Strona główna Show Biznes Ostateczny przewodnik po wielu tatuażach Post Malone'a

Ostateczny przewodnik po wielu tatuażach Post Malone’a

The Ultimate Guide to Post Malone’s Many Tattoos (Ostateczny przewodnik po wielu tatuażach Post Malone’a)

Tatuaże i znaczenia Post Malone'a

 • Kolekcja tatuaży Post Malone’a obejmuje ponad 70 wzorów.
 • Wokalista zgromadził wyjątkową różnorodność wzorów.
 • Jego obszerna grafika ciała obejmuje wszystko, od słodkiego ukłonu w stronę córki, po hołdy dla ulubionych artystów.

Post Malone stale wydaje muzykę, odkąd po raz pierwszy wybuchł w świetle reflektorów po przełomowym sukcesie jego singla „White Iverson” z 2015 roku Od tego czasu 27-letni piosenkarz, autor tekstów i raper wydał cztery dobrze przyjęte przez krytyków albumy studyjne, zdobył cztery single numer jeden Billboard Hot 100 i wyprodukował wiele hitów, w tym „Sunflower”, „Circles” i „I Like You” Jednak ten pochodzący z Teksasu artysta jest znany nie tylko z inspirującej muzyki. Malone w trakcie swojej kariery dorobił się imponującej kolekcji tatuaży, która obejmuje aż 70 wzorów. W szczególności muzyk ma kilka przyciągających wzrok tatuaży twarzy, które wyróżniają się najbardziej.

Malone nie wyruszył w swoją atramentową podróż z najbardziej pozytywną perspektywą, ale jego tatuaże pomogły mu zyskać pewność siebie w swoim wyglądzie. „To może pochodzić z miejsca niepewności, gdzie nie podoba mi się to, jak wyglądam, więc zamierzam umieścić coś fajnego tam, abym mógł spojrzeć na siebie i powiedzieć: 'Wyglądasz fajnie, dzieciaku’ i mieć odrobinę pewności siebie, jeśli chodzi o mój wygląd”, powiedział GQ w szczerym wywiadzie w 2020 roku. Jednak piosenkarz „Cooped Up” z biegiem lat stał się bardziej komfortowy w swojej skórze i dumnie posiada wszystkie tatuaże, które wyrył na swoim ciele. „Nie sądzę, że mam jakiekolwiek żale związane z tatuażami. To wszystko jest czasem i chwilą”, dzielił się w tym samym wywiadzie.

Ahead, spójrz na wszystkie tatuaże Malone’a – Od tuszu poświęconego jego miłości do średniowiecznych artefaktów i gier, po wzruszające hołdy dla jego bliskich i muzycznych idoli. Oto twój ostateczny przewodnik po sztuce ciała rapera i znaczeniu, jakie kryje się za każdym projektem.

1 Tatuaże na twarzy i głowie Post Malone’a

Tatuaże na twarzy i głowie Post Malone'a

Post Malone’s „DDP” Tattoo

W październiku 2022 roku Malone dostał „DDP” tuszowane na swoim czole w pogrubionej, staroangielskiej czcionce. Tusz jest słodkim hołdem dla dziecięcej córki rapera, którą powitał w lecie 2022 roku. Wielu fanów uważa, że „DDP” to inicjały pierworodnego piosenkarza „Circles”. Ma on również litery „DDP” wytatuowane w poprzek prawego policzka małą czcionką poniżej ikonicznego tuszu „Always”.

Tatuaż Post Malone’a „Always Tired”

Być może jeden z jego najbardziej ikonicznych tatuaży, Malone dostał „Always” tuszowane pod prawym okiem i „Tired” pod lewym okiem w 2018 roku. Tatuaż z kursywnym skryptem przedstawia wieczny stan wyczerpania piosenkarza, jak opisał w sit-down z GQ. „Pod moimi oczami jest napisane „Always Tired”, bo zawsze jestem zmęczony. Zawsze w trasie, zawsze pracuję, nie dbam o siebie w taki sposób, w jaki powinienem. Uznałem, że to po prostu bardzo pasuje do tego, jak się czułem, więc” Dodał, że tusz był szczególnie bolesny ze względu na jego lokalizację. „To był jedyny tatuaż na twarzy, który bolał”

