Strona główna Show Biznes Nigdy nie sądziłam, że ostry seks może doprowadzić do miłości, dopóki tak...

Nigdy nie sądziłam, że ostry seks może doprowadzić do miłości, dopóki tak się nie stało

Miałem ostry seks i doprowadził do miłości

Witamy w Good Sex, dwumiesięcznej serii esejów POPSUGAR, w których ludzie przedstawiają swoje najgorętsze, najbardziej napalone doświadczenia. Niezależnie od tego, czy szukasz nowych pomysłów, by wrócić do sypialni, czy po prostu chcesz poczuć dreszczyk emocji, Good Sex ma cię pod ręką. Chcesz się podzielić swoim własnym lip-biterem? Wyślij e-mail na adres goodsex@popsugar.com z swoją historię. Przesyłając, potwierdzasz, że przeczytałeś i akceptujesz naszą Politykę Prywatności i Regulamin.


Zawsze wierzyłem, że istnieją dwa różne rodzaje seksu: kochanie się i f*cking. Dorastając, filmy, telewizja, a nawet muzyka zawsze kategoryzowały seks jako jeden lub drugi. Ale dopiero gdy poznałam go że nauczyłem się, że mogą być jednym i tym samym.

Tom* i ja zaczęliśmy jako sąsiedzi. Nawiązaliśmy lekki flirt, ale nigdy nie przypuszczałam, że coś z tego wyniknie. A jednak byłam tam, sześć miesięcy po przywitaniu, siedząc na jego sofie, rozmawiając o tym, jak będziemy uprawiać seks – dobry seks, taki, który sprawiłby, że zarumieniłabym się publicznie i wywołałby ból między moimi udami, im bardziej o tym myślałam.

Postrzegałam Toma jako moją szansę na eksperyment. Po niedawnym wyjściu z bezseksownego związku, nie chciałam się powstrzymywać ani ukrywać swoich potrzeb. Więc po tym jak nasz „lekki flirt” zaczął się nasilać i zdałam sobie sprawę, że Tom jest zainteresowany rodzajem kinksów, które zawsze mnie interesowały, potraktowałam wzajemne przyciąganie jako okazję do zmiany tego stanu rzeczy. Wymyśliliśmy „układ”, w którym będę mogła bezpiecznie uprawiać najbrudniejszy seks w moim życiu. Ale od początku zgodziliśmy się, że chodzi o seks; nie szukaliśmy zakochania.

Czy kogoś dziwi fakt, że gdzieś pomiędzy całym tym odkrywczym seksem czułam, że zakochuję się w Tomku? Oczywiście, wiedziałam, że to się dzieje, ale nie pozwalałam sobie tego przyznać. Nie chciałam grać w stereotyp kogoś, kto nie potrafi oddzielić miłości od seksu.

Ale w moim samooszukiwaniu się coś innego też odgrywało rolę. Nie zdawałam sobie z tego sprawy świadomie, ale część mnie wierzyła, że nie mogę być kochana, jeśli jestem dotykana w ten sposób – nie dlatego, że BDSM jest pozbawione miłości, ale dlatego, że poprzednie doświadczenia zawsze czuły się tak zimne i jak środek do celu.

Wiedziałam, że Tomek różni się od poprzednich partnerów na podstawie szacunku, jaki mi okazywał ogólnie, ale nie przewidywałam, że zaoferuje mi coś więcej niż szansę na eksperyment.

Kiedy więc pewnego ranka odwiedziłem go, przyszedłem pod pozorem, że chcę „nadrobić zaległości” Jednak gdy staliśmy rozmawiając w jego kuchni, znudziło mi się udawanie, że nie chcę, aby wziął mnie pod ścianę właśnie wtedy i tam, więc zapytałem go, czy możemy pójść na górę. Zgodził się.

