Strona główna Pytania Narzędzia SEO, które pomogą w optymalizacji SEO Twojej strony internetowej

Narzędzia SEO, które pomogą w optymalizacji SEO Twojej strony internetowej

Firmy SEO, takie jak UpCity i HubSpot, doszły do wieku szybko jak ich narzędzia SEO, które mogą przeciwdziałać google algorithm tweaks, aby zwiększyć wiarygodność marki, więcej sprzedaży ołowiu, zwiększony ruch i lepsze rankingi dla Twojej firmy. Algorithm tweaks są gwałtowne i będą cię zniekształcać, ale wynik jest wart kłopotów.

Aby Twoja strona internetowa przeszła krytykę Google na temat tego, które witryny pokazać dla zapytań wyszukiwania, musisz nadążyć z narzędziami SEO, aby doświadczyć SEO optymalnie. Jeśli szukasz, aby podnieść swoją grę strategii wyszukiwania organicznego, będziesz potrzebować tych narzędzi SEO dla tego „Google perspektywy.”

Sześć narzędzi SEO do słów kluczowych

 1. HubSpot’s Website Grader.

Website Grader, który zadebiutował w 2007 roku, pomógł wielu firmom odkryć możliwości SEO. Firma SEO zrobiła kilka poprawek uwalniając ulepszony Website Grader, który możesz swobodnie wykorzystać do analizy strony.

Możesz teraz użyć nowego Website Gradera do wygenerowania spersonalizowanych raportów w oparciu o następujące metryki i zestawy narzędzi:

 • Narzędzie to określa prawdopodobieństwo, że Twoja witryna pojawi się jako pierwsza w wyniku wyszukiwania przez robota lub człowieka na podstawie opisów Meta i tytułów stron.
 • Ta metryka analizuje podobne wskaźniki SEO, takie jak rozmiar strony, szybkość i żądania.
 • To narzędzie daje Twoim klientom pewność, że Twoja strona jest bezpieczna, jak również autentyczna, używając takich funkcji jak certyfikat SSL jako dowód.
 • Gotowość mobilna. Jest to cięcie dla strony przyjaznej dla urządzeń mobilnych pod względem responsywności i ustawień viewport.

Website Grader wymaga od Ciebie adresu e-mail i adresu URL Twojej strony. Po złożeniu tych informacji narzędzie SEO daje wynik (1-100). Wspomniałem, że wygenerował spersonalizowane raporty stąd raz ocenia swoją stronę internetową szczegółowy raport następuje.

HubSpot posiada szereg innych płatnych narzędzi SEO. W ramach aplikacji blogowej znajdziesz as-you-type SEO sugestie, lista kontrolna zawartość, która daje sugestie dla treści i będziesz kochać platformę marketingową.

Oprócz przywilejów dla klientów dostaniesz jak:

 • Keyword app
 • Aplikacja wydajności strony i Raport Źródła
 • Platforma marketingowa daje Ci narzędzia do badania słów kluczowych
 • Monitorować ich wydajność
 • Śledzenie wzrostu wyszukiwania organicznego
 • Diagnozę dla stron nie w pełni zoptymalizowanych.
 1. SEMrush
  Jakie jest równanie równowagi dla sodu woda daje wodór wodorotlenek sodu?

Ten dashboard jest super rozbudowany pod kątem badania słów kluczowych. Oprócz licznych zestawów narzędzi, takich jak zestaw narzędzi SEO, możesz użyć SEMrush do swobodnego generowania raportów dotyczących wydajności domeny. Jedna z flagowych funkcji SEMrush pozwala na podłączenie strony internetowej, aby zobaczyć ranking słów kluczowych.

Rangi strony internetowej opierając się na użyciu słów kluczowych i daje miesięczny wolumen wyszukiwania dla słów kluczowych. Daleko od tego, reszta zestawu narzędzi SEO daje optymalne doświadczenie SEO jak żaden inny.

