Show Biznes

Nowa teoria Stranger Things mówi, że Vecna była przez cały cholerny czas (!)

Ta historia zawiera spoilery do Sezonu czwartego, Tomu drugiego Stranger Things.

Kilka dni po sejsmicznym spadku, jakim był finał Stranger Things Sezonu czwartego, Tomu drugiego, jesteśmy dobrze w postgrze. Dogoniliśmy już naszego ukochanego, upadłego bohatera. Spekulowaliśmy, kiedy pojawi się sezon piąty. A teraz? Nadszedł czas teorii.

Wcześniej dzisiaj kupiliśmy kilka udziałów w teorii, która sugeruje, że Vecna jest prawdziwym ojcem Eleven, co oczywiście zmieniłoby przebieg Sezonu Piątego, jaki znamy. A teraz? Chcielibyśmy pozostać przy maniakalnym terrorze Upside Down, granym przez świetnego Jamiego Campbella Bowera. Jak powiedział nam finał drugiego tomu, Henry/One/Vecna tak jakby stworzył Upside Down, co oznacza, że był jedyną siłą terroryzującą Hawkinsa i biednego Willa Byersa od pierwszego sezonu. To był cholernie dobry zwrot akcji, oczywiście. Ale czy naprawdę myśleliście, że Stranger Things hive nie przeszuka każdej cholernej minuty całego serialu w poszukiwaniu przerażającej obecności Vecny? Cóż, absolutnie to zrobili. I jest to warte obejrzenia. Sprawdźcie ten klip z sezonu pierwszego, gdzie mały Will spada z roweru i słyszy dość znajomy hałas.

Ta zawartość jest importowana z TikTok. Możesz być w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Oto jest – dźwięk zegara, który jak wszyscy wiemy, jest wezwaniem Vecny do śmierci. Można by pomyśleć, że pierwszy klip to przypadek. Dźwięk zegara jest dość straszny! To normalna pasza dla horroru. Cóż, mogę skierować was do tego klipu z sezonu trzeciego, kiedy to Upside Down wciąga Billy’ego w swoje głębiny.

Ta zawartość jest importowana z TikTok. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Ten hałas brzmi jeszcze bardziej jak chiming, który słyszeliśmy ad nauseam w Sezonie Czwartym. Więc proszę bardzo. Jeśli bracia Duffer naprawdę pieprz Vecna wskazówki przez cały serial do tease jego ostatecznego ujawnienia, trzeba dać chłopaki kredyt. Miejmy tylko nadzieję, że dostarczą sezon piąty raczej wcześniej niż później.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button