała mi klapsa w tyłek i odesłała mnie.”

A Wedding to Remember

Harry naprawdę, naprawdę nie powstrzymuje się. Według Page Six, Spare ujawnia, że podczas ślubu księcia Williama z Kate Middleton w 2011 roku, Harry cierpiał z powodu odmrożonego penisa. Widzisz, Harry właśnie wrócił z 200-milowego arktycznego spaceru charytatywnego na Biegunie Północnym, który pozostawił go z odmrożonym „todgerem” Zrobił to, co każdy z nas by zrobił: posmarował swojego penisa kremem Elizabeth Arden, cierpiał przez wesele, a następnie udał się do lekarza po zakończeniu uroczystości. Royals: są tacy sami jak my!

Obserwuj tę przestrzeń dla aktualizacji, gdy będziemy się dalej uczyć więcej.

Zdjęcie głowy Adrienne Westenfeld

Adrienne Westenfeld

Books and Fiction Editor

Adrienne Westenfeld jest Books and Fiction Editor w Esquire, gdzie nadzoruje relacje z książek, redaguje fikcję i kuratoruje Esquire Book Club.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

  Jaka jest siła Coulomba pomiędzy dwoma cząstkami alfa?

Najchętniej czytane

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

Co to jest rozszerzone podstawowe równanie rachunkowe?

Co to jest rozszerzone podstawowe równanie rachunkowe?Nazywamy to "rozszerzonym" równaniem rachunkowym: Aktywa=Pasywa + (Akcje zwykłe - Dywidendy + Przychody - Wydatki) To rozszerzone równanie uwzględnia składniki Kapitału własnego. Kapitał własny wzrasta z przychodów i inwestycji właściciela (emisji akcji), a maleje z wydatków i dywidend.Które z poniższych określeń reprezentuje rozszerzone podstawowe równanie rachunkowe Kurs Hero?Który z

RTL ponosi kolejny cios, gdy holenderscy regulatorzy zatrzymują fuzję Talpa

W zeszłym roku plany fuzji RTL we Francji zostały wstrzymane przez regulatorów, a teraz ten sam los spotkał go w Holandii.Holenderski urząd ds. konkurencji...

10 starych anime, które wciąż są warte obejrzenia (lub ponownego obejrzenia!)

Anime istnieje już od dłuższego czasu. Generalnie z rozrywką jest tak, że z czasem rzeczy tracą na znaczeniu. To co mogło być szałem kilka...

Jakie są 4 właściwości kwasu?

Jakie są 4 właściwości kwasu?AcidsWodne roztwory kwasów są elektrolitami, co oznacza, że przewodzą prąd elektryczny. Kwasy mają kwaśny smak. Kwasy zmieniają kolor niektórych oznaczeń kwasowo-zasadowych. Kwasy reagują z aktywnymi metalami dając gazowy wodór. Kwasy reagują z zasadami dając związek soli i wodę.Jakie są zastosowania zasady?Jakie są zastosowania bazBasesUsesAmmonium hydroxideJako odczynnik w laboratorium W produkcji nawozów

10 Best iPhone X Alternatives you can Buy at very Affordable Price![2017 Edition]

iPhone X - rewolucja? A może są lepsze alternatywy?Apple właśnie świętował swoją 10th Anniversary dla swojego pierwszego iPhone'a, wprowadzając na rynek pierwszy telefon z nowej linii produktów, iPhone X. Apple iPhone X może być drogim smartfonem z tagiem cenowym na oczy w wysokości $999.00 i $1,149.00 dla modeli 64GB i 256 GB, odpowiednio, ale to

Jak wygląda nabłonek kolumnowy prosty?

Jak wygląda nabłonek kolumnowy prosty?Kształt komórek prostego nabłonka kolumnowego jest wysoki i wąski, co daje wygląd przypominający kolumnę. apikalne powierzchnie tkanki zwrócone są do światła organów, podczas gdy strona podstawowa zwrócona jest do błony podstawnej. jądra znajdują się bliżej wzdłuż podstawowej strony komórki.Co oznacza Pseudostratified?Definicja medyczna pseudostratyfikowany : z, odnoszący się do, lub będący nabłonkiem

Jak płacić sobie jako S Corp?

Jak płacić sobie jako S Corp?Oto prosta strategia, której możesz spróbować, a nazywa się ona zasadą 60/40: Wypłacaj sobie 60% dochodu z działalności w postaci wynagrodzenia pracowników.Wypłacaj sobie 40% dochodu z biznesu w formie wypłat.Co może odpisać S Corp?Odliczenia podatkowe S-Corp Zwykłe wydatki biznesowe, takie jak czynsz, podatki, reklama, świadczenia pracownicze zapewniane przez firmę, amortyzacja

Wszystko co wiemy o piątym sezonie Yellowstone, część druga

Rodzina Duttonów potrzebuje przerwy. Jasne, spędzili większość sezonu piątego imprezując na ranczu i pasąc bydło. Ale... robili to przez siedem tygodni z rzędu, podczas...

Rupert Grint przewiduje „środowy boom”, ponieważ jego córka dzieli imię z postacią z Netflixa

Wygląda na to, że Rupert Grint zawsze był przed krzywą! Jego 2-letnia córka, którą dzieli z długoletnią dziewczyną Georgią Groome, nazywa się Wednesday, co...

Pozostałe newsy

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

’Once Upon a Harp’ to błyskotliwa kolekcja utworów Turlough O’Carolan autorstwa Steve’a Baughmana

By Blair JacksonPierwszy raz zetknąłem się z niezapomnianym nazwiskiem Turlough O'Carolan i usłyszałem próbkę jego muzyki na płycie Fairport Convention Full House z 1970...

Ritchie List przekroczył 75 000+ ofert sprzętu i pojazdów

W ubiegłym roku serwis powiększył bazę klientów o 300% i zwiększył liczbę ofert o ponad 100%Sprzedaż sprzętu na własną rękę jest o wiele łatwiejsza...

NKBA ogłasza laureatów nagrody 2023 Design + Industry Award

LAS VEGAS, NV - National Kitchen & Bath Association (NKBA), właściciele Kitchen and Bath Industry Show (KBIS) otworzyli 2023 wydarzenie na żywo z wysoce...