Zanim jeszcze zdążyliśmy dojść do sypialni, zerwaliśmy z siebie nawzajem ubrania. Nasze ręce poruszały się tak szybko jak nasze usta, gdy bez tchu się całowaliśmy. Mój stanik dopiero co znalazł się na podłodze, zanim on się schylił, złapał mnie za nogi i podniósł na swoje łóżko. Kiedy czekałam, aż dołączy do mnie, zobaczyłam, że otworzył szafę i wyciągnął coś nowego: bicz.

  Jaka jest różnica między retikulum endoplazmatycznym szorstkim i gładkim quizlet?

Krótki, elastyczny bicz był kuszący, ale też sprawiał, że byłam zdenerwowana. Jasne, lubiłam klapsy, ale nie byłam pewna, czy to mi się spodoba. A co jeśli będzie bolało o wiele bardziej? A co jeśli będzie fantastyczne? Widział, że jestem rozdarta, ale zapewnił mnie, że nie muszę robić niczego, z czym nie czułabym się komfortowo.

Nie tylko pieprzyliśmy się; kochaliśmy się. Wiedziałam, bo był tak czuły przy każdym mocnym uderzeniu. Seks był szalony, na pewno, a nawet kruczoczarny, ale był wypełniony pożądaniem i miłością w równej mierze.

„Dostałem go, bo wiem, że lubisz klapsy, ale nie ma absolutnie żadnej presji, aby go używać”, powiedział trzymając crop przy swoim boku.

Ale chciałem zbadać. Więc pochyliłam się, pocałowałam go i powiedziałam mu, żeby traktował mnie jak złą dziewczynkę.

Kiedy już ustaliliśmy nasze bezpieczne słowa, polecił mi, abym przesunęła się na brzuch i przeszła na krawędź łóżka. Chętnie posłuchałam. Jego ręce zaczęły czule głaskać mnie po linii szczęki i kazał mi otworzyć usta. Chcąc poczuć jego smak, zrobiłam to, co mi kazał.

  20 produktów Trader Joe's, które uaktualnią Twój Regimen Beauty 2023 - za 10 dolarów lub mniej

Po kilku minutach schodzenia na niego, poczułam thwack na moim tyłku, które sprawiło, że całe moje ciało zadrżało. Mały sapnięcie uciekł z moich ust w zaskoczeniu. Byłam tak pochłonięta obciąganiem, że nie słyszałam, jak sięga po kij, ani nawet nie zauważyłam zabawki, gdy kołysała się w powietrzu. Poczułam ukłucie, ale w dobry sposób – sposób, w którym wiedziałam, że jestem zdesperowana, aby osiągnąć więcej.

Jak nadal drażnić go z moim językiem, uderzył mnie z crop ponownie, a następnie ponownie, a następnie ponownie. Każde ukłucie sprawiło, że moje ciało mrowiło i stworzyło pang między moimi nogami, które sprawiły, że byłam bardziej mokra niż kiedykolwiek. Chciałam go tak bardzo, że potrzebowałam go w tym właśnie momencie.

Musiał wyczuć mój głód, bo szybko odłożył plon i wspiął się na łóżko, by wkrótce potem do mnie dołączyć.

„Byłaś taka dobra dziewczyna,” powiedział, jak lekko pieścić moje ciało. Jego palce zaczęły delikatnie głaskać moje piersi, a on powoli uczynił swoją drogę w dół mojego ciała, jak błagałem go, aby zrobić wszystko, co chce ze mną.

Jęknęłam, gdy jego palce weszły we mnie; ta nagła pełnia była bardziej niż mile widziana po tym, jak prawie straciłam rozum, czekając, aż mnie dotknie. Grymas rozprzestrzenił się na jego ustach, gdy zaczął poruszać palcami mocniej i głębiej wewnątrz mnie. Kiedy sięgnęłam po jego pocałunek, nasze języki się zderzyły, a ja zaczęłam pocierać moją łechtaczkę, kiedy on pracował swoimi palcami we mnie.

  Calling All Pogues: Outer Banks Season 3 Debuted Its First Trailer

Z jakiegoś frustrującego powodu, po prostu nie mogłem przyjść. Byłam tak blisko krawędzi, ale nie mogłam się przełamać.

