Strona główna Show Biznes NFL Picks: Najlepsze zakłady ekspertów na mecz Giants vs Vikings, więcej w...

NFL Picks: Najlepsze zakłady ekspertów na mecz Giants vs Vikings, więcej w Wigilię


Aby zapoznać się z najnowszymi kursami NFL, kliknij tutaj.


NFL Picks

Kliknij na pick, aby przejść dalej
Giants vs. Vikings
Lions vs. Panthers
Texans vs. Titans
Pick
Giants +4
Najlepsza Książka

Czas
1 p.m. ET

Chris Raybon: Vikings wciąż są przeceniani ze względu na swój rekord (11-3), który zgromadzili pomimo tego, że są outgained o 44,6 jardów na mecz.

Pomimo dysproporcji w talencie pomiędzy tymi dwoma rozgrywkami, Giants byli lepszą drużyną, zajmując 22 miejsce w ogólnym DVOA w porównaniu do Vikings na 25 miejscu. Nieco większa dysproporcja występuje, gdy spojrzymy na DVOA ważone, które wartościuje ostatnie mecze i ma Giants na 21 miejscu, a Vikings na 26.

Obrona Giants gra najwyższy w lidze wskaźnik man coverage, z którym Kirk Cousins się zmaga. Jego średnia to 7,2 jarda na celną próbę podania przeciwko man w porównaniu do 8,3 przeciwko strefie. Giants również najczęściej blitzują w lidze (40,7%), a pokonanie blitzu było głównym problemem Cousinsa. Jego ocena w Pro Football Focus wynosząca 52,7, gdy jest blitzowany, zajmuje 36 miejsce wśród 39 kwalifikowanych rozgrywających, a jego skuteczność spada na całej linii.

  • Cousins, gdy nie jest blitzowany: 68.4% completion percentage, 7.5 yards per attempt, 95.7 rating
  • Cousins vs. blitz: 55.6% completion percentage, 5.6 yards per attempt, 80.4 rating

Nie tylko blitz sprawił, że Cousins ma problemy. Jego passer rating spadł do 79,4, gdy był pod presją.

Pomimo ich blitz-happy tożsamości, Giants są teraz do czwartego w ogólnym wskaźniku presji (24,5%) dzięki teraz zdrowy front cztery featuring Kayvon Thidbodeax i Azeez Olujari na krawędzi i Leonaerd Williams i Dexter Lawrence na wewnętrznej. Nowy Jork powinien być w stanie odnieść sukces przeciwko linii ofensywnej Minnesoty, która pozwala Cousinsowi być naciskanym na 37,0% jego dropbacków, co jest siódmym wynikiem.

To duży powód, dla którego Vikings są dopiero na 22. miejscu w ofensywnym DVOA i 22. miejscu, gdy ważymy bardziej ostatnie mecze. Williams i Lawrence w szczególności powinni być w stanie siać spustoszenie we wnętrzu przeciwko prawemu guardowi Edowi Ingramowi i center Austinowi Schlottmanowi. Ingram to zmagający się z problemami debiutant, który w PFF zajął 68 miejsce wśród 75 kwalifikowanych obrońców w pass protection. Schlottman to nieopierzony, pięcioletni zawodowiec, który zaczyna swój trzeci sezon w miejsce Garretta Bradberry’ego (plecy), który w swoich pierwszych dwóch startach pozwolił na dziewięć presji.

Vikings nadal będą poruszać się tutaj piłką, ale presja powinna pomóc Giants uzyskać zatrzymania w kluczowych sytuacjach. To była formuła przez cały sezon, ponieważ Nowy Jork zajmuje czwarte miejsce w red-zone conversion rate allowed (50,0%) i piąte w third-down conversion rate allowed (34,9%).

To zaskakująco Giants offense, który był bardziej wydajny wśród tych dwóch, taktowanie w na 14 ogólnej i 12, gdy ważenie ostatnich gier bardziej mocno. Tymczasem obrona Vikings jest na 20 miejscu w klasyfikacji ogólnej i z tendencją spadkową, z 24 miejscem w ważonym DVOA. Obrona Vikings pozwala przeciwnikom na swobodne poruszanie się z piłką – ich 5,589 jardów to rekord ligi – ale czasami udaje jej się utrzymać na powierzchni dzięki tworzeniu dziewiątej największej liczby strat (29), co nie wróży dobrze przeciwko ofensywie Giantów, która jest w czołówce ligi z zaledwie 13 stratami.

  Jaki jest wzór na zasięg w ruchu pocisku?

