Show Biznes

Narzeczony Lany Condor dzieli się słodkim hołdem z okazji 25. urodzin: „Dziękuję, że istniejesz”

WEST HOLLYWOOD, CALIFORNIA - MARCH 23: Lana Condor and Anthony De La Torre attend attend attend the special screening of HBO Max's

Lana Condor obchodziła swoje 25 urodziny 11 maja z błyszczącym pierścionkiem zaręczynowym na palcu i słodką wiadomością od narzeczonego Anthony’ego De La Torre. W środę, De La Torre udostępnił karuzelę zdjęć na Instagramie, w tym ujęcia z ich wspólnego teledysku „Anyone Else But You” i migawki Condor, które mogą łatwo przejść jako romantyczne ujęcia ekranu z „To All the Boys I’ve Loved Before.”

„Dziękuję, że istniejesz.”

„Wszystkiego najlepszego dla tej pięknej istoty ludzkiej” – napisała De La Torre. „Jesteś tak dający, kochający, bezinteresowny, uroczy, najciężej pracujący w pokoju, potężny, seksowny, inteligentny, inspirujący, wspierający i każdy z nas, którzy są w twoim życiu, są bardziej szczęśliwi niż wiemy. Wszystkiego najlepszego, Angel. Dziękuję Ci za to, że istniejesz. Ogromne gratulacje dla Boga za to, że stworzył kogoś tak odjazdowego. Udało Ci się, człowieku! Brawo.”

The heartwarming hołd przyszedł zaledwie kilka minut przed Condor zamieścił zdjęcia siebie trzymając tort czekoladowy z tęczy „Happy Birthday” świece na planie jej nadchodzącego filmu „Coyote vs. Acme,” który ona gwiazdy obok Will Forte i John Cena. „Awwwwwww dziękuję mój anioł!!!!!” Condor skomentowała post, dodając „Dziękuję, mój słodki człowieku!” na swoim Instagram Stories. Condor również poszedł do akcji ponad tuzin postów z przyjaciółmi świętując jej talent, jej osiągnięcia, a jej głupie strony. (Zobacz: Kondor w kostiumie nadmuchiwanej krowy.)

Condor i De La Torre po raz pierwszy spotkali się na przyjęciu dla nominowanych do nagrody Emmy w 2015 roku. Para zaczęła umawiać się na randki wkrótce potem, a oni ogłosili swoje zaręczyny 28 stycznia. „Powiedzenie TAK było najłatwiejszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęłam” – podpisała zdjęcia swojego pierścionka zaręczynowego na Instagramie. „Uważam się za absolutnie najszczęśliwszą kobietę na świecie, która żyje w Twojej sferze. . . Emmy i Timmy stwierdzili, że najwyższy czas, aby mamusia i tatuś się zaręczyli!!!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button