Show Biznes

Oczywiście, ścieżka dźwiękowa Rap Sh!t dostarcza

Najnowszy serial Issy Rae, Rap Sh!t, , który miał swoją premierę w czwartek na HBO Max, już bierze lato szturmem dzięki trzymającej w napięciu fabule, przekonującym postaciom i oczywiście zabójczej ścieżce dźwiękowej. Show opowiada historię Shawny (granej przez Aidę Osman) i Mii (granej przez KaMillion), dwóch zrażonych do siebie przyjaciółek z liceum, które ponownie się łączą i spontanicznie decydują się założyć grupę rapową. Biorąc to pod uwagę, nie jest zaskoczeniem, że muzyka będzie odgrywać dużą rolę w serialu – i to nie tylko utwory, które tworzą bohaterowie.

Jeśli Insecure Rae nauczyło nas jednej rzeczy, to jest to, że siedzenie z Shazamem gotowym do skanowania jest koniecznością podczas oglądania jednej z jej kreacji. Rap Sh!t nie jest inny. Ale wykonaliśmy ciężką pracę za was i skompilowaliśmy listę tego, co usłyszeliśmy do tej pory w odcinkach 1 i 2. Włączcie je i podziękujcie nam później.

Trick Daddy, „Take It To The House”

Pierwszy odcinek programu otwiera ten banger z 2001 roku od rapera z Miami z lat 90-tych, Trick Daddy’ego. Sample z piosenki, w tym „Boogie Shoes” K.C. and The Sunshine Band i „The Boss” Jamesa Browna, w połączeniu z kiwającymi głowami rapsami Trick Daddy’ego i spółki sprawiają, że jest to doskonały nastrój. Z całą masą groove’u, bounce’u i oczywiście rapu, piosenka z powodzeniem nadaje ton i jest ukłonem w stronę południowej Florydy.

Suni MF, „Easy Money”

Zamieszczony w scenie z rzeczywistym występem artysty, ten utwór od początkującego Suni MF jest chwytliwy jak diabli – i wciągnie cię przy pierwszym przesłuchaniu.

LPB Poody, „Stolo”

Utrzymując to na lokalnym poziomie, w pierwszym odcinku Rap Sh!t pojawia się również ten body-mover od rapera LPB Poody z Florydy. Tutaj Poody śpiewa o „cruisin’ down the streets in my stolo, jackin’ these bitches, slapping the hoe” i całej masie innych rozpustnych rzeczy.

GoldLink Feat. Flo Milli – Raindrops

GoldLink i Flo Milli łączą siły w tym wyciszonym hip-hopowym jamie. Na gładkich bitach, obaj MC podejmują swoje tematy: GoldLink płynie o byłym, z którym jest sfrustrowany, podczas gdy Flo Milli zajmuje się byciem absolutną ikoną (oczywiście).

The Dream, „Put It Down”

Kiedy nadszedł czas, aby chłopak Shawny spróbował poprawić sobie nastrój, zwraca się do The Dream. Gładkie bity, strzeliste falsety i nutka nostalgii sprawiają, że jest to odpowiednia pozycja na każdej niegrzecznej playliście.

Moneybagg Yo, „Time Today”

Ten buńczuczny utwór Moneybagg Yo, który był wiodącym singlem z jego albumu z 2021 roku A Gangsta’s Pain, idealnie pasuje do tego projektu.

Jucee Froot, „Sidewalk”

Rap Sh!t jest o kobiecym duecie rapowym – i wyborze przez kreatywną ekipę utworów od kobiet w hip-hopowych bąblach. Ten utwór Jucee Froot ma wszystkie cechy idealnego kawałka: chwytliwy refren, mądry tekst i wyjątkowe flow.

Chapta & Stage McCloud & SupaStarr & Tony Manshino, „Get F#%ked Up”

Na trackliście tego odcinka znajduje się kilka powracających utworów, jak na przykład ten porywający, sprężysty utwór z kompilacyjnego albumu Iconz z 2001 roku.

Fam0us.Twinsss, In This Bih”

Nie jest zaskoczeniem, że pierwszy odcinek zakończył się zabawnym i chwytliwym kawałkiem Fam0us Twinsss. Muzyka duetu stała się dość popularna na mediach społecznościowych – gdzie Shawna i Mia są aktywne w programie – co jest… może jakąś zapowiedzią???

Key Glock, „Dough”

Drugi odcinek Rap Sh!t jest ciężki od bopów. Ten utwór z albumu Key Glocka z 2021 roku Yellow Tape jest tego dowodem.

Czarowanie, „Suma życzeń”

Ten utwór od Enchanting, nowej osoby na scenie, może być równie dobrze ASMR. Jej głos nie jest jednak tylko pierwszą atrakcją, jej imponujące flow i inteligentne bary sprawiają, że ta piosenka błyszczy.

Kelelea, „S.O.S”

Nie jest tajemnicą, że Kelelea jest geniuszem. Jej eteryczny, crooning wokal na tle R&B doskonale nadaje się do podkręcania romansu. Poza tym, tekst „So I lay and wait / I don’t take it lightly / That you’re far away / But I need it nightly when I’m full I take another”, omawia problemy związane z długodystansowym związkiem. Jeśli dotarłeś tak daleko w serii, będziesz wiedział, że jest to trudna sytuacja znana niektórym z naszych bohaterów.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button