Show Biznes

Nie mogę przestać oglądać Spider-Manaw wersji R-Rated

Cóż, przyjaciele i fani waszego przyjaznego sąsiada Spider-Mana, w końcu doczekaliście się swojego momentu na rozdaniu nagród. Podczas niedzielnej gali MTV Movie and TV Awards, Spider-Man: Bez powrotu do domu zgarnął trofea za najlepszy film i najlepszą rolę męską w filmie, za kreację Toma Hollanda jako Człowieka-Pająka. No Way Home otrzymał siedem nominacji.

Teraz chcielibyśmy pokornie zasugerować, abyście uczcili triumfy No Way Home poprzez utratę snu dzisiejszej nocy. Przejdziemy do tego. Nie zadawajcie pytań, ale natknęliśmy się na szczególnie przerażające nagranie, które jest tak przykre, że musimy się nim z wami podzielić – choćby po to, żeby udowodnić, że to nie my je sobie wyobraziliśmy. Film powstał dzięki uprzejmości firmy Corridor Digital, której zespół artystów VFX stworzył wideo zatytułowane po prostu „We Made Spider-Man R-Rated” Rezultat może, ale nie musi być taki, jakiego się spodziewacie. Nie ma tu seksu. Nie ma nagości. Tylko… trochę niezwykle brutalnej krwi i gore. Corridor zmanipulował materiały filmowe z trylogii Toma Hollanda, Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a, aby pokazać każdego ze Spideyów w najgorszym wydaniu, jakie można sobie wyobrazić.

Oto przedsmak, abyście mogli zdecydować, czy całość jest dla was.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu Twitter. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Choć zepsuło nam to dzień, to zobaczenie kultowej sceny, w której Maguire zatrzymuje uciekający pociąg metra, zremiksowanej tak, że ręce i nogi Tobeya rozciągają się i rozpadają? Całkiem kreatywne! To samo tyczy się Garfielda, którego spotkał ten sam los co Gwen Stacy i wpadł w beton. Nie zapominajmy o biednym Tomie Hollandze, który spada z pomnika w Waszyngtonie. W wyniku wielkiej Disneyyzacji Marvela utraciliśmy większość wskazówek dotyczących czegokolwiek, co mogłoby wkraczać na terytorium kategorii R. Miło więc zobaczyć, jak niektórzy przedsiębiorczy artyści VFX trochę się z tym bawią.

Pełny film od Corridor można obejrzeć poniżej. Miłych koszmarów, ludzie.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button