Strona główna Show Biznes Nowe słuchawki Sony z redukcją szumów są warte wydania pieniędzy

Nowe słuchawki Sony z redukcją szumów są warte wydania pieniędzy

Kobieta nosząca słuchawki redukujące hałas Sony WH-1000XM5.

Znalezienie wysokiej jakości pary słuchawek z redukcją szumów, które naprawdę redukcja hałasu to wyzwanie. Od dłuższego czasu polowałam na parę, zwłaszcza że moja tolerancja na chrapanie i płacz dzieci jest coraz mniejsza. Po wysłuchaniu współzałożyciela Blume’a, Tarana Ghatrora, który opowiadał o swoich Sony WH-1000XM4 Wireless Premium Noise Canceling Overhead Headphones, byłem zaintrygowany, aby je wypróbować. „Czuję, że mogę dosłownie stać się jednym z moją muzyką z tymi słuchawkami, jak jeden z moją biblioteką Spotify, ze względu na jej dźwięk 360”, powiedziała POPSUGAR.

Właśnie wtedy, gdy miałem zamiar zanurzyć się, Sony wypuściło nową i ulepszoną wersję jej ulubionych słuchawek, a ja po prostu musiałem skoczyć na szansę, aby je przetestować. Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones ($398) są unowocześnioną wersją swoich poprzedników i charakteryzują się lepszą jakością dźwięku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego będą pasować do każdego stylu życia.

Co podoba mi się w słuchawkach Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones

Słuchawki Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones na białej powierzchni.

Na początek nowoczesny-minimalistyczny design słuchawek Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones jest tak stylowy i zgrabny, że czuję się w nich niesamowicie fajnie; to zdecydowanie metamorfoza w porównaniu do ich poprzednika. Eliminacja hałasu w tych słuchawkach jest również naprawdę jedną z najlepszych na rynku – są chwile, kiedy nie muszę nawet odtwarzać dźwięku, a słuchawki nadal blokują hałas z mojego otoczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o chrząkanie na siłowni, czy płaczące dzieci podczas lotu, dźwięki zostaną całkowicie zablokowane przez te słuchawki.

Ale na czasy, w których rzeczywiście musisz zwrócić uwagę, możesz łatwo przełączyć się na tryb dźwięku otoczenia za pomocą przycisku. Jako osoba, która przegapiła przystanek metra, ponieważ byłem zbyt zanurzony w podcaście, którego słuchałem przez te słuchawki, polecam nie wypisywać się z trybu dźwięków otoczenia. Słuchawki WH-1000XM5 charakteryzują się niezrównaną jakością dźwięku; niezależnie od tego, czego słucham, czy jest to wciągający podcast, czy playlista wypełniona rytmicznymi kawałkami, jestem natychmiast pochłonięty. Bas, soprany i czystość są doskonale wyważone, aby zapewnić wciągające doświadczenie.

Słuchawki WH-1000XM5 firmy Sony mają mnóstwo innych fajnych funkcji, które mają ułatwić życie. Mają na przykład połączenie wielopunktowe, co pozwala użytkownikowi przełączać się między urządzeniami – mogę bez problemu słuchać muzyki na laptopie i odbierać połączenia z telefonu bez zdejmowania słuchawek. Mówiąc o tym, możesz również odbierać połączenia bez użycia rąk, a dzięki czterem mikrofonom będziesz miał krystalicznie czysty dźwięk po obu stronach. Te słuchawki są również super inteligentne, więc gdy tylko je zdejmiesz lub zaczniesz rozmawiać, dźwięk zostanie wstrzymany. Po lewej stronie znajdują się dotykowe elementy sterujące, które umożliwiają odtwarzanie i wstrzymywanie dźwięku poprzez szybkie dwukrotne stuknięcie; pomijanie, przewijanie i szybkie przewijanie do przodu poprzez przesunięcie palcem do tyłu lub do przodu; oraz zwiększanie lub zmniejszanie głośności poprzez przesunięcie palcem w górę lub w dół. Możesz nawet zaprogramować elementy sterujące, aby współpracowały z wybranym inteligentnym asystentem głosowym. Towarzysząca aplikacja pozwala również dostosować swoje doświadczenia.

