Show Biznes

Od suchości do wyprysków

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Nie da się ukryć, że mamy obsesję na punkcie produktów do pielęgnacji skóry – od eksperymentowania z nowymi produktami po gromadzenie zapasów naszych sprawdzonych i prawdziwych ulubieńców. Amazon oferuje ogromny wybór najlepiej ocenianych, popularnych produktów do pielęgnacji skóry, a my zebraliśmy te najlepsze. Wśród nich jest wiele niedrogich produktów uwielbianych przez wielu klientów – niektóre z nich stały się nawet popularne na TikTok, ponieważ są tak dobre.

Jeśli borykasz się z uporczywymi wypryskami i trądzikiem, zaopatrz się w plastry na pryszcze od Hero Cosmetics lub Differin, skuteczny preparat z adapalenem. Zmyj makijaż bez szarpania i zbyt mocnego pocierania, stosując balsam oczyszczający Banila Co. Clean It Zero Original Cleansing Balm lub Bioderma Sensibio H2O Soothing Micellar Cleansing Water. Jeśli chcesz nawilżyć skórę, sięgnij po esencję naprawczą Cosrx Snail Mucin 96% Power Repairing Essence. Zobacz nasze najlepsze produkty.

Dodatkowa relacja: Krista Jones

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button