Możesz porównać wydajność swojej strony z konkurencją, zbadać odpowiednie słowa kluczowe, przeanalizować backlinki innych stron i skorzystać z podobnych możliwości SEO on-page.

 1. Sprawdź moje linki

Jak sama nazwa wskazuje, Check My Links to narzędzie SEO, którego możesz użyć do sprawdzenia, czy zewnętrzne i wewnętrzne linki na twojej stronie działają. Możesz zanurkować w Check My Links, które jest szczególnie przydatne dla redaktorów i wydawców.

Korzystanie z tego broken-link checker zapewnia, że żadne złamane linki nie trafią na twoją stronę, gdy będzie ona żyła. Jeśli nie przekłada się to luźno na optymalne doświadczenie SEO, weźmy na przykład Wikipedię, która ma dobrze ponad 800 linków, a podkreślenie wszystkich uszkodzonych linków przy użyciu Check My Links zajmuje tylko kilka sekund.

Być może już to widziałeś, ale początkowo nie miałeś pojęcia. Zielony jest dla boskich linków, a czerwony dla zepsutych linków.

 1. Narzędzia Google dla Webmasterów

To narzędzie SEO jest najlepszym źródłem wglądu w to, czego potrzebuje Google i możesz je swobodnie wykorzystać do analizy strony. Google Webmaster Tools wyjaśni Ci podstawy wyszukiwania w Google.

Na przykład narzędzie Fetch as Google pozwala zobaczyć adresy URL w sposób, w jaki widzi je Google. Zwrotne informacje, które otrzymujesz, możesz wykorzystać do modyfikacji zmian w celu poprawy wyników SEO. Oprócz tego możesz wyizolować problematyczne kody, które Twoim zdaniem mogą być przyczyną włamania na Twoją stronę.

  Co się dzieje z podażą, gdy maleje popyt?

Innym zestawem narzędzi SEO jest PageSpeed insights, którego możesz użyć do zmierzenia prędkości zarówno desktopowej, jak i mobilnej wydajności witryny. Prędkość strony staje się coraz ważniejsza dla firm i daje ci (1-100) wynik w zależności od tego, jak dobrze twoja strona przestrzega wspólnych praktyk wydajności.

 1. Moz Pro Tool
  Jak znaleźć objętość BCC w komórce jednostkowej?

Możesz zapisać się na Moz Pro, aby uzyskać wszystkie możliwości SEO, śledzenie wzrostu, optymalne raporty ogólne i tworzenie raportów. RogerBot, Moz’s own web crawler jest używany przez Crawl Test Tool do analizy do 3000 linków w danym URL.

W przeciwieństwie do Check My Links, RogerBot nie podkreśla złych i dobrych linków. Wysyła jednak szczegółowy raport na Twój adres e-mail, wyszczególniając dane stron, do których linkuje dana witryna.

Ten zestaw narzędzi SEO jest rewolucyjny obecnie wśród firm SEO, jeśli jesteś po „crawlability” czynniki, które mogą mieć wpływ na wydajność SEO, takie jak duplicate content i przekierowania. Jeśli kochasz darmowe 30-dya próba, możesz iść dalej i uzyskać Moz pro płatne od 99 dolarów.

 1. BuzzStream

Jeśli na początek szukasz zwiększenia ruchu u osób, które mogą dostarczyć linki przychodzące do Twojej strony, to BuzzStream jest tanim rozwiązaniem, na które możesz liczyć. Dobra ranga w Google ma wiele wspólnego z backlinkami do Twojej strony, ale zasięg dla link buildingu to prawdziwy kłopot.

To jest, gdzie BuzzStream kroki w jako link między tobą a odpowiednimi ludźmi, z którymi powinieneś się skontaktować, badania i jak wymyślić skuteczne wiadomości e-mail. To narzędzie SEO dodatkowo pomaga śledzić ludzi, którzy zaakceptowali Twoje żądanie linku.

