Show Biznes

Nareszcie wiemy, jak Jane Foster stanie się potężnym Thorem

W zależności od tego, jaki masz tydzień, nowy zwiastun filmu Thor: Miłość i Grom mógł być najlepszą rzeczą w tym tygodniu. Pójdźmy o krok dalej. Jaki był Twój ulubiony fragment zwiastuna, który mógł, ale nie musiał, być najlepszą częścią Twojego tygodnia?

Możecie po raz kolejny powiedzieć, że „Sweet Child O’ Mine” spadło jak z igły – nikt was za to nie wini – ale my uważamy, że to powrót Natalie Portman do Kinowego Uniwersum Marvela, nie tylko jako potężnego Thora. W nowym zwiastunie grana przez Portman Jane Foster, w pełnym stroju Thora, walczy u boku Thora Chrisa Hemswortha. Przywołuje nawet i włada złożonym Mjölnirem, odpierając ataki bandziorów niczym bohaterowie Avengers.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Podczas gdy wszyscy bez wątpienia jesteśmy gotowi, by zobaczyć w akcji potężnego Thora w roli Portman, Marvel nie powiedział nam, jak i dlaczego Jane Foster wraca do gry o superbohatera. Ostatni raz słyszeliśmy o Foster w Thor: Ragnarok , w którym ujawniono, że z nim zerwała, oraz potwierdzenie w Avengers: Endgame , że znalazła się wśród Blippedów.

Teraz, dzięki opisowi produktu na fanowskiej stronie z kolekcjami Eaglemoss, możemy mieć kilka wskazówek, jak Foster powróci do akcji i stanie się Thorified. Oto, co Eaglemoss napisał obok repliki hełmu Mighty Thor:

Cierpiąca na raka astrofizyczka i była dziewczyna Thora, Jane Foster, odwiedziła Nowy Asgard i jej życie zmieniło się na zawsze. W tajemniczy sposób połamane kawałki Mjolnira, młota boga gromu, przemieniły ją w Potężnego Thora i obdarzyły supermocami Thora, które pozwoliły jej walczyć z zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Dzierżąc Mjolnir, stała się boską obrończynią i narodził się nowy bohater!

Z pomocą Thora, Walkirii i Strażników Galaktyki, Potężny Thor stanął do walki z potężnym Gorrem, Boskim Rzeźnikiem. Sam posiadający boskie moce Gorr chciał pozbyć się bogów z wszechświata, gdziekolwiek by ich nie znalazł. Walcząc z rakiem w swojej ludzkiej postaci i z Gorrem w swojej boskiej postaci, Jane Foster została wplątana w epicką walkę, w której nie zabrakło miłości i grzmotów!

Oczywiście musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Marvela, aby móc traktować te informacje fabularne jako kanon MCU. Ale ta potencjalna fabuła pasuje do historii z komiksów, gdzie – po tym, jak lekarze zdiagnozowali u niej raka – Jane Foster została wezwana przez młot Thora, co doprowadziło astrofizyka do przyjęcia płaszcza Potężnego Thora. W filmie Thor: Miłość i Grom można by z łatwością zobaczyć Foster odwiedzającą Nowy Asgard (ponieważ znajduje się on na Ziemi, oczywiście), aby spotkać się ze swoim byłym. Niespodziewanie? Mjölnir wlatuje do środka, zapewnia Thorowi blask i popatrzcie tylko, Esquire ma nowego ulubionego superbohatera.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button