Jednym z głównych powodów, dla których Giants nie oddają piłki jest gra Daniela Jonesa, który przewodzi lidze ze współczynnikiem przechwytów 1,0%.

Jones rzucił tylko jeden przechwyt w sześciu meczach drogowych w tym sezonie i był jednym z najlepszych quarterbacków do tyłu na drodze w całej tej karierze. Według naszych danych z Action Labs, 15-5-1 (75%) ATS jako road underdog w swojej karierze, w tym 12-1 (92%) ATS jako road dog by fewer than 8 points.


” Wróć do spisu treści „


Pick
under 43.5
Best Book

Czas
1 p.m. ET

Chris Raybon: To jeden z wyższych totali tego tygodnia, ponieważ prognoza mówi o temperaturach „tylko” 11 stopni poniżej zera i średniej prędkości wiatru „tylko” 11mph, choć myślę, że jest to zbyt wysoki poziom nie na podstawie pogody, ale raczej dlatego, że obie obrony mają tendencję wzrostową – Pantery są 10. w DVOA w obronie od tygodnia 10, a Lwy są 15. (choć warto zauważyć, że under jest 6-3 w meczach rozpoczętych przez Jareda Goffa w temperaturach poniżej 40).

Obrona Lions dokonała oszałamiającego zwrotu od czasu zmiany ich schematu i zwolnienia trenera defensive backs Aubrey’a Pleasanta przed Week 9, poprawiając się nie tylko przeciwko passowi, ale na całej planszy. Oto ich liczby per-game przed i po wprowadzeniu zmian:

  • Tygodnie 1-8: 32.1 punkty, 421.3 jardów całkowitych, 0.75 turnovers
  • Tygodnie 9-15: 19,9 punktów, 375,7 jardów całkowitych, 1,71 turnovers

Lions przeszli od oddawania 154,9 jardów na mecz w pierwszych siedmiu meczach do 112,0 w ostatnich siedmiu, co jest duże przeciwko ofensywie Panthers, która od czasu przejęcia przez tymczasowego trenera Steve’a Wilksa 51,0% czasu wywołała zaprojektowany bieg. I nawet to może być sprzedażą Lions krótko w tym matchupie, jako że 45% jardów biegowych, na które Detroit pozwoliło od tygodnia 9, to jardy przeciwnych rozgrywających, jako że stanęli przed zniechęcającym łupem najlepszych scramblerów, w tym Justina Fieldsa i Josha Allena.

  Co to jest Peer to Peer Lending i jak to działa?

Przeciwko biegającym plecom od tygodnia 8, Lwy pozwoliły tylko 56.3 jardów na 17.6 wozów na mecz, co jest dobre dla gwiezdnych 3.2 jardów na wozie dozwolone.

Sam Darnold nie jest zbyt dużym zagrożeniem na ziemi – jest średnio 3,0 carries na 11,7 jardów – i będzie musiał zmagać się z obroną Lions, która blitzuje na szóstym najwyższym wskaźniku (31,6%), gdy spada z powrotem, aby przejść. Darnold nie radzi sobie, gdy obrona wysyła dodatkowych zawodników, jego ocena 59.8 PFF w walce z blitzem plasuje go na 38 miejscu wśród 48 rozgrywających z co najmniej 20 blitzowanymi dropbackami.

Chociaż nie jest to jeden z najgorszych pogodowo meczów tygodnia, warto zauważyć, że ofensywa Lions widziała ogromny spadek, gdy jechała na drogę w tym sezonie, niezależnie od warunków.

  • Home: 32.1 punktów, 341.7 total yards, 0.75 turnovers
  • Road: 18.7 punktów, 401.4 jardów całkowitych, 1.33 turnovers

Lwy zagrały w zeszłym tygodniu na drodze Jets z dobrą obroną, ale warto zauważyć, że choć zdobyli 20 punktów, to po punt return Kalifa Raymonda i błędnym kryciu Jets na czwartym jardzie byli o krok od zdobycia tylko sześciu punktów (dziewięciu, jeśli wliczymy nietrafiony field goal Michaela Badgleya). Lions nie są w stanie zdobyć dużej liczby punktów przeciwko obronie Panthers, która od czasu przejęcia drużyny przez Wilksa pozwala na zaledwie 13.0 punktów na mecz w domu.

  Co to jest Peer to Peer Lending i jak to działa?

