Show Biznes

obsada serialu „That ’70s Show” ponownie spotka się w „That ’90s Show”

THAT '70S SHOW, Laura Prepon, Ashton Kutcher, Topher Grace, 1998-, TM and Copyright  20th Century Fox Film Corp. All rights reserved. Courtesy: Everett Collection

Oryginalny gang Point Place oficjalnie spotyka się ponownie w serialu Netflixa „That ’90s Show”, sequelu przebojowej komedii „That ’70s Show” Jak donosi TVLine, Netflix potwierdził, że Topher Grace (Eric), Laura Prepon (Donna), Mila Kunis (Jackie), Ashton Kutcher (Kelso) i Wilmer Valderrama (Fez) wystąpią gościnnie w pierwszym sezonie nadchodzącego serialu Netflixa. Jedynym członkiem oryginalnej obsady serialu, który nie powróci, jest Danny Masterson.

Chociaż Eric, Donna, Jackie, Kelso i Fez nie będą głównymi bohaterami nowego serialu, ciekawie będzie zobaczyć, gdzie wylądowali jako dorośli. serial „That ’90s Show” będzie śledził losy nastoletniej córki Erica i Donny, Lei Forman, która spędza lato 1995 roku w Point Place ze swoimi dziadkami Kitty i Redem – granymi przez powracających z serialu „That ’70s Show” Debrę Jo Rupp i Kurtwooda Smitha. Podobnie jak jej rodzice, Leia, wchodząc w dorosłość w tym małym miasteczku w Wisconsin, nawiąże zmieniające życie przyjaźnie z grupą miejscowych dzieci.

Chociaż w 2002 roku powstał serial „That ’80s Show”, to trwał on tylko jeden sezon i nie był bezpośrednim spinoffem, jak będzie to miało miejsce w przypadku „That ’90s Show”. Wyciągnijcie więc swoje plecaki, sandały na platformach i czapki z daszkiem, bo Netflix zabierze was do lat 90.

Program nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak „That ’90s Show” jest powiązany z „That ’70s Show”.

O czym jest „That ’90s Show”?

Zaplanowany na 10 odcinków „That ’90s Show” skupi się na Lei (za jej imię można podziękować zamiłowaniu jej ojca do Gwiezdnych Wojen), córce Erica i Donny, która latem 1995 roku odwiedza dziadków w Wisconsin. Pod czujnym okiem Red i Kitty, Leia poznaje nowe pokolenie nastolatków z Point Place. Jeśli jest taka jak jej rodzice, to w czasie letniej przerwy czeka ją sporo psot i zabawnych kłopotów. Tylko że tym razem, zamiast spodni cargo, będzie się bawić w spodnie.

Które postacie powrócą do „That ’90s Show?”

Fani oryginalnego serialu mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich ulubieni bohaterowie wpadną do Point Place z wizytą – a może nawet na ostatni krąg w piwnicy – kiedy „That ’90s Show” będzie miał premierę na Netflixie. Eric, Donna, Kelso, Jackie i Fez pojawią się w pierwszym sezonie, a na czele serialu staną Kitty i Red Forman, rodzice Erica z oryginalnego sitcomu. Do nich jako nowe dzieci z Point Place dołączą Ashley Aufderheide jako Gwen; Callie Haverda jako Leia Forman; Mace Coronel jako Jay; Maxwell Acee Donovan jako Nate; Reyn Doi jako Ozzie; oraz Sam Morelos jako Nikki.

Zobacz pierwsze zdjęcie z „That ’90s Show”

Ten sam Red i Kitty. Inna dekada. Oto zajawka serialu That ’90s Show! pic.twitter.com/6B6TWfoPal

– Netflix Is A Joke (@NetflixIsAJoke) April 30, 2022

Oprócz potwierdzenia powrotu większości oryginalnej obsady, Netflix opublikował również pierwsze zdjęcie z pierwszego sezonu. Na zdjęciu Red i Kitty siedzą w swojej kuchni, pijąc odpowiednio piwo i kieliszek białego wina. „Te same Red i Kitty. Inna dekada” – napisał na Twitterze streamer.

– Dodatkowa relacja autorstwa Sabienny Bowman.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button