Show Biznes

Oprah Winfrey Shares Her Father Died at Age 88: „We Could Feel Peace Enter the Room”

W piątek, 8 lipca, w wieku 88 lat zmarł ojciec Oprah Winfrey, Vernon Winfrey. Oprah zamieściła w sobotę hołd dla swojego ojca, celebrując jego życie i dzieląc się z fanami smutną wiadomością o jego śmierci. Vernon był biznesmenem i fryzjerem z Nashville, który zmarł po walce z rakiem.

Oprah rozpoczęła swój post od podzielenia się, że jej ojciec żył w latach 1933-2022. „Mniej niż tydzień temu uhonorowaliśmy mojego ojca na jego własnym podwórku. Mój przyjaciel i piosenkarz gospel Wintley Phipps zasalutował go piosenką” – napisała obok wideo z uroczystości na swoim Instagramie. „On FELT miłość i objawił się w nim, aż nie mógł już mówić.”

Kontynuowała, „Wczoraj z rodziną otaczającą jego łóżko, miałam święty zaszczyt być świadkiem, jak człowiek odpowiedzialny za moje życie, bierze swój ostatni oddech. Mogliśmy poczuć pokój wejść do pokoju na jego odejście. Ten Pokój nadal trwa. Wszystko jest w porządku. Dziękuję za modlitwy i dobre myśli 🙏🏾.”

Filantropka zaskoczyła swojego ojca 4 lipca specjalną imprezą na jego cześć. Oprah nazwała ten dzień „Vernon Winfrey Appreciation Celebration” i zorganizowała wielkiego podwórkowego grilla, w którym wzięła udział rodzina i przyjaciele. Podzieliła się filmem z wydarzenia na Instagramie, który podpisała: „Dając mojemu ojcu jego 'kwiaty’, podczas gdy jest jeszcze na tyle zdrowy, by je wąchać. Szczęśliwego 4 lipca, gdy zbierasz się ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Pamiętajcie, aby świętować siebie nawzajem 💐.”

Nawet burmistrz Nashville John Cooper uhonorował Vernona na Twitterze. „Składam moje najgłębsze kondolencje rodzinie Vernona Winfreya” – napisał burmistrz na Twitterze. „Vernon służył w Radzie Metra przez 16 lat i poświęcił swoje życie przedsiębiorczości, fryzjerstwu i mentoringowi młodych mężczyzn w społeczności. Weteran armii i diakon, pozostawia po sobie spuściznę służby.”

W wywiadzie z 2021 roku dla People, Oprah z pasją mówiła o głębokim wpływie, jaki miał jej ojciec na jej życie. „Moja matka i ojciec nigdy się nie pobrali” – powiedziała. „Uprawiali seks jeden raz. On dostaje list po moim urodzeniu, w którym mówi: 'Wyślij pieniądze. Masz córkę.’ I powód, dla którego to zrobił, powiedział, jest taki, że to mógł być on. I odpowiedzialność, którą wziął za mnie, nie tylko odpowiedzialność, ale opiekę, miłość i kierunek oraz wsparcie jako młodej, nastoletniej dziewczyny, jest rzeczą, która sprawiła, że jestem tym, kim jestem teraz lub kimś, o kim nigdy, przenigdy byście nie usłyszeli.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button