Tatuaż Post Malone’a „Stay Away”

Kolejny z ciągłych nastrojów Malone’a trafił na jego twarz. Fraza „Stay Away” jest napisana kursywą nad jego prawą brwią. Jest to oda do tytułowej piosenki Nirvany, „Stay Away”, jednej z ulubionych piosenek Malone’a wszech czasów. Jeśli chodzi o lokalizację, przyznał, że zainspirował go tatuaż Lil Peepa „Cry Baby”.

Post Malone’s Barbed Wire Tattoo

Tatuaż z drutu kolczastego biegnie wzdłuż linii włosów Malone’a. Zapytany o znaczenie stojące za projektem, powiedział: „Po prostu uważam, że drut kolczasty jest fajny i to był fajny pomysł, aby zrobić go jako przycięcie”

Tatuaż Post Malone’s Smile Emoji

Mały emoji uśmiechu siedzi w pobliżu prawego oka Malone’a z X-ami dla oczu. Raper podzielił się zabawną historią stojącą za tym „przypadkowym tatuażem Marshmello”, wyjaśniając, że myślał, że użycie X-ów dla oczu było fajnym pomysłem. „A potem spojrzałem w lustro, a to f*cking Marshmello’s helmet na mojej twarzy”

Post Malone’s Playboy Bunny Tattoo

Malutki symbol króliczka Playboya jest tuszowany bezpośrednio pod wzorem emoji w pobliżu prawego oka Malone’a. Ma również ikonę wytatuowaną na lewym ramieniu, która jest porównywalnie większa i jest pierwszym tatuażem, który kiedykolwiek dostał.

Post Malone’s Sword Tattoo

Malone dostał miecz claymore na prawym policzku, co według wywiadu z Timem Westwoodem wynika z powinowactwa piosenkarza do wszystkich rzeczy związanych ze średniowieczem.

Post Malone’s Tree Branches Tattoo

Misterny wzór gałęzi drzewa rozciąga się na lewej skroni Malone’a. Nie jest jasne, co dokładnie oznacza ten wzór.

Maleńkie serce jest zarysowane bezpośrednio pod symbolem króliczka Playboya na czeku Malone’a, podczas gdy średniej wielkości solidne serce w czerwonym tuszu jest umieszczone na jego lewej skroni.

Blackjack Tattoo Post Malone’a

Malone ma wytatuowaną parę kart – Ace of Spades i Queen of Hearts – po lewej stronie czoła. Zdecydował się na niego z prostego powodu – uwielbia grać w Blackjacka.

Tatuaż Post Malone’a „77”

Malone ma tusz „7” po obu stronach nosa. Dostał wzór we wrześniu 2018 roku.

Tatuaż Post Malone’s Gauntlet and Flail

Pod koniec 2019 roku Malone zadebiutował kolejny przyciągający wzrok tatuaż na twarzy: gauntlet trzymający flail. Projekt jest umieszczony po prawej stronie jego twarzy.

Post Malone’s Buzzsaw Tattoo

W lutym 2020 roku Malone zrobił sobie krwawy tatuaż Buzzsaw na środku lewego policzka.

Post Malone’s Skull With Horns Tattoo

W czerwcu 2020 roku Malone dostał czaszkę z rogami tuszowaną po lewej stronie twarzy, obok ucha. Kolejny szczegółowy wzór czaszki można zobaczyć po prawej stronie jego głowy.

Post Malone’s Serpentine-Tongued Medusa Tattoo

Malone umieścił spin na słynnej greckiej mitologicznej postaci Medusa z wężem wysuwającym się z jej ust zamiast języka. Dzieło znajduje się na jego głowie, nad lewym uchem.

Post Malone’s Hammer Tattoo

Przylegający do miecza claymore, Malone zrobił sobie na twarzy krwawy młot przy użyciu czerwonego i czarnego tuszu.

