Show Biznes

Obsada „Stranger Things” odpowiada na nasze palące pytania

Obsada „Stranger Things” odpowiedziała na najbardziej palące pytania POPSUGAR na czerwonym dywanie podczas MTV Movie & TV Awards w niedzielę, 5 czerwca. Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco i Joseph Quinn zaprezentowali się podczas rozdania nagród i poświęcili chwilę, aby porozmawiać z nami poza ceremonią.

Wszyscy trzej panowie dołączyli do „Stranger Things” na czwarty sezon, wprowadzając trzy ulubione przez fanów postacie. Quinn gra Eddiego Munsona, który zaprzyjaźnił się z gangiem w Hawkins przy grach w Dungeons & Dragons. Franco wciela się w Argyle’a, dostawcę pizzy, który zostaje wplątany w naprawdę przerażającą akcję. A Bower zostaje ostatecznie ujawniony jako główny antagonista sezonu.

Bower rozmawiał z Vanity Fair o tym, jak bardzo był zaskoczony dołączeniem do serialu w tak centralny sposób. „Byłem zaskoczony od momentu, w którym dostałem przesłuchanie!” powiedział. „Byłem jak, naprawdę? Ja? Ale byłem w tym całkowitym trybie poddania się. Jak, to jest dzikie. Niech się dzieje. Uwielbiam czarne charaktery. I kocham złoczyńcę w tym serialu, ale nie widzę go jako złoczyńcy. Oczywiście, jest naszym punktem spornym, jak to było. Ale nigdy nie postrzegałem go jako złoczyńcy, bo go rozumiałem.”

Fani obecnie czekają na drugą połowę czwartego sezonu, która spadnie 1 lipca. Do tego czasu obejrzyjcie nasze ekskluzywne filmy POPSUGAR, w których występują również David Castañeda i Aidan Gallagher z „The Umbrella Academy” oraz Taylor John Smith z „Where the Crawdads Sing”, przed nami!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button