Show Biznes

Obi-Wan Kenobi Sezon 2: Granice Galaktyki

Ta historia zawiera spoilery do finału sezonu Obi-Wan Kenobi.

Proszę, wybaczcie mi bezceremonialność tak szybko po Obi-Wan Kenobi (w większości) świetnym finale, ale muszę powiedzieć jedno: limited series, my ass.

Kiedy dowiedzieliśmy się, że Ewan McGregor ponownie wcieli się w rolę Kenobiego, LucasFilm i Disney bardzo, bardzo jasno dali do zrozumienia, że serial będzie sześcioodcinkowym wydarzeniem, o wartości produkcyjnej na poziomie Gwiezdnych Wojen kinowej oferty. To, czy Obi-Wan Kenobi sprostał tym oczekiwaniom, zależy od Was. Jednak po tym, jak w materiałach marketingowych Obi-Wan Kenobi raz po raz pojawiały się słowa „seria limitowana”, środowy finał sezonu był pewnym zaskoczeniem. Widzimy, jak stary człowiek Kenobi pakuje się do swojego mieszkania w jaskini i wyrusza w doliny Tatooine. I kto go tam wita? Duch Mocy Qui-Gon Jinna, granego przez Liama Neesona, oczywiście. Gdy Kenobi zastanawia się, dlaczego jego stary mistrz czekał aż do tej chwili, by się z nim przywitać, Qui-Gon odpowiada: „Zawsze tu byłem, Obi-Wan. Po prostu nie byłeś gotowy, by to dostrzec. Chodź, przed nami jeszcze długa droga.”

Brzmi całkiem znajomo, prawda? Cóż, jeśli zapytać szefową LucasFilm Kathleen Kennedy, więcej odcinków z Obi-Wanem Kenobim jest z pewnością możliwe. „Z pewnością jest to coś, o czym rozmawiamy”, powiedziała Kennedy w wywiadzie dla Entertainment Weekly. „Głównie dlatego, że wszyscy się spotkali i spędzili razem tak niesamowity czas. Ewan [McGregor] świetnie się bawił. Hayden [Christensen] świetnie się bawił. Z tego punktu widzenia każdy z nas chciałby, żeby to się nie skończyło. Ale naprawdę musimy zadać sobie pytanie: Po co mielibyśmy to robić? Jeśli zdecydowalibyśmy się na zrobienie czegoś więcej z postacią Obi-Wana, musielibyśmy naprawdę odpowiedzieć na pytanie dlaczego?

Zanim zapytasz, McGregor wydaje się być chętny na kolejną przygodę. „Czy chciałbym zrobić jeszcze jedną?” McGregor zapytał EW. „Tak, chciałbym zrobić jeszcze jeden.” No i proszę. Wiedząc, jak Disney prowadzi obecnie swoje projekty związane z Marvelem i Gwiezdnymi Wojnami – kręcąc wiele sezonów i/lub spinoffów większości seriali, z mnóstwem cameo – postawilibyśmy sporo naszych kredytów na to, że drugi sezon Obi-Wana Kenobiego pojawi się w przyszłości. Pomiędzy wydarzeniami z Obi-Wan Kenobi i Nowa nadzieja minęła prawie dekada, co daje mnóstwo czasu na tę kosmiczną komedię pomiędzy Kenobim a duchem Mocy Jinnem. Czy uda im się ochronić swoich kolegów Jedi? Spróbują spowolnić działania Imperium? Dopóki nikt nie będzie rekonstruowany/frankensteinowany/ cyfrowo wskrzeszany, jesteśmy za.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button