Żadna z drużyn nie otrzyma pomocy od sędziów, ponieważ ekipa Shawna Hochuliego otrzymała 3,0 kary za przetrzymywanie w ataku na mecz, najwięcej ze wszystkich ekip i prawie o jedną karę na mecz więcej niż wynosi ligowa średnia 2,19. Według danych Action Labs, w meczach sędziowanych przez Hochuliego, under wynosi 41-29-3 (59%). W tym sezonie 8-5 (62%) i 23-5-1 (82%), gdy suma punktów jest niższa niż 45.

Co to jest QuickSlip?

QuickSlip jest funkcją Action Network, która pozwala użytkownikom na automatyczne wstępne załadowanie ich kuponów zakładów w FanDuel Sportsbook.


” Wróć do spisu treści „


Pick
Texans +3.5
Najlepsza Książka

Czas
1 p.m. ET

Chris Raybon: Malik Willis po prostu podał piłkę Derrickowi Henry’emu 32 razy na 219 jardów i dwa przyłożenia przeciwko temu, co było w tamtym czasie najgorszą obroną biegową w lidze, aby wyjść z wygraną 17-10 w pierwszym matchupie tych drużyn, ale tym razem może być więcej walki. Texans poprawili swoją obronę i od 10 tygodnia są na 10 miejscu w DVOA przeciwko biegowi.

Co więcej, Titans umieścili w tym tygodniu na IR centrum Bena Jonesa (concussion) i guarda Nate’a Davisa (ankle). Obaj są dużymi stratami, ponieważ Jones miał ocenę PFF 72.6, ósmą z 39 kwalifikowanych na centra, a Davis miał ocenę PFF 70.6, 18 z 86 kwalifikowanych na guarda. Duet dołączył do left tackle Taylora Lewana (kolano), co oznacza, że ponad połowa wyjściowej linii ofensywnej Tennessee jest teraz na IR.

Titans zmagają się również z garścią kontuzji w obronie. Wykluczyli cornerbacka Krisitana Fultona (pachwina), linebackera Dylana Cole’a (kostka) i umieścili cornerbacka Terrance’a Mitchella (hamstring) na IR w tym tygodniu. Niedawno stracili też linebackera Davida Longa (kostka), który w PFF ocenił go na 14 miejscu spośród 80 linebackerów.

Z urazami po obu stronach piłki, jest to dalekie od gimme dla Titans, zwłaszcza z Willisem ponownie zaczynającym w miejsce gracza z najbardziej znaczącym urazem (Ryan Tannehill; kostka). Tennessee zdobyli średnio 17,0 punktów na mecz i 48,5 jardów netto w dwóch startach Willisa, a teraz zmierzą się z nagle zadziorną drużyną Texans, która w ostatnich dwóch tygodniach prawie zdołała zdenerwować Cowboys (porażka 27-23) i Chiefs (porażka 30-24).

Suma dla tego meczu jest w połowie lat 30, co sprawia, że underdog jest jeszcze bardziej wartościowy. Według naszych danych Action Labs, underdogs więcej niż field goal z sumą 47 lub mniej są 64-37 (63%) ATS w tym sezonie, pokrywając średnio o 2,2 punktu na mecz.

Czym jest QuickSlip?

QuickSlip jest funkcją Action Network, która pozwala użytkownikom na automatyczne wstępne załadowanie ich kuponów zakładów w FanDuel Sportsbook.


” Wróć do spisu treści „


Read More

Najchętniej czytane

Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

Jakie możliwości można przewidzieć od komputerów wbudowanych?

Jakie możliwości można przewidzieć dzięki komputerom wbudowanym?Jakie możliwości możesz sobie wyobrazić? Myślę, że jest wiele wspólnych obiektów, które mogłyby skorzystać z komputera wbudowanego. Oprócz samochodów i urządzeń, które są prawdopodobnie najbardziej powszechne; myślę, że rzeczy takie jak systemy bezpieczeństwa, przełączniki światła, telewizory aktywowane głosem i po prostu wszystko inne, co można sobie wyobrazić.Jakie są zastosowania

Jaka jest długość fali de Broglie’a dla elektronu o energii kinetycznej 1,0 eV?

Jaka jest długość fali de Broglie'a dla elektronu o energii kinetycznej 1.0 eV?Dla elektronu o KE=1 eV i energii masy spoczynkowej 0,511 MeV, związana z nim długość fali DeBroglie'a wynosi 1,23 nm, czyli około tysiąc razy mniej niż foton o energii 1 eV.Jaka jest energia fotonu, który ma taką samą długość fali jak elektron o

Czy surowe i gotowane mięso mogą korzystać z tej samej deski do krojenia?

