Show Biznes

Nordstrom Anniversary Sale jest otwarta dla publiczności! Skorzystaj z naszych ponad 50 ulubionych ofert

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Uważamy Nordstrom Anniversary Sale za zakupowy Super Bowl, ponieważ jest tak dobra. Od dziś, 15 lipca, każdy i każda może zrobić zakupy na wyprzedaży! Jeśli jesteście ciekawi, jakie rzeczy są w tym roku najbardziej przecenione, przygotowaliśmy przewodnik po tych, którymi nasi redaktorzy są najbardziej podekscytowani.

Fajną rzeczą w Nordstrom Anniversary Sale jest to, że zupełnie nowe jesienne produkty, które zazwyczaj są teraz w pełnej cenie, są przecenione przez kilka tygodni. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz modnej pary butów, czy eleganckiej sukienki, na pewno znajdziesz tam świeże produkty w cenach, których nie możesz odrzucić. Marki takie jak Madewell, Coach, Zella, Levi’s, UGG, Nike i wiele innych oferują obniżki na czas wyprzedaży. W ofercie znajdują się również doskonałe propozycje marek kosmetycznych, takich jak Charlotte Tilbury, Benefit i La Mer. Zanim jednak skorzystasz z oferty, sprawdź, co możesz kupić.

Kiedy zaczyna się Nordstrom Anniversary Sale?

Twój dostęp do Nordstrom Anniversary Sale 2022 zależy od statusu członkostwa. Możesz uzyskać wcześniejszy dostęp stając się posiadaczem karty Nordstrom. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami poniżej.

  • 29 czerwca: Anniversary Sale preview
  • 6 lipca – 14 lipca: Icon Early Access
  • 7 lipca – 14 lipca: Ambassador Early Access
  • 9 lipca – 14 lipca: Influencer Early Access
  • 15 lipca – 31 lipca: Dostęp do Anniversary Sale dla wszystkich

Kiedy kończy się Nordstrom Anniversary Sale?

Nordstrom Anniversary Sale zakończy się 31 lipca; po tej dacie zniżki nie będą już dostępne. Upewnij się, że kupisz wszystko co chcesz do tego niedzielnego wieczoru.

Czy warto założyć kartę kredytową Nordstrom?

Jeśli zarejestrujesz się na karcie kredytowej Nordstrom, będziesz mógł kupować na wyprzedaży zanim ogół społeczeństwa uzyska dostęp. Odblokowujesz również $60 bonusowy banknot, który może iść w kierunku zakupów. Coś, o czym warto pomyśleć w 2023 roku!

Czy wszystko na stronie Nordstrom jest na wyprzedaży?

Nie wszystko jest przecenione podczas Nordstrom Anniversary Sale. Tradycyjnie, detalista oferuje obniżki na zupełnie nowe wydania przeznaczone dla jesieni. Nie zabraknie również wspaniałych letnich elementów na wyprzedaży. Wszystkie kategorie, w tym odzież, buty, uroda i dom, będą częścią wielkiej wyprzedaży.

Szukasz czegoś konkretnego? Kup ten przewodnik według poniższych kategorii:

  • Women’s Fashion
  • Shoes
  • Beauty
  • Home
  • Men’s Fashion

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button