Kandydaci, których BuzzStream identyfikuje do zasięgania, opierają się na ich branży, a także na tym, jak bardzo są zaangażowani w sieciach społecznościowych. Ta zachęta sprawia, że wiesz, kto będzie bardziej otwarty na Twoją prośbę o backlink i zwiększy Twój ranking w Google. BuzzStream oferuje 14-dniowy okres próbny, po którym można uzyskać płatne plany od tak niskich jak 24$.

Utrzymanie zakładek na SEO Company, która jest na bieżąco z narzędziami SEO, które mogą wpłynąć na Twoje doświadczenie SEO sprawi, że Twoja strona będzie na liście wśród pierwszych w wynikach wyszukiwania. Google automatyzacja tweaks uderzył impulsywnie i może zniekształcić wszystkie swoje wysiłki. Pobierz to narzędzia SEO, aby mieć wgląd samego Google.

Najchętniej czytane

Courteney Cox zaskakuje fanów „Przyjaciół” podczas trasy koncertowej Warner Bros: „It’s Monica!”

Courteney Cox właśnie zrobiła dzień, tydzień i rok, kilku szczęśliwych fanów "Przyjaciół", którzy zamachnęli się na planie serialu w Burbank, CA, na wycieczkę 30...

Jakie są zalety skali Saffir-Simpson?

Jakie są zalety skali Saffira-Simpsona?Miara intensywności Saffir-Simpson jest wysoce lokalna w czasie i przestrzeni, ponieważ skupia się na prędkości utrzymującej się przez minutę w jednym miejscu. Ale ta skala ma zaletę prostego zakresu 1-5 i jest popularna wśród mediów i opinii publicznej.Jaki czynnik jest używany do określenia oceny huraganu w skali Saffira-Simpsona?Prędkość wiatru jest decydującym

Marketing cyfrowy: Kariera i perspektywy pracy w Indiach

Celem tego artykułu jest uświadomienie Ci o możliwości kariery w marketingu cyfrowym w Indiach 2020. Ogólny obraz wygląda obiecująco, a jak idziemy o omówienie kariery Digital Marketing i perspektywy pracy, będzie również uzyskać uczciwy pomysł w odniesieniu do wpływ Digital Marketing w Indiach .Pojawienie się Digital MarketingPodobnie jak na całym świecie, siły rynkowe w Indiach

Top 5 cech oprogramowania NetSuite

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga wiele pracy. Musisz zadbać o finanse, zarządzanie, technologia, zasoby ludzkie, system, marketing i wszystko inne. Na szczęście, z technologią, rzeczy są coraz nieco łatwiejsze i bardziej kompleksowe dla każdego przedsiębiorstwa, zwłaszcza rozległe rozprzestrzeniania tych. Z technologii teraz, zarządzanie sieciami biznesowymi i skutecznie o Enterprise Resource Planning (ERP) zrobić nie jest teraz trudne

DOOGEE S60 Cechy i specyfikacja (6GB RAM & 64GB ROM, wodoodporny IP68)

Wytrzymały smartfon to nowa era smartfonów. Pomimo wielu firm już oferuje wytrzymały smartfon, ale teraz nowe firmy wprowadzają również wytrzymały smartfon. Firmy takie jak Elephone, Ulefone, już wprowadziły wytrzymały telefon, a teraz DOOGEE również przychodzi z tym samym. Nowy DOOGEE S60 jest pierwszym wytrzymałym smartfonem firmy.Doogee S60 jest wyposażony w unikalną funkcję, która odróżnia go

Czy ktoś na warunkowym zwolnieniu może przebywać w otoczeniu skazanego przestępcy?

Czy osoba na okresie próbnym może przebywać w pobliżu skazanego przestępcy?Jeśli wiesz, że ktoś został skazany za przestępstwo, nie wolno Ci świadomie komunikować się lub współdziałać z tą osobą bez uprzedniego uzyskania zgody kuratora.Czy zwolnienie warunkowe to to samo co nadzór kuratorski?Okres próbny stanowi część początkowego wyroku skazującego, natomiast zwolnienie warunkowe następuje znacznie później, umożliwiając

Jakie są Twoje 3 najważniejsze powody, dla których chcesz być nauczycielem *?

