Show Biznes

Nowe zdjęcia Olympii Sereny Williams i Alexisa Ohaniana pokazują, że kocha Londyn

W Londynie jest nowa księżniczka, a jej imię to Olympia Ohanian. Serena Williams i Alexis Ohanian’s 4-letni został widząc miejsca w Wielkiej Brytanii, podczas gdy jej mama legenda tenisa był w mieście na Wimbledon. Podczas gdy Wimbledon Williams został skrócony po tym, jak przegrała swój mecz w pierwszej rundzie z Harmony Tan, pobyt rodziny w Anglii dał Olympii okazję do przeżycia jej najlepszego londyńskiego życia – a jej rodzice dokumentowali każdy uroczy moment.

Jak dotąd Olympia odwiedziła London Eye i zawiesiła się w Muzeum Historii Naturalnej, ale jedną rzeczą, którą wydaje się kochać ponad wszystko, jest dobra, staromodna high tea. 1 lipca Ohanian podzielił się na Instagramie zdjęciem, na którym on i jego córka biorą udział w „Bridgerton” herbacianym doświadczeniu w The Lanesborough. Założyciel Reddit podpisał zdjęcie swojej uśmiechniętej córki: „Diamond of the Season! Zabrałem @olympiaohanian na jej pierwszą Afternoon Tea. I nigdy nie przestanę walczyć o jej prawa.”

Jeden podwieczorek nie wystarczył jednak małej Olympii. Wygląda na to, że oficjalnie dodała dobrą high tea do listy swoich ulubionych rzeczy. W sobotę Williams ujawniła, że miała randkę herbacianą również ze swoją córką, a jeśli uśmiech Olympii jest jakąkolwiek wskazówką, będzie dużo więcej imprez herbacianych w ich przyszłości. „@olympiaohanian uwielbia swoją popołudniową herbatę i kibicowanie mamie. #PinkiesUp 🫖”, Williams podpisała swój post, który zawierał również wideo, na którym jej córka skanduje imię mamy w samochodzie.

Najwyraźniej londyński high life zgadza się z Olympią. Sprawdź galerię, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia z rodzinnej podróży do Anglii.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button