„Nie mogę”, jęknąłem po kilku minutach, rozczarowany sobą. Ale on nie podzielał mojego rozczarowania. W rzeczywistości nie widział nic poza wyzwaniem.

„Och, przyjdziesz,” powiedział mi, a jego wolna ręka lekko owinęła się wokół mojego gardła z jego oczami transfiksowanymi na moje.

„Chodź, przyjdź dla mnie”, powiedział ponownie, i to było tak cholernie gorące.

Jak warknął na mnie, aby przyjść, czułem, że nagły budynek po którym nastąpiło przytłaczające uwolnienie. Obie moje nogi się zatrzęsły, a ja doszedłem tak mocno, że odwróciłem głowę, aby stłumić moje jęki w poduszce.

To był najlepszy orgazm, jaki miałem z nim do tej pory, i podczas gdy nowość eksperymentowania z inną zabawką seksualną i odczuwania różnych wrażeń z pewnością odegrała rolę, było coś jeszcze w pracy, zbyt. Podczas całego doświadczenia, rosnąca miłość, którą czułam do Toma, wciąż pojawiała się w moim umyśle i ciele. Czułam ją w mojej bezbronności, w jego szacunku dla moich granic i w zaufaniu, które okazywaliśmy sobie nawzajem podczas zabawy.

I właśnie u szczytu mojego orgazmu, gdy odwróciłam się, by na niego spojrzeć, zobaczyłam miłość odbitą z powrotem na mnie. To wtedy w końcu przyznałam się przed sobą, że mam do tej osoby głębsze uczucia, niż na to pozwalałam. I wtedy zaczęłam rozumieć, że może kink i miłość mogą współistnieć w jednym związku. W rzeczywistości, kwitły razem, kiedy im na to pozwoliłam.

Nie tylko pieprzyliśmy się; kochaliśmy się. Wiedziałam, bo był tak czuły przy każdym mocnym uderzeniu. Seks był szalony, na pewno, a nawet kruczoczarny, ale był wypełniony pożądaniem i miłością w równej mierze.

To jest rzecz, że tak wielu ludzi dostać źle o BDSM, ja w tym. Byłem z kimś, komu ufałem i kto ufał mi, i dlatego stało się to niesamowicie erotyczne i romantyczne doświadczenie. Czułam się bezpiecznie w jego ramionach, bo wiedziałam, że nie ma w tym złośliwości ani ukrytych intencji, w seksie chodziło po prostu o to, żebyśmy byli razem, odkrywali siebie nawzajem.

Oczywiście, część mnie szybko zaczęła się zastanawiać, czy to tylko powidok doświadczenia sprawiał, że czułam więź. Ale jakby potrafił czytać w moich myślach, Tomek wyszeptał: „Kocham cię, dziecinko”

Słowa spowodowały łzy, aby utworzyć się w tylnej części moich oczu, ogromny pęd miłości, który czułem od niego prawie zbyt wiele do zniesienia. „Ja też cię kocham, tak cholernie mocno”, szepnęłam z powrotem, zdając sobie sprawę w tym momencie, że w szorstkim seksie jest absolutnie romans – i wyglądał dokładnie tak.

*Imię zostało zmienione

Najchętniej czytane

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes Sukienka Dundas bez pleców Lori Harvey...

Ogień szczotek z wyciekłych sekretów rozprzestrzenia się na polu bitwy

Ściśle tajne dokumenty, które wyciekły przez pojedynczego lotnika stacjonującego w jednostce wywiadowczej na Cape Cod, wstrząsnęły Pentagonem, podnosząc pytania o bezpieczeństwo amerykańskich tajemnic wojskowych....

Jaki jest przykład robotnika niewykwalifikowanego?