Jakie są Twoje 3 najważniejsze powody, dla których chcesz zostać nauczycielem *?7 powodów, dla których zostanie nauczycielem może być dla Ciebie odpowiednie.Możesz coś zmienić. Urozmaicisz swoje dni. Możesz podzielić się swoją miłością do nauki. Będziesz miał dużą pewność zatrudnienia. Zachęcamy do zabawy. Będziesz miał całkiem świetny grafik. Są nagrody niematerialne. To coś więcej niż praca.Kiedy

Jakie były trzy zasady Satyagrahy?

Jakie były trzy zasady Satyagrahy?1 Odpowiedź. ... lub prawdę, odmowę szkodzenia innym i gotowość do poświęcenia się w tej sprawie. Te trzy zasady, tak naprawdę, tworzą rdzeń broni, której Gandhi był zdecydowany użyć przeciwko brytyjskiemu Rajowi zniewalającemu jego kraj.Jaka jest teoria Satyagrahy?Satyagraha, popularnie znana jako "technika nieagresywnego protestu publicznego", jest jednym z największych wkładów Gandhiego

Czy przewodnik przewodzący prąd wytwarza pole elektryczne?

Czy przewodnik przewodzący prąd wytwarza pole elektryczne? Pole elektryczne jest wytwarzane przez ładunki zatrzymane w danym obszarze. więc przewód przewodzący prąd nie wytwarza pola elektrycznego, ponieważ przewód jest zasadniczo neutralny (zrównoważony)... ładunki, które są odpowiedzialne za prąd przepływają.Jaki rodzaj pola magnetycznego jest wytwarzany przez prąd niosący pole kołowe?Odpowiedź. Odpowiedź: W środku pętli kołowej, Linie pola

Myślałem, że mam „Generała” Dispatcha Potem usłyszałem piosenkę po rosyjsku.

Mike SmithSalon rodziców Chadwicka, na zachód od Bostonu, 1996Chadwick miał dla nas nową piosenkę do zagrania. Zawsze to uwielbiałem, będąc na obrzeżach jego wspaniałego...

Pozostałe newsy

  Co jest prawdą o obwodzie szeregowym?

Courteney Cox zaskakuje fanów „Przyjaciół” podczas trasy koncertowej Warner Bros: „It’s Monica!”

Courteney Cox właśnie zrobiła dzień, tydzień i rok, kilku szczęśliwych fanów "Przyjaciół", którzy zamachnęli się na planie serialu w Burbank, CA, na wycieczkę 30...

Cody Rigsby zorganizował wakacyjne zajęcia na Peletonie, więc oczywiście Mariah Carey wpadła do niego

Święta oficjalnie uderzają w Twoją rutynę treningową. Jeśli nie masz jeszcze świątecznej playlisty lub ulubionych filmów o tematyce świątecznej, nie obawiaj się - Cody...

Channing Tatum udostępnia pierwsze zdjęcie twarzy swojej córki Everly w słodkim poście

RozrywkaChanning Tatum podzielił się zdjęciem z córką"Byłem naprawdę zdenerwowany, gdy stałem się samotnym tatą i mając do wychowania małej dziewczynki, nie mogąc mieć zasobów...

71 najlepszych filmów świątecznych wszech czasów

W przypadku, gdy nie słyszeliście, grudzień jest tutaj. Tak, jesteśmy w nim. Right now. A to oznacza, że niedługo zrobi się wesoło na Boże...

GigFinesse zdobywa 3,6 mln dolarów w ramach rundy finansowania zalążkowego – Bessemer Venture Partners, Cosmic Venture Partners na pokładzie

Photo Credit: GigFinesseGigFinesse zabezpiecza 3,6 mln dolarów w rundzie finansowania zalążkowego z Bessemer Venture Partners i Cosmic Venture Partners na pokładzie.GigFinesse, platforma...