Show Biznes

Noah Schnapp w końcu potwierdził seksualność Willa w Stranger Things

preview for The “Stranger Things” Cast Then and Now

1)

Ta historia zawiera spoilery do Sezonu czwartego, Tomu drugiego Stranger Things.

Wśród szczególnie wyciskającej łzy śmierci przez Demo-bats i zupełnie nowego złoczyńcy, mogłeś stracić z oczu jeden z najlepszych wątków tego sezonu-Will Byers pozornie zmagający się ze swoją seksualnością i przyjaźnią z Mikiem.

W przeszłości, kiedy Noah Schapp – który gra Willa w serialu – mówił o seksualności swojej postaci, mówił coś w stylu „to zależy od interpretacji widzów” Teraz jednak, w wywiadzie dla Variety, Schnapp nie tylko potwierdził, że Will jest gejem, ale także, że jest zdecydowanie zakochany w Mike’u. „To znaczy, w tym sezonie jest całkiem jasne, że Will czuje coś do Mike’a,” powiedział Schnapp. „Celowo wyciągali to przez ostatnie kilka sezonów. Nawet w sezonie pierwszym, sugerowali to i powoli, powoli rozwijali tę linię fabularną. Myślę, że w Sezonie Czwartym, po prostu grałem tę postać, która kocha swojego najlepszego przyjaciela, ale zmaga się z wiedzą, czy zostanie zaakceptowana, czy nie, i czuje się jak błąd i jakby nie pasował. Will zawsze się tak czuł.”

To ma sens. Nawet w sezonie pierwszym, pomijając wybryki Upside Down, Will zawsze wydawał się mieć trudności z pełnym dopasowaniem się do swoich przyjaciół. W dalszej części wywiadu, Variety zapytało, czy Schnapp tylko unikał powiedzenia, że Will jest gejem, ponieważ uznał to za spoiler. „Tak, myślę, że tak jest [a spoiler],” powiedział. „Oczywiście, było to podpowiedziane w Sezonie 1: To zawsze było jakby tam, ale nigdy tak naprawdę nie wiedziałeś, czy to tylko on dorasta wolniej niż jego przyjaciele? Teraz, kiedy się zestarzał, zrobili z tego bardzo prawdziwą, oczywistą rzecz. Teraz jest w 100% jasne, że jest gejem i kocha Mike’a.”

Z pewnością zobaczymy jak relacja Willa z Mikiem rozegra się w Sezonie Piątym. W międzyczasie? Miejmy tylko nadzieję, że Vecna zostawi biednego Willa w spokoju.

Ta treść została zaimportowana z serwisu OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button