Jaki jest przykład niewykwalifikowanego pracownika?Praca niewykwalifikowana odnosi się do pracy, która nie wymaga określonego zestawu umiejętności lub formalnego wykształcenia. Przykłady pracy niewykwalifikowanej to kasjerzy, sprzedawcy w sklepach spożywczych i sprzątaczki. Ze względu na to, wielu niewykwalifikowanych pracowników decyduje się na zdobycie specjalistycznych umiejętności, aby przejść do stanowisk pracy wykwalifikowanej.Jaka jest generalnie różnica między pracownikami fizycznymi

’Super Meat Boy Forever’ Recenzja mobilna – Niesamowite, ale nie idealne

Ostatnie dni były bardzo ciekawe, nie tylko dlatego, że zagłębiłem się w Final Fantasy Pixel Remasters na Switchu i PS5, ale także...

Jakie są trzy rodzaje komórek mięśniowych?

Jakie są trzy rodzaje komórek mięśniowych?3 rodzaje tkanki mięśniowej to: sercowa, gładka i szkieletowa. Komórki mięśnia sercowego znajdują się w ścianach serca, wyglądają jak prążkowane i są pod kontrolą mimowolną.Która z nich najprawdopodobniej rozciąga się na całej długości włókna mięśniowego?Miofibryle biegną przez całą długość włókna mięśniowego, a ponieważ mają tylko około 1,2 µm średnicy, wewnątrz

Gdzie w drogach oddechowych znajduje się filtr powietrza?

Gdzie w drogach oddechowych znajduje się filtr powietrza?Drogi oddechowe wyłożone są błoną śluzową układu oddechowego lub nabłonkiem oddechowym. Powietrze jest wdychane przez nos do jamy nosowej, gdzie warstwa błony śluzowej nosa działa jak filtr i zatrzymuje zanieczyszczenia i inne szkodliwe substancje znajdujące się w powietrzu.W którym narządzie układu oddechowego oczyszczone powietrze jest ogrzewane i nawilżane?Włoskowate

Czy sosna to drewno twarde czy miękkie?

Czy sosna to drewno twarde czy miękkie?Miękkie drewno to drewnoD pochodzące z drzew gymnospermalnych, które mają igły i produkują szyszki. Gymnosperm to grecki termin oznaczający "nagie nasienie" Drzewa te są zazwyczaj wiecznie zielonymi iglakami, takimi jak świerk czy sosna.Skąd mam wiedzieć, jaki rodzaj drewna mam?Zazwyczaj można odróżnić różne rodzaje drewna patrząc na usłojenie, kolor i

Jak długo trwa budowa domu przemysłowego?

Jak długo trwa budowa domu produkcyjnego?Zazwyczaj trwa to około czterech miesięcy od zamówienia domu do wprowadzenia się do domu. "Ale rzeczywisty czas budowy domu wyprodukowanego w fabryce to zaledwie kilka dni" - mówi Bowersox. "Efektywność budowy jest wielką zaletą procesu budowy w fabryce" - kontynuuje Bowersox.Jak długo trwa budowa domu w Clayton?Nasze domy produkcyjne i

Federalni oskarżają dziesiątki osób w domniemanym schemacie oszustw dotyczących uprawnień pielęgniarskich

Skip to main contentJanuary 26, 2023 03:43 PMWładze federalne twierdzą, że odkryły spisek mający na celu dostarczenie przyszłym pielęgniarkom fałszywych dyplomów i poświadczeń pozwalających...

Shakira mówi, że została „zraniona” przez nowy związek jej byłego Gerarda Piqué

Shakira zdobyła się na głęboko osobisty temat swojego rozstania z Gerardem Piqué w swojej nowej piosence "TGQ"W tekście do piosenki z nowego albumu Karola...

Pozostałe newsy

  Calling All Pogues: Outer Banks Season 3 Debuted Its First Trailer

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes Sukienka Dundas bez pleców Lori Harvey...

Wykres urodzeniowy Cardi B pokazuje, że jest klasyczną Wagą, ale jej znak Wenus wskazuje na bardziej prywatną stronę

Podczas gdy jej niezaprzeczalny talent i urok odegrały oczywiście główną rolę w jej awansie do supergwiazdy, wykres urodzeniowy Cardi B może ujawnić inne klucze...