  Jaki korzeń słowny oznacza środek?

Te słuchawki nauszne mają najwygodniejsze, a zarazem bezpieczne dopasowanie. Muszle słuchawkowe są wyściełane miękką, skórzaną wyściółką, która w dotyku przypomina poduszkę. Podoba mi się, że te słuchawki są nauszne, a nie douszne; z pewnością nie obijają się o moje kolczyki. Jako ktoś o małym kształcie głowy, słuchawki over-the-ear zazwyczaj nie pasują nawet do mnie. Ale Sony WH-1000XM5 są regulowane i nie zsuwają się z mojej głowy. Ponadto mogę nosić te lekkie słuchawki przez dłuższy czas bez uczucia ściskania głowy.

Kobieta regulująca i zakładająca słuchawki Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones podczas kręcenia głową.

Na co warto zwrócić uwagę w słuchawkach Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones

W przeciwieństwie do swoich poprzedników, słuchawki Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones posiadają Auto Noise Cancellation Optimizer, który automatycznie optymalizuje wrażenia związane z redukcją szumów w zależności od otoczenia. Na przykład, jeśli siedzę i pracuję, słuchawki automatycznie włączą redukcję szumów; jeśli idę ulicą, słuchawki automatycznie włączą dźwięk otoczenia, dzięki czemu będę świadomy otoczenia. Chociaż jest to naprawdę fajna funkcja, może być trochę denerwująca, gdy nagle się włączy. Jednym ze sposobów na zwalczenie tego problemu jest poświęcenie czasu na spersonalizowanie swoich doświadczeń w aplikacji, aby Twoje potrzeby słuchowe były spełnione zgodnie z Twoim stylem życia i codzienną rutyną.

  Blake Lively zdradza, że ona i Ryan Reynolds powitali na świecie swoje czwarte dziecko

Doświadczenie w aplikacji Sony Headphones dołączonej do słuchawek Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones.

Dla kogo najlepsze są słuchawki redukujące szumy Sony WH-1000XM5

Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy, podróżujesz po świecie, uderzasz na siłownię, czy po prostu zacinasz się w swoim pokoju, te słuchawki zapewnią wciągające doświadczenie, które działa w połączeniu z Twoim stylem życia. Możesz zintegrować funkcję redukcji szumów lub szumu otoczenia w ciągu dnia i płynnie przełączać się między urządzeniami. Jeśli jesteś osobą, która chce zainwestować w parę słuchawek dousznych, które bezproblemowo dopasują się do Twojej codziennej rutyny i będą dobrze wyglądać, to ta para jest dla Ciebie.

  60+ Paznokcie na Dzień Świętego Patryka, które sprawią, że poczujesz się szczęśliwa

Te słuchawki Sony to unowocześniona wersja jednej z najlepszych słuchawek z redukcją szumów na rynku, więc jeśli walczyłeś o wysokiej jakości parę, nie ma lepszej opcji. Przy prawie 400 dolarów, tłumienie hałasu blokuje swoje otoczenie w połączeniu z dostarczaniem krystalicznie czystego dźwięku. Dotykowe elementy sterujące są przyjazne dla użytkownika i można spersonalizować swoje doświadczenie za pomocą dołączonej aplikacji. Jeśli masz budżet, aby zainwestować w parę słuchawek nausznych, te są zbudowane tak, aby stały się częścią Twojego życia. Ponadto są niezaprzeczalnie wygodne, z regulowanym i bezpiecznym dopasowaniem. Używam ich niemal codziennie, czy to do wyciszania odgłosów z otoczenia podczas pracy, czy też do znalezienia się w strefie podczas treningu.

