Show Biznes

Obejrzyj ekskluzywny, pełnometrażowy zwiastun nowego stand-upu Davida Spade’a w serwisie Netflix

David Spade jest typem komika, którego nigdy się nie zapomina, niezależnie od tego, ile czasu minęło od jego ostatniej wizyty. Dzięki rolom w takich przebojowych filmach jak Tommy Boy, Czarna Owca, czy kryminalnie niedoceniony Joe Dirt, Spade jest stałym elementem amerykańskiej popkultury od czasu pojawienia się w Saturday Night Live w 1995 roku. Jednak w swoim nowym filmie Netflixa, Nothing Personal, Spade przypomina widzom, że zanim stał się jedną z połówek najbardziej uwielbianego duetu komediowego (R.I.P. Chris Farley), był tylko kolejnym stand-uperem, który próbował zaistnieć w wielkiej lidze.

Po gościnnym występie w Bachelor in Paradise Spade jest w zabawnym i zadziornym nastroju w Nothing Personal, gdzie używa swojego charakterystycznego sarkastycznego dowcipu, by naśmiewać się z każdego, od doktora Fauci i szczepionki Moderna po Sylvestra Stallone i ukochanego starzejącego się psa swojej mamy. Ale zgodnie ze swoją skłonnością do autodeprecjacji, Spade bierze pod lupę także samego siebie, pozwalając widzom śmiać się także z niego. W sporcie walki, jakim jest komedia, styl stand-upu Spade’a przypomina, że aby to z siebie wydusić, trzeba też umieć to przyjąć.

Nic osobistego będzie można obejrzeć na całym świecie 26 kwietnia.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button