PytaniaShow Biznes

Nowa era wydobywania kryptowalut – GdanskTown.pl

Przez lata wydobywanie kryptowalut było dziedziną zdominowaną głównie przez osoby o wysokim poziomie wiedzy technicznej. Niestety, ten kwitnący przemysł zrobił bardzo niewiele, aby zachęcić zwykłych ludzi do odważyli się na wydobycie kryptowalut. Jednak teraz sprawy zmieniają się na dobre dzięki niedawnemu uruchomieniu AsicWay. Ten innowacyjny start-up kryptowalutowy szturmował na rynek z trzema wybitnymi produktami, które sprawiają, że wydobycie kryptowalut jest proste, a jednocześnie wysoce satysfakcjonujące. Co najważniejsze, nie trzeba być czarodziejem techniki ani doświadczonym górnikiem, aby korzystać z tych pełnych mocy maszyn górniczych.

Oprócz łatwości użytkowania, AsicWay wyróżnia się również od innych graczy na rynku dzięki niezwykłej rentowności swoich górników. Zauważono, że większość górników kryptowalutowych wymaga znacznej ilości czasu, aby odzyskać zwrot z inwestycji. Jednak w przypadku wszystkich górników z AsicWay użytkownicy mogą spodziewać się 100% zwrotu z inwestycji w mniej niż jeden miesiąc. Od czasu, gdy bitcoin został wydobyty po raz pierwszy w 2009 roku, żaden sprzęt górniczy nie był w stanie zaoferować tego, co AsicWay przynosi do stołu. Naturalnie, wiele osób z branży uważa, że powstanie AsicWay zapoczątkowało kolejną wielką zmianę na rynku kryptowalut.

Jeśli jesteś zaskoczony tym, co do tej pory usłyszałeś o AsicWay, bądź przygotowany na więcej. Jak na razie AW1, AW2 i AW PRO to trzy produkty oferowane przez AsicWay. Wszystkie te górnicy są zbudowane wokół najnowszej technologii ASIC. Jeśli spojrzeć na cechy tych produktów, to co uderza natychmiast jest ich ogromna moc haszowania. Niektórzy z czytelników mogą wiedzieć, że moc hashowania jest najbardziej krytyczną cechą górników kryptowalut, która bezpośrednio wpływa na prawdopodobieństwo znalezienia przez górnika następnego bloku i otrzymania nagrody. W społeczności kryptowalutowej mówi się, że branża nigdy nie była świadkiem tak wysokich hash rates, jak to, co oferuje AsicWay. Aby uczynić rzeczy jeszcze bardziej lukratywnymi dla entuzjastów wydobycia kryptowalut, te górniki mają niezwykle umiarkowane zużycie energii. W wyniku tych dwóch kluczowych czynników, górnicy AsicWay są niezwykle opłacalni, co przekłada się na ich wysoki potencjał generowania zysków.

Hash Rates górników AsicWay w skrócie

BTC (TH/s) LTC (GH/s) ETH (GH/s) XMR (MH/s) Pobór mocy (W)

AW1 380 40 2,5 3 650

AW2 610 64 4 5 850

AW PRO 1950 200 13 16 2200

AsicWay został niedawno założony przez zespół liderów technologii i wizjonerów, którzy chcą wyrównać szanse w wydobyciu kryptowalut. Firma zrobiła wszystko, co możliwe, aby uprościć proces wydobycia poprzez wyeliminowanie wszystkich barier technologicznych. W rezultacie, wraz z doświadczonymi górnikami, wiele osób bez doświadczenia lub wiedzy górniczej zaczęło teraz inwestować w platformy górnicze AsicWay.

Wszystkie platformy górnicze AsicWay są dostarczane w stanie wstępnie skonfigurowanym, co oszczędza użytkownikom kłopotów. Nawet jeśli uważasz, że te rzeczy są skomplikowane, możesz zacząć po prostu podłączając górnika do gniazdka elektrycznego. AsicWay rozumie fakt, że zapisanie się do puli górniczej może być uciążliwym procesem dla nowicjuszy i rozwiązał ten problem zapewniając wszystkim użytkownikom bezpłatny dostęp do własnej puli górniczej. Ponadto, minimalna prędkość danych wymagana do uruchomienia tych górników wynosi tylko 10 KB/s. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zysk swoich klientów, AsicWay pokrywa opłaty za dostawę i niestandardowe dla nich.

W ciągu swojego krótkiego życia, AsicWay stał się często omawianą nazwą w branży. Tysiące entuzjastów kryptowalut rozpoczęło już wydobycie kryptowalut za pomocą górników AsicWay, a wiele innych prawdopodobnie podąży za nimi. W niedalekiej przyszłości te platformy górnicze mogą nawet odegrać kluczową rolę w uczynieniu kryptowalut częścią głównego nurtu gospodarki.

Od czasu powstania kryptowalut, branża przeszła przez kilka wzlotów i upadków. Wraz z wprowadzeniem na rynek górników AsicWay, branża znajduje się obecnie na skrzyżowaniu nowej ery. Jeśli chcesz dołączyć do bandwagonu, odwiedź AsicWay.com.

Related Articles

Back to top button