Strona główna Show Biznes Nowy trailerObi-Wana Kenobiego zapowiada najbardziej kinowe widowisko Gwiezdnych wojen

Nowy trailerObi-Wana Kenobiego zapowiada najbardziej kinowe widowisko Gwiezdnych wojen

Wiemy, że nie przeszkadzałoby wam oglądanie Mando i Grogu hulających po wszechświecie Gwiezdnych Wojen bez końca. Co jest całkowicie w porządku, nie ma się czego wstydzić. Ale mówimy tu o Gwiezdnych Wojnach Disneya. Disney. Tak długo, jak długo będzie można na tym zarobić, będziemy oglądać nowe spinoffy i sequele w galaktyce daleko, daleko, daleko, na wieki wieków. (Nie żebyśmy narzekali.)

Oto kilka wiadomości z międzygalaktycznego frontu: w miarę zbliżania się do majowej premiery długo oczekiwanego serialu Disney+ Obi-Wan Kenobi, pojawił się nowy zwiastun sześcioodcinkowego wydarzenia. Nie dowiemy się zbyt wiele więcej o serialu, ale materiał filmowy jest z pewnością niesamowity. Obi-Wan Kenobi wygląda na najbardziej kinowe Star Wars przedsięwzięcie Disney+. Zwiastun zapowiada powrót Dartha Vadera, nowego wroga, Luke’a Skywalkera i miecze świetlne! Dużo i dużo mieczy świetlnych. W serialu,, w którym Ewan McGregor powróci do swojej roli w Epizodach I-III , obsadę uzupełnią Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr, Sung Kang, Simone Kessell i Benny Safdie.

Teraz, gdy jesteśmy już odpowiednio podekscytowani naszym powrotem do galaktyki daleko, daleko stąd, oto wszystko, co wiemy o serialu Disney+ Obi-Wan Kenobi do tej pory.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Kiedy serial Obi-Wan zadebiutuje na Disney+?

Wielki powrót McGregora do uniwersum Gwiezdnych wojen rozpocznie się 27 maja. Co więcej, Disney ogłosił, że Obi-Wan Kenobi będzie serialem limitowanym. Możemy więc spokojnie wykluczyć jakąkolwiek przyszłą rolę McGregora w tym uniwersum, poza potencjalnym pojawieniem się w filmie.

O czym będzie nowy serial o Obi-Wanie?

Podczas gdy Disney był bardzo skryty w sprawie serialu Disney+, jedno jest pewne: wiele osób jest bardzo podekscytowanych powrotem Ewana McGregora jako Obi-Wana Kenobiego. I nie bez powodu – nowe szczegóły dotyczące serialu Star Wars potwierdziły, że serial będzie dotyczył ważnego i legendarnie tajemniczego okresu w historii Star Wars: Lata spędzone przez Kenobiego na Tatooine pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją. Jeśli chodzi o samopoczucie Kenobiego w tym punkcie linii czasowej, McGregor powiedział Entertainment Weekly, „Na początku naszej historii Obi-Wan jest raczej załamany, niewierny, pokonany i nieco zrezygnowany.”

On nie żartował. W dwóch zwiastunach Obi-Wana Kenobiego widzimy, że Jedi jest ucieleśnieniem smutku i przygnębienia, snuje się po Tatooine i obserwuje Luke’a Skywalkeraktóry, nawiasem mówiąc, też występuje w tym serialu. Saga Skywalkerów skończyła się najwyraźniej tylko z nazwy. W innym miejscu zapowiedzi widzimy Mosesa Ingrama w roli Revy, którą EW opisało jako „wrażliwego na Moc Inkwizytora”, który „okaże się groźnym nowym wrogiem, gdy będzie szukał Jedi ukrywających się dla Imperium” Wygląda na to, że Kenobi będzie musiał wziąć się w garść, jeśli chce pozostać bezpieczny na Tattooine. Aby dopełnić ekipę, widzimy powrót Joela Edgertona jako wujka Owena, który wygląda na to, że będzie głównym graczem w serialu.

Ta treść została zaimportowana z serwisu Twitter. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Gdzie serial Obi-Wan pasuje do linii czasowej Star Wars?

To wszystko prowadzi nas do jednego z najbardziej rażących problemów związanych z serialem Obi-Wan: ta scena w Star Wars Rebels.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Od dawna fani czekali na wielki powrót Dartha Maula. Widzieliśmy go bardzo krótko (niestety w kiepskim hologramie) w Solo. Ale już od lat kilka seriali animowanych śledzi wielki powrót Maula – i jak zawsze losy Maula są splecione z człowiekiem, który przeciął go na pół, Obi-Wanem. W jaki sposób Obi-Wan w wersji live-action będzie nawiązywał do wydarzeń z serialu animowanego? Jest prawdopodobne, że Maul pojawi się w serialu w jakiś sposób – zwłaszcza, że akcja serialu rozgrywa się w tym samym czasie, co Solo, film o Hanie, który w swoim wielkim finale szczególnie zadbał o to, by wspomnieć o lordzie Sithów.

Kiedy Disney przejął Lucasfilm, wycofał wiele Gwiezdnych Wojen z historii, która nie jest związana z życiem. Jednak Rebelianci to serial Disneya Star Wars, więc wszystko w nim jest kanonem. Łatwo przewidzieć, że serial o Obi-Wanie będzie skupiał się na Obim (lub „Benie”) i jego dążeniu do ochrony młodego Luke’a Skywalkera przed wszelkimi zagrożeniami, zarówno związanymi z Sithami, jak i innymi. Byłoby zaniedbaniem, gdyby w serialu nie poruszono tematu wieloletniej kłótni Maula i Kenobiego. Czy to oznacza, że zobaczymy to samo starcie, co w Rebels?

Do starcia dochodzi w trzech sezonach serialu animowanego. Rebels ma się podobno rozgrywać pięć lat przed A New Hope. Zatem linie czasowe na pewno się łączą. Jeśli serial o Kenobim okaże się komedią w stylu Seinfelda, miejmy nadzieję, że Maul okaże się być nowym człowiekiem Bena. To jest coś, co byśmy obejrzeli.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Co Hayden Christensen powiedział o swoim powrocie do Gwiezdnych Wojen ?

Dzięki wywiadowi z Total Film wiemy dokładnie, co Christensen sądzi o powrocie do roli. Wiemy też, co sądzi o graniu Vadera długo po tym, jak Obi-Wan zakończy karierę. „Kiedy George [Lucas] wprowadził mnie do prequeli, miałem zagrać Anakina” – mówi Christensen. „Pod koniec zostaje pasowany na rycerza jako Darth Vader, a ja w kilku scenach zakładam kostium. Ale moja podróż z tą postacią była związana z Anakinem Skywalkerem. Ale postać? To bardzo złożona postać. A teraz, gdy mogę poznać sposób myślenia i stan emocjonalny Dartha Vadera, to jest to świetna zabawa… Zakres tej podróży, jak sądzę, dopiero się okaże, ale to wielki przywilej móc wrócić i zrobić to, i być częścią tego projektu.”

Miło wiedzieć, że można uciec przed gniewem fandomu Star Wars i, no wiesz, mieć nadzieję na przyszłość z aktorstwem w międzygalaktycznej piaskownicy.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Pozostałe newsy