Show Biznes

Nie mogę przestać myśleć o tym, że Olivia Wilde (być może) zostanie obsłużona na CinemaCon

Wtorkowa prezentacja Olivii Wilde na CinemaCon stała się viralem, ponieważ aktorce, która zmieniła się w reżyserkę, rzekomo doręczono dokumenty dotyczące opieki nad dzieckiem, gdy była na scenie.

We wtorek, była aktorka była na CinemaCon w Las Vegas, aby zaprezentować pierwszy zwiastun jej nadchodzącego filmu, Don’t Worry Darling–w kinach 23 września–w którym wystąpiła razem z Harrym Stylesem, KiKi Layne, Florence Pugh i Chrisem Pine.

Podczas prezentacji, gdy Wilde omawiała Don’t Worry Darling, z tłumu podeszła do niej osoba i wręczyła jej teczkę z napisem „osobiste i poufne”.

„To dla mnie? Czy to scenariusz?” Powiedziała Wilde po otrzymaniu koperty. Po obejrzeniu zawartości dodała: „OK, rozumiem. Dziękuję.” Wilde, która nie omówiła zawartości folderu, kontynuowała swoją prezentację, trzymając kopertę w ręku.

Po pierwsze i najważniejsze, aby przedstawić moje uprzedzenia w tej sprawie, uwielbiam Booksmart, ale płakałam na prawie każdym odcinku Ted Lasso. Skoro już się tym zajęliśmy, możemy zaczynać.

Po rozstaniu Wilde i Sudeikisa, aktorka Pogromców duchów: Afterlife, aktorka zaczęła spotykać się ze Stylesem, krótko po rozpoczęciu zdjęć do filmu Don’t Worry Darling. Mimo zerwania, związek Sudeikisa i Wilde’a (oraz wspólne wychowywanie dwójki ich dzieci) pozostał na tyle przyjazny, na ile było to widoczne dla opinii publicznej.

Choć Styles i Wilde nie ujawniali swojego związku, nadal wydają się być razem. Wszystko wydawało się być w porządku, dopóki nie doręczono jej dokumentów na scenie podczas CinemaCon.

Dla wszystkich, którzy są ciekawi, czy jest to powszechna praktyka doręczania dokumentów, odpowiedź brzmi: nie, ale również tak. Jak przedstawiciele CinemaCon poinformowali Deadline, „Nigdy w historii konwentu nie zdarzyło się, by na scenę wszedł delegat, który nie był upoważniony do przebywania na niej. W świetle tego incydentu dokonujemy ponownej oceny naszych procedur bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom.”

Doręczanie dokumentów jest dziwnym doświadczeniem. W zależności od dokumentów prawnych odbiorca może otrzymać dokumenty niemal wszędzie. Kto je doręcza, to też jest pewna zagadka. Preferowaną metodą dostarczania dokumentacji prawnej jest doręczenie osobiste, w którym dokumenty są przekazywane bezpośrednio do zainteresowanej strony. W niektórych przypadkach, gdy nie można skontaktować się bezpośrednio ze stroną, można skorzystać z usługi „doręczenia zastępczego” . Mówiąc prościej: dokumenty mogą być przekazane osobie trzeciej, która jest w stanie dostarczyć je bezpośrednio. Czy tak się stało na CinemaCon? Nie mogę powiedzieć. Nie jestem ani prawnikiem Sudeikisa, ani jasnowidzem.

Gdy pojawiły się plotki o dokumentach i o tym, czy Sudeikis zrobił to jako obelgę wobec Wilde, źródło rzekomo bliskie Sudeikisowi rozmawiało z Variety i wyjaśniło, że aktor Ted Lasso nie wiedział o wcześniejszej wymianie i powiedział, że „nigdy nie zgodziłby się na to, by obsłużono ją w tak nieodpowiedni sposób”

A jednak, tak się stało. Jest coś podejrzanego w tym, że Wilde dostaje dokumenty prawne, które są jej przesyłane podczas wprowadzania głęboko erotycznego thrillera, który ukaże się 23 września – z udziałem jej seksownego chłopaka. Ale pomysł, że ktoś wyłożyłby ponad 600 dolarów, żeby doręczyć jej dokumenty na oczach tłumu, jest na granicy między małostkowością a brutalnością.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button