Gdzie są dostępne słuchawki redukujące hałas Sony WH-1000XM5?

Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones są dostępne na Amazon, Target (400$), Walmart (398$) i Best Buy (400$).

Dodatkowe szczegóły

  • Słuchawki Sony WH-1000XM5 Noise Canceling Headphones oferują nawet 30 godzin pracy na baterii. Trzyminutowe ładowanie daje trzy godziny odtwarzania.
  • Niektóre z najważniejszych funkcji obejmują dotykowe elementy sterujące po obu stronach słuchawek, adaptacyjną kontrolę dźwięku, która steruje głośnością i redukcją szumów, gdy poznaje Twój dojazd do pracy i rutynę, automatyczne wstrzymywanie muzyki, gdy wyczuje, że prowadzisz rozmowę, możliwość odbierania połączeń w trybie głośnomówiącym z krystalicznie czystym dźwiękiem po obu stronach oraz możliwość połączenia z wieloma urządzeniami i płynnego przełączania między nimi.
  • Pasują na uszy, a każda strona jest regulowana, więc jesteś w stanie uzyskać bezpieczne dopasowanie, przesuwając którąkolwiek stronę w górę lub w dół.
  • Te słuchawki z redukcją szumów występują w kolorze czarnym i srebrnym.
  • Do słuchawek dołączone jest etui do przechowywania, kabel do ładowania z USB na USB-C oraz przewód AUX.
  • Są kompatybilne z systemami Android, Apple, Amazon Alexa i Microsoft Windows.

Image Source: POPSUGAR Photography / Anvita Reddy

Sony WH-1000XM5 Słuchawki z funkcją redukcji szumów

Kup Teraz

Sony WH-1000XM5 Słuchawki z funkcją redukcji szumów (Noise Canceling Headphones)

Kup Teraz

Sony WH-1000XM5 słuchawki z funkcją redukcji szumów

Kup Teraz

Sony WH-1000XM5 Słuchawki z funkcją redukcji szumów (Noise Canceling Headphones)

Kup Teraz

Najchętniej czytane

Sudańskie zawieszenie broni załamuje się, przeciągając negocjacje

Sudańczycy lojalni wobec armii narodowej uczestniczą w demonstracji poparcia dla szefa armii Abdela Fattaha al-Burhana w mieście Al-Kadarif w Sudanie, 20 kwietnia. Armia wycofała...

Jaki jest wskaźnik koncentracji czterech firm w tej branży?

Jaki jest wskaźnik koncentracji czterech firm w tej branży?Współczynnik koncentracji czterech firm to procent wartości całkowitej sprzedaży, którą stanowią cztery największe firmy w danej branży. W bardziej ogólnym ujęciu jest to udział w rynku czterech największych firm w danej branży.Co oznacza wskaźnik koncentracji czterech firm wynoszący 90 procent?ANS: Wskaźnik koncentracji czterech firm wynoszący 60% oznacza

Dlaczego Piotr Wielki dokonał westernizacji Rosji?

Dlaczego Piotr Wielki westernizował Rosję?Będąc pod silnym wpływem swoich doradców z Europy Zachodniej, zreorganizował armię rosyjską według nowoczesnych linii i marzył o uczynieniu z Rosji potęgi morskiej. Aby poprawić pozycję swojego narodu na morzach, Piotr starał się zdobyć więcej morskich rynków zbytu. Jego jedynym ujściem było wówczas Morze Białe w Archangielsku.Jakie były niektóre z rzeczy

Najlepsze prezenty kosmetyczne na Dzień Matki zatwierdzone przez redakcję

Jako redaktorzy POPSUGAR niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt,...

Resource Page Link Building i inne zaawansowane strategie budowania linków SEO

Link building zawsze był najbardziej preferowaną metodą dla ekspertów SEO w celu poprawy wyników SEO, ponieważ Google klasyfikuje stronę wyżej, która zarabia na większej liczbie linków. Jednakże budowanie linków lub generowanie backlinków nie jest łatwym zadaniem. Wymaga ono wielu umiejętności i lepszych technik do naśladowania.Dla początkujących w budowaniu linków SEO istnieje kilka sprawdzonych strategii budowania

Jakie są zalety energii wodnej?

