Ono Hawaiian BBQ dodaje nową pozycję menu Melemele Curry Chicken

Ono Hawaiian BBQ dodaje nową pozycję menu Melemele Curry Chicken(RestaurantNews.com)

KTO: Ono Hawaiian BBQ kontynuuje 20 lat Aloha z ich zupełnie nowym Melemele Curry Chicken – najnowszym dodatkiem do ich stale rosnącego wyboru talerzy inspirowanych Hawajami.

CO: ono Hawaiian BBQ ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowej pozycji w menu – Melemele Curry Chicken, która będzie dostępna od wtorku, 27 grudnia 2022 roku.

Melemele Curry Chicken składa się z kotletów z kurczaka i cebuli saute w żółtym sosie curry. To danie ma łagodny kopniak i jest idealnym komfortowym jedzeniem, obfitym i pełnym smaku. Jest to produkt limitowany i dostępny we wszystkich lokalizacjach Ono Hawaiian BBQ.

Nowa pozycja będzie dostępna jako wybór białka do obiadów płytowych, talerzy aloha, mini posiłków, posiłków rodzinnych, świeżych sałatek mieszanych i tac cateringowych.

KIEDY:27 grudnia 2022 r

GDZIE:wszystkie lokalizacje Ono Hawaiian BBQ

KONTAKT: kfroelich@blazepr.com

O Ono Hawaiian BBQ

Założona w 2002 roku, Ono Hawaiian BBQ to rodzinna restauracja typu fast casual znana z inspirowanych Hawajami Plate Lunches i innych wyspiarskich specjałów. Ono Hawaiian BBQ wykorzystuje najświeższe składniki, przygotowywane od podstaw codziennie w każdej restauracji i grillowane na świeżo. Z lokalizacjami w Kalifornii i Arizonie, Ono Hawaiian BBQ stara się łączyć kulturę i ducha „Aloha” Hawajów w swoich restauracjach, aby przynieść smak wysp z wyjątkową obsługą w przyjaznej atmosferze. Śledź Ono Hawaiian BBQ na Facebook, Twitter oraz Instagram. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.OnoHawaiianBBQ.com.

  • Więcej z Ono Hawaiian BBQ