Show Biznes

Nowy zwiastunAkademii Umbrelli pokazuje epicką rozgrywkę w Akademii Sparrow

Ten artykuł zawiera spoilery do The Umbrella Academy Sezon drugi.

Drugi sezon The Umbrella Academy jest tak zabawny, szybki i pełen akcji, że można wybaczyć, iż jego fabuła w dużej mierze pokrywa się z fabułą sezonu pierwszego. W obu sezonach obdarzone supermocami rodzeństwo Hargreeves staje w obliczu odliczania do apokalipsy, a kończą się one wykorzystaniem przez nich podróży w czasie, by uciec do innej epoki. Na szczęście szczegóły obu historii są bardzoróżne, a zakończenie Sezonu drugiego zapowiada kilka bardzo fajnych możliwości dla Sezonu trzeciego, tworząc scenę dla nowej przygody rodziny Hargreeves i wprowadzając równoległą szkołę dla młodych bohaterów – Sparrow Academy.

Teraz, dzięki pierwszemu pełnometrażowemu zwiastunowi sezonu trzeciego, zostaliśmy obdarowani materiałem filmowym przedstawiającym starcie pomiędzy Akademią Parasola a Akademią Wróbla. W nowym, zbyt krótkim teaserze nowego sezonu serialu, oba zespoły kłócą się, tłuką, obrażają i intensywnie wpatrują się w siebie nawzajem. Można śmiało powiedzieć, że nie dbają o siebie nawzajem. Jeśli jesteś gotowy, aby otrzymać antidotum na zmęczenie superbohaterami, oto wszystko, co wiemy o trzecim sezonie Akademii Umbrelli do tej pory.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Kiedy Akademia Umbrelli powróci?

Dobre wieści. Po tym, jak Netflix podobno zamówił trzeci sezon, który (również podobno) będzie liczył 10 odcinków, mamy wreszcie datę premiery: 22 czerwca 2022 roku.

Co się stanie w cliffhangerze sezonu drugiego?

Pod koniec przygód Akademii Umbrelli w Dallas, udało im się pokonać Handlarkę i jej przydupasów z Komisji. Herb, nowy szef Komisji, pozwala im zabrać jedną ze swoich walizek z wehikułem czasu, a rodzeństwo Hargreeves wraca do roku 2019, czyli do roku, w którym opuścili szkołę pod koniec sezonu pierwszego.

Ale lądują w roku 2019, który wygląda zupełnie inaczej niż ten, który opuścili. Rezydencja Akademii Umbrelli wciąż stoi. Ale to nie wszystko w tym nowym-starym świecie. Ich brat Ben, który w ich linii czasu zginął 17 lat temu, żyje i ma się dobrze. Podobnie jak ich ojciec, Reginald Hargreeves, choć to właśnie jego śmierć na samym początku serialu spowodowała, że rodzeństwo ponownie się połączyło. Ale największą różnicą jest to, że ani Ben, ani Reginald nie rozpoznają reszty gangu i dają znać, że nie wylądowali w domu Akademii Umbrelli, ale Akademii Sparrow.

the umbrella academy l to r tom hopper as luther hargreeves, emmy raver lampman as allison hargreeves, robert sheehan as klaus hargreeves, david castaÑeda as diego hargreeves and ellen page as vanya hargreeves in the umbrella academy cr christos kalohoridisnetflix © 2020

CHRISTOS KALOHORIDIS/NETFLIX

Czy poznamy jakieś zaskakujące postacie?

Najprawdopodobniej tak. W lutym Javon Walton, który gra Ashtraya w Euphoria-dał nam kryptoreklamę na temat kolejnego sezonu, do którego dołączy. Po doniesieniach, że młody aktor pojawi się w trzecim sezonie The Umbrella Academy, zapytaliśmy go (podczas naszego Euphoria wywiadu po finale), czy mógłby powiedzieć nam więcej o swojej roli w serialu. „Praca z obsadą była fenomenalna” – powiedział Walton. „Jednak ludzie nie będą się spodziewać mojej postaci. Ludzie myślą, że będę częścią innej akademii i tym podobnych rzeczy. Ale to jest coś, czego ludzie się nie spodziewają”

Niestety, nie chciał nam powiedzieć, czy ma supermoce, czy nie. Bummer.

Czym więc jest Akademia Wróbla?

Na tym kończy się sezon, więc można bezpiecznie założyć, że sezon trzeci zajmie się tajemnicą Akademii Wróbla. Niewiele wiadomo o tej dziwacznej Akademii Umbrelli, ale komiksy Gerarda Waya i Gabriela Bá, na których oparty jest serial, oferują pewne wskazówki. W tomie trzecim, „Hotel Oblivion”, okazuje się, że Reginald ukrył wszystkich złoczyńców pokonanych przez Akademię Umbrelli w więzieniu położonym głęboko w kosmosie. Po ucieczce i powrocie na Ziemię wszyscy oni szukają zemsty na klanie Hargreeves. Umbrella Academy ma trudny czas w walce ze wszystkimi złoczyńcami, aż dostaje pomoc od grupy superbohaterów, którzy wyglądają podejrzanie podobnie do nich, ale noszą naszywki z ptakami zamiast naszywek z parasolami jako swoje logo.

W wywiadzie dla Forbes, Way ujawnił kilka punktów fabuły czwartego tomu komiksu, który nosi tytuł „Sparrow Academy”.

WYBIERZ SWOJĄ SUBSKRYPCJĘ

hearstmags.com

„[It] dotyczy bardzo dużego odkrycia w uniwersum Umbrella Academy, czegoś, co było tajemnicą przez długi czas, a nasze rodzeństwo dowiaduje się wiele o tym, co działo się za kulisami, jak również odkrywa prawdziwą naturę niektórych postaci, które były z nimi od początku” – powiedział Forbesowi. „Serial w końcu zaczyna odpowiadać na pytanie: 'Co z innymi dziećmi urodzonymi tego dnia, w tym momencie?’ Rodzeństwo Umbrella Academy nie jest już samo na świecie.”

Wygląda na to, że Reginald Hargreeves zaadoptował znacznie więcej niż siedmioro wyjątkowych dzieci i wyszkolił tę nową grupę pod szyldem Sparrow Academy. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać na poznanie całej historii.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button