Strona główna Show Biznes Odświeżenie wszystkiego, co wydarzyło się w "P-Valley" Sezon 1

Odświeżenie wszystkiego, co wydarzyło się w „P-Valley” Sezon 1

„P-Valley” w końcu powróci 3 czerwca po długiej dwuletniej przerwie, a sezon drugi obiecuje wstrząsnąć sprawami w Pynk. Kiedy ostatni raz słyszeliśmy o małym klubie ze striptizem w Chucalissie, Hailey, aka Autumn Night (Elarica Johnson), pojawiła się w ostatniej chwili, aby uratować go przed przejęciem na miejskiej aukcji. Ale nie będzie postrzegana jako bohaterka w drugim sezonie, kiedy ona i wujek Clifford (Nicco Annan) będą się sprzeczać o to, kto tak naprawdę prowadzi Pynk.

„. . w tym sezonie pojawia się nie tylko wielki zły wilk z kasyna, ale także wielki zły wilk z panny Rony.”

Pynk znów jest na ostatnich nogach, walcząc z pandemią i krwawymi następstwami Nocy Murdy. Aby przygotować się na wielkie „ponowne otwarcie”, nowe zadziorne rekrutki – Whisper (Psalms Salazar) i Roulette (Gail Bean) – wkraczają do akcji, by przywrócić klubowi nadszarpniętą reputację. Ale w tym sezonie klub musi pokonać kolejną przeszkodę na swojej drodze: pandemię.

„Postanowiliśmy naprawdę zająć się teraźniejszością i włączyć pandemię do fabuły naszego serialu” – powiedział twórca serialu Katori Hall w rozmowie z Entertainment Weekly. „W poprzednim sezonie był wielki zły wilk z kasyna, a w tym sezonie jest nie tylko wielki zły wilk z kasyna, ale także wielki zły wilk z panny Rony”

Podczas gdy nowicjusze i weterani desperacko szukają sposobów, by przetrwać swój własny chaos, ten sezon „P-Valley” zdecyduje, kto jest wystarczająco silny, by przetrwać burzę. Jeśli potrzebujesz przypomnieć sobie, gdzie „P-Valley” zakończyło się w pierwszym sezonie, przeczytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć, zanim serial powróci w piątek.

Najchętniej czytane

Pozostałe newsy