Show Biznes

Nicola Coughlan zdradza, że w 3. sezonie „Bridgerton” pojawi się seksowny romans Penelopy i Colina

„Bridgerton” fani już wiedzą, że Colin Bridgerton i Penelope Featherington zajmują centralną scenę w trzecim sezonie, ale w nowym wywiadzie dla Variety, Nicola Coughlan przedrzeźniała, że ich romans może być bardziej parny niż fani mogą się spodziewać. Penelope jest zakochana w Colinie od początku serialu, jednak trzeci syn Bridgertonów nie zwracał uwagi na jej uczucia. To wszystko ma się zmienić w sezonie trzecim, a po powolnym romansie Kate i Anthony’ego, Pen i Colin mogą przywrócić hitowy serial Netflixa do swoich seksownych korzeni z sezonu pierwszego.

Zapytany o to, czy Penelope i Colin będą steamy, jak Daphne i Simon, czy slow burn, jak Kate i Anthony, Coughlan zasugerował, że najnowszy duet serialu da fanom wibracje sezonu pierwszego. „Myślę, że ponieważ mieliśmy dwa sezony budowania, prawdopodobnie będzie to ten pierwszy,” powiedziała dla Variety. „Nie czytałam scenariuszy. Otrzymałam tylko przegląd.”

Jeszcze na początku 2021 roku, zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu odnowienia drugiego sezonu serialu, Netflix wybrał „Bridgerton” na trzeci i czwarty sezon. Mimo to, trzeci sezon „Bridgerton” prawdopodobnie nie zagości na naszych ekranach jeszcze przez kilka miesięcy. Ale dzięki temu, co już wiemy od Netflixa (i z serii książek Julii Quinn o Bridgerton), mamy kilka pomysłów na to, czego możemy się spodziewać.

16 maja Netflix podzielił się kilkoma ważnymi wiadomościami na temat fabuły nowego sezonu. Streamer potwierdził, że sezon trzeci opowie historię Colina i Penelopy. Gdyby serial podążał za kolejnością książek, sezon trzeci podążałby za drugim najstarszym bratem, Benedictem, ale Netflix postanowił zaadaptować fabułę czwartej książki, „Romancing Mister Bridgerton”, zamiast tego.

„Naprawdę czuję, że to czas Colina i Penelope. Ponieważ oglądamy obu tych aktorów na naszych ekranach od pierwszego sezonu, już trochę w nich zainwestowaliśmy. Wiemy, kim są jako ludzie” – tłumaczył „Bridgerton” showrunner Jess Brownell dla Variety. „Czuję, że szczególnie w ostatnim sezonie, są te momenty napięcia między nimi, gdzie to jest jak, Colin podchodzi do linii prawie zdając sobie sprawę, że Penelope ma uczucia do niego, ale nie do końca tam dotrzeć. Zamiast przeciągać tę dynamikę, chcieliśmy ją wprowadzić do ich sezonu. Naprawdę czuliśmy, że to idealny moment, by to podkręcić.”

Coughlan zdradziła również swoje przemyślenia na temat fabuły trzeciego sezonu „Bridgerton”, mówiąc Netflix’s Tudum, „Czuję, że jeśli zobaczysz Penelope śliniącą się na tego chłopaka przez kolejny sezon, to będziesz miała ochotę, 'Get it together! Chodź, rusz się i pogódź się z tym” Dodała: „Jess rozmawiała z Lukiem i mną przez cały sezon, i myślę, że ludzie będą mieli naprawdę obsesję. Myślę, że fani książek będą szczęśliwi.”

Wiadomość pojawiła się kilka dni po tym, jak Netflix wydał zaskakujące ogłoszenie, że przekształcił rolę Franceski Bridgerton, szóstego dziecka Bridgerton i trzeciej córki Bridgerton, 12 maja. Napisało na Twitterze: „Hannah Dodd („Anatomia skandalu”) wystąpi jako Francesca Bridgerton w sezonie 3. Przejmuje rolę od Ruby Stokes, która przechodzi do roli gwiazdy w Netflix’s 'Lockwood & Co.’ Can’t wait to welcome Hannah to the family.”

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy do tej pory o bardzo oczekiwanym trzecim sezonie „Bridgerton.”

– Dodatkowa relacja Sabienna Bowman.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button