Jakie są zalety energii wodnej?Ponieważ elektrownie wodne mogą generować energię do sieci natychmiast, zapewniają one istotne zasilanie rezerwowe podczas dużych przerw w dostawie energii elektrycznej lub zakłóceń. Oprócz zrównoważonego źródła paliwa, elektrownie wodne przynoszą szereg korzyści, takich jak kontrola powodzi, nawadnianie i zaopatrzenie w wodę.Jakie są zalety i wady elektrowni wodnej?Zalety hydroelektrowni: Jest czystym i

Wygląda na to, że szykuje się kolejny prequel Gry o Tron

Nadeszła era smoków. Game of Thrones, oczywiście, był jednym z największych hitów HBO wszech czasów. I jego prequel spinoff serialu, House of the Dragon,...

Co się stanie, gdy usuniesz znajomego na Snapchacie?

Co się stanie, gdy usuniesz znajomego na Snapchacie?Kiedy usuniesz znajomego z listy znajomych, nie będzie on mógł oglądać żadnych Twoich prywatnych Stories ani Charmsów, ale nadal będzie mógł oglądać wszystkie treści, które ustawiłeś jako publiczne. W zależności od ustawień prywatności, mogą oni również nadal być w stanie rozmawiać z Tobą na czacie lub robić Ci

Co się stanie, gdy stopa rezerwy spadnie?

Co się dzieje, gdy stopa rezerw maleje?Kiedy Rezerwa Federalna obniża stopę rezerw, obniża ilość gotówki, którą banki muszą trzymać w rezerwach, pozwalając im na udzielanie większej ilości pożyczek konsumentom i firmom. To zwiększa podaż pieniądza w kraju i rozszerza gospodarkę.Czemu odpowiadają rezerwy obowiązkowe?AR w tym przypadku to początkowa zmiana w rezerwach, a ARR to zmiana

Pozostałe newsy

  Utwór "Break My Soul" Beyoncé wysyła świat na parkiet

Sudańskie zawieszenie broni załamuje się, przeciągając negocjacje

Sudańczycy lojalni wobec armii narodowej uczestniczą w demonstracji poparcia dla szefa armii Abdela Fattaha al-Burhana w mieście Al-Kadarif w Sudanie, 20 kwietnia. Armia wycofała...

Alabama ogranicza sportowców transpłciowych w sporcie uniwersyteckim

Gubernator Alabamy Kay Ivey podpisała we wtorek ustawę zakazującą osobom transpłciowym udziału w sporcie uniwersyteckim. Zdjęcie wykonane przez Biuro Gubernatora Alabamy/UPI | Zdjęcie licencyjne31...

French Open w tenisie: Garcia wśród porażek kobiet; Alcaraz, Tsitsipas awansują

Najwyżej rozstawiony Carlos Alcatraz z Hiszpanii gra przeciwko Taro Danielowi z Japonii podczas meczu drugiej rundy Roland Garros French Tennis Open w Paryżu w...

Stany Zjednoczone domagają się milionów niezapłaconych grzywien od syna gubernatora Wirginii Zachodniej

Departament Sprawiedliwości składa pozew przeciwko 13 spółkom węglowym należącym do Jamesa Justice'a III, syna gubernatora Wirginii Zachodniej, w celu ściągnięcia niezapłaconych kar i opłat....

Fed stoi w obliczu trudnej bitwy, ponieważ liczba wolnych miejsc pracy rośnie

W kwietniu powstało ponad 10 milionów nowych miejsc pracy, co pokazuje, że wysiłki zmierzające do schłodzenia gospodarki poprzez kolejne podwyżki stóp procentowych nie przyniosły...