Show Biznes

Netflix oficjalnie odnawia „Squid Game” na 2. sezon: Oto wszystko, co wiemy do tej pory

Squid Game S1

To nie jest gra; drugi sezon hitowego serialu Netflixa „Squid Game” oficjalnie się dzieje! Ponad osiem miesięcy po tym, jak twórca serialu, Hwang Dong-hyuk, potwierdził ekscytującą wiadomość podczas wywiadu z The Associated Press, Netflix oficjalnie dał zielone światło dla drugiego sezonu. Netflix potwierdził tę wiadomość 12 czerwca, publikując na Twitterze i Instagramie nowy teaser, przedstawiający zbliżenie animatronicznego oka.

„On your marks. Get set. Greenlight. Squid Game trwa, tylko na Netflixie”, zatweetował streamer. Netflix opublikował również notatkę od Hwanga, która zawiera kilka szczegółów na temat tego, czego widzowie mogą się spodziewać w drugim sezonie. Producent wykonawczy serialu napisał: „Zajęło 12 lat, aby w zeszłym roku powołać do życia pierwszy sezon 'Squid Game’. Ale wystarczyło 12 dni, aby 'Squid Game’ stał się najpopularniejszym serialem Netflixa w historii.”

Hwang wcześniej teasował sezon drugi The Associated Press w listopadzie 2021 roku. „Było tyle presji, tyle zapotrzebowania i tyle miłości do drugiego sezonu, więc prawie czuję, że nie pozostawiasz nam wyboru”, powiedział wtedy. „Gi-hun powróci i zrobi coś dla świata”.

Pierwszy sezon serialu był pełen niespodzianek, sytuacji zagrażających życiu i momentów, które sprawiły, że widzowie byli na krawędzi swoich siedzeń. Czego więc możemy się spodziewać po kolejnym sezonie? Hwang i Netflix na razie nie zdradzają szczegółów, więc wygląda na to, że fani jedynego w swoim rodzaju serialu będą mieli listę pytań dotyczących drugiego sezonu, jak na przykład kiedy powróci i w jakim kierunku pójdzie serial. Na szczęście Hwang zdradził pewne punkty fabuły drugiego sezonu „Squid Game”, a finał pierwszego sezonu również daje fanom pewne wskazówki, czego mogą się spodziewać. Mając to na uwadze, oto wszystko co wiemy do tej pory o drugim sezonie „Squid Game”.

Squid Game Sezon 2 Pierwsze spojrzenie

On your marks.
Get set.
Greenlight.
Squid Game trwa, tylko na Netflix.#SquidGameS2 pic.twitter.com/spH30iRDO4

– Squid Game ❗❗ (@squidgame) June 12, 2022

12 czerwca Netflix wypuścił teaser art dla sezonu drugiego przedstawiający animatroniczne oko, które może, ale nie musi należeć do Young-hee.

Jaka jest fabuła „Squid Game” Sezon 2?

Sądząc po tym co Hwang powiedział o Seong Gi-hunie, wydaje się, że sezon drugi będzie o nim, który będzie próbował zakończyć gry raz na zawsze. Finał pierwszego sezonu zapowiada to, kiedy Gi-hun dzwoni pod numer na kartce z zaproszeniem do Squid Game i mówi osobie po drugiej stronie: „Nie jestem koniem. Jestem osobą. Dlatego chcę wiedzieć, kim jesteście i jak możecie popełniać takie okrucieństwa wobec ludzi” Następnie decyduje się nie wsiadać do samolotu, aby zobaczyć swoją córkę i zamiast tego idzie w stronę kamery, podpowiadając, że spróbuje uzyskać odpowiedzi na temat gier i ludzi za nimi stojących, aby mógł powstrzymać ich od krzywdzenia kolejnych osób. Kto wie, Gi-hun może infiltrować gry sam, aby zdjąć system od wewnątrz.