Czy surowe i gotowane mięso może być na tej samej desce?Możesz używać tej samej deski (ja często tak robię), ale musisz ją umyć w gorącej wodzie z mydłem. Zazwyczaj jest dużo czasu, aby to zrobić podczas gotowania mięsa. Jeśli używasz jednej deski do mięsa, powinieneś ją również myć pomiędzy różnymi rodzajami mięsa.Czy można mieszać surowego

Który z nich jest najstarszym departamentem władzy wykonawczej?

Który z departamentów jest najstarszym departamentem władzy wykonawczej?Departament StanuJakie funkcje pełni 15 departamentów gabinetu w władzy wykonawczej?Terminy w tym zestawie (15)Stan. doradza prezydentowi w sprawach polityki zagranicznej i negocjuje traktaty z obcymi krajami.Skarb. produkuje monety i banknoty, pobiera podatki; egzekwuje prawo dotyczące alkoholu, tytoniu i broni palnej; IRS i mennica amerykańska, Secret Service.Obrona (wojna) Sprawiedliwość

Jak działa geotermalna pompa ciepła?

Jak działa geotermalna pompa ciepła?Podczas gdy klimatyzatory i pompy ciepła typu air-source uwalniają ciepło do powietrza na zewnątrz, geotermalna pompa ciepła wykorzystuje grunt jako radiator. Uwalnia ciepło pod ziemię lub do zbiornika wodnego, w zależności od konfiguracji pętli.Jak działa geotermia krok po kroku?Elektrownie geotermalneGorąca woda jest pompowana z głębi ziemi przez studnię pod wysokim ciśnieniem.Kiedy

Jakie są cechy idealnego nauczyciela?

Jakie są cechy idealnego nauczyciela?Co więc czyni dobrego nauczyciela?Dobrzy nauczyciele są silnymi komunikatorami. Dobrzy nauczyciele dobrze słuchają. Dobrzy nauczyciele skupiają się na współpracy. Dobrzy nauczyciele potrafią się dostosować. Dobrzy nauczyciele są zaangażowani. Dobrzy nauczyciele okazują empatię. Dobrzy nauczyciele mają cierpliwość. Dobrzy nauczyciele dzielą się najlepszymi praktykami.Jakie są cechy profesjonalnego nauczyciela?What Makes a Great Teacherbiegłe umiejętności

Co sprawia, że porty USB przestają działać?

Co sprawia, że porty USB przestają działać?Potencjalnymi winowajcami tego, że porty USB nie działają poprawnie są: Urządzenie USB jest uszkodzone. Fizyczne uszkodzenie portu. Brakujące sterowniki.Czy mogę wymienić porty USB w moim komputerze?Jeśli przednie porty USB ulegną uszkodzeniu, masz niedrogą opcję wymiany portów USB, ale jeśli tylne porty USB ulegną uszkodzeniu, to jest to prawie załatwione

Pozostałe newsy

  Kate Mara ujawnia, że spodziewa się drugiego dziecka z mężem Jamie Bellem

Coinbase NFT Pauses Creator Drops na swoim rynku

Coinbase NFT niedawno podjęło decyzję o wstrzymaniu zrzutów twórców, powodując zamieszanie i spekulacje wśród społeczności NFT. Pomimo pauzy, Coinbase podkreślił, że jego rynek NFT...

Steve Aoki x Stoopid Buddy zapowiadają Web3 Stop-Motion Series

Steve Aoki i Seth Green łączą się z platformą treści web3/NFT ShibuyaXYZ, aby ogłosić interaktywny, tworzony przez społeczność serial poklatkowy zatytułowany "Dominion X: Level...

Firmy kryptowalutowe kontynuują zwolnienia i redukcję zatrudnienia do stycznia 2023 r

W morzu zwolnień tech, firmy Crypto również odczuwają ciepło tak daleko w styczniu 2023 roku. Co najmniej 14 firm kryptowalutowych ogłosiło zwolnienia, z ponad...

PROOF of Conference: Wszystko, co musisz wiedzieć

Top Blue-Chip NFT marka PROOF ogłasza "Proof Of Conference" - wielodniowe wydarzenie celebrujące wszystko co związane z web3. Wydarzenie łączy sztukę, kulturę, społeczność i...

Rug Radio PFP NFTs z Cory Van Lew Mint w poniedziałek 6

Fani Rug Radio, przygotujcie swoje cyfrowe portfele na drop PFP NFT projektu we współpracy z Cory Van Lew! Nowe przedmioty kolekcjonerskie pojawią się 6...