Podczas wirtualnego panelu SAG w grudniu 2021 roku, reżyser Hwang podpowiedział, co może być następne dla Gi-huna. „Nie jestem naprawdę w odpowiednim miejscu, aby omawiać sezon 2 w oficjalnym miejscu, ale jeśli miałby być sezon 2, w pierwszym sezonie, który widzieliśmy Gi-hun jest postacią, której człowieczeństwo jest pokazywane poprzez lub eksponowane w pewnych sytuacjach,” powiedział redaktorowi naczelnemu Entertainment Weekly, Mary Margaret. „Jeśli chodzi o Frontowca [Lee Byung-hun], który również był zwycięzcą z przeszłości, ale został Frontowcem, to jest jak Darth Vader,” dodał. „Niektórzy kończą jako Jedi, a niektórzy stają się Darth Vaderem, prawda? Myślę, że może Gi-hun przejdzie przez pewien punkt krytyczny, w którym również zostanie poddany próbie.”

Kiedy będzie miała miejsce premiera 2 sezonu „Squid Game”?

Netflix nie ujawnił jeszcze daty premiery drugiego sezonu, a Hwang był podobnie skryty w tej sprawie. Wcześniej powiedział Variety, że nie spieszy się z tworzeniem kolejnego sezonu, więc fani nie powinni spodziewać się powrotu „Squid Game” przez jakiś czas. „Nie mam dobrze opracowanych planów dotyczących 'Squid Game’ [season two],” powiedział. „Samo myślenie o tym jest dość męczące” Jednak to było zanim Hwang i Netflix potwierdzili, że drugi sezon rzeczywiście ma miejsce, więc może być teraz nieco dalej. Mimo to, sezon drugi raczej nie pojawi się przed 2023 rokiem.

Kto jest w obsadzie 2 sezonu „Squid Game”?

W swojej notatce do fanów serialu, Hwang potwierdził, że Gi-hun (Lee Jung-jae) i Front Man (Lee Byung-hun) powrócą. Drażnił się również, że „Człowiek w garniturze z ddakji może powrócić” To dobra wiadomość dla każdego, kto chciałby zobaczyć więcej tajemniczego rekrutera granego przez Gong Yoo. Mimo to, najbardziej ekscytującym ujawnieniem do tej pory jest to, że przerażający robot, Young-hee, dostanie chłopaka. „Zostaniecie również przedstawieni chłopakowi Young-hee, Cheol-su,” napisał Hwang.

Podczas gdy to już wszystkie potwierdzone wiadomości dotyczące obsady, fani mają kilka własnych teorii na temat tego, jak rozegra się sezon drugi. Chociaż detektyw Hwang Jun-ho (Wi Ha-jun) został uznany za zmarłego pod koniec pierwszego sezonu „Squid Game”, możliwe, że zobaczymy go w retrospekcjach, aby dowiedzieć się więcej o jego pochodzeniu i relacji z bratem, Front Manem. Istnieje również teoria, że Jun-ho nadal żyje i powróci, aby pomóc Gi-hunowi powstrzymać gry. Jeśli Gi-hun wróci do gier, jak sugeruje finał pierwszego sezonu, są duże szanse, że zobaczymy wiele nowych twarzy w drugim sezonie, ponieważ będą nowi gracze zwerbowani do gier.

Kim jest Villain z „Squid Game” Sezon 2?

Pomimo postrzelenia w ósmym odcinku, Front Man wciąż żyje pod koniec pierwszego sezonu „Squid Game”. Jest głównym antagonistą sezonu pierwszego, więc prawdopodobnie w drugim sezonie znów będzie czarnym charakterem. Widząc, że twórca gier, Oh Il-nam (O Yeong-su), nie żyje, ktoś będzie musiał wstąpić, aby utrzymać operację, i jest duża szansa, że ta osoba będzie wyraźnym czarnym charakterem.

Czy „Squid Game” Season 2 odbędzie się w Korei?

Jednym z najciekawszych aspektów „Squid Game” jest obserwowanie graczy biorących udział w serii koreańskich gier dla dzieci. Siódmy odcinek sugeruje, że inne kraje organizują podobne gry, dlatego niektórzy fani uważają, że drugi sezon może mieć miejsce w zupełnie nowym miejscu i skupi się na słynnych grach dziecięcych w tym kraju. To ciekawa teoria, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Gdzie można oglądać „Squid Game” sezon 2?

Tak jak sezon pierwszy, sezon drugi „Squid Game” będzie na Netflixie, więc będziemy śledzić, czy gigant streamingowy wypuści więcej szczegółów na temat serialu, jak tylko się pojawią.

– Dodatkowy raport Sabienna Bowman.

Image Source: Noh Juhan/Netflix

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button