1 / 7

2 Tatuaże Post Malone’a na szyi

Post Malone's Neck Tattoos</span>              </h2>            <div>      <p>                           <img alt=

Post Malone’s Eagle Tattoos

Po prawej stronie szyi Malone ma pięknego białego orła, podczas gdy po lewej stronie ma innego orła w kolorze czarnym. Tatuaż orła tradycyjnie symbolizuje odwagę, wolność i moc.

Post Malone’s Cow Skull Tattoo

Pokrywając większość szyi piosenkarza jest krowia czaszka, którą Malone postanowił zdobyć przypadkowo. „Naprawdę nie ma nic do tego”, powiedział podczas omawiania znaczenia projektu. „Po prostu myślę, że to byłoby fajne, a potem to robię”

Tatuaż Post Malone’a „Stoney”

Malone dostał słowo „stony” wyhaftowane na szczycie szyi pod brodą. Pismo pisane wielkimi literami jest również nazwą debiutanckiego albumu studyjnego piosenkarza, który ukazał się w 2016 roku.

Tatuaże Post Malone’a w Teksasie i Nowym Jorku

Malone uhonorował swoje korzenie, uzyskując tatuaże konturów dwóch specjalnych dla niego miejsc. Za jego prawym uchem znajduje się fizyczna mapa Nowego Jorku jako oda do miejsca urodzenia rapera, Syracuse. Za lewym uchem ma również zarys Teksasu wykonany czerwonym tuszem jako hołd dla miasta, w którym się wychował.

2 / 7

3 Tatuaże na torsie Post Malone’a

Post Malone's Torso Tattoos</span>              </h2>            <div>      <p>                           <img alt=

Post Malone’s Easter Jesus Tattoo

Malone ma to, co określa jako „duży zombie Easter Jesus” po prawej stronie klatki piersiowej. „Jezus jest bardzo przystojny, więc pomyślałem, jak moglibyśmy uczynić go super metalowym? I tak zrobiliśmy go Easter Jesus”, powiedział w wywiadzie szczegółowo opisującym tusz.

Tatuaż Post Malone’a z kaskiem Dallas Cowboys

Miłość Malone’a do Dallas Cowboys została zaznaczona tatuażem poświęconym drużynie piłkarskiej. Na lewym obojczyku zrobił sobie kask z logo drużyny.

Post Malone’s Dice Tattoo

Malone ma kolejny unikalny kawałek tuszu na górnej prawej stronie swojej klatki piersiowej. Projekt ilustruje to, co wydaje się być stopieniem dwóch kostek do gry, a każda przednia strona kostek przedstawia animowane oczy z kapiącymi łzami. Artysta nie podzielił się znaczeniem, które kryje się za tuszem.

Post Malone’s Sword Tattoo

Miecz jest rysowany wzdłuż obojczyka Malone’a, sprawiając wrażenie, że piosenkarz został przebity. Projekt zawiera nawet czerwony tusz wskazujący na plamy krwi.

Post Malone’s Four-Horned Figure Tattoo

Czterorożna mitologiczna postać zamaskowana w solidnym czarnym tuszu znajduje się po lewej stronie jego klatki piersiowej.

Post Malone’s Skull and Crossbones Script Tattoo

Na swojej lewej żebrze Malone ma czaszkę i kości krzyżowe tuszowane obok zimnowojennego powiedzenia, które brzmi: „Zabij komucha dla mamy”

Tatuaż Post Malone’a „Molon Labe”

Grecka fraza, która czyta „Molon Labe” jest tuszowana w łukowatym projekcie nad torsem Malone’a. Klasyczna fraza defiance z grubsza tłumaczy się na „Przyjdź i weź je”

Post Malone’s Master Shake Tattoo

Malone ma wytatuowaną na prawym żebrze postać Master Shake z komediowego serialu „Aqua Teen Hunger Force”. Piosenkarz w zabawny sposób przyznał, że ten kawałek tuszu jest jednym z najbardziej bolesnych, jakie kiedykolwiek dostał, mimo że jest to urocza postać z kreskówki.

3 / 7

4 Tatuaże Post Malone’a na lewym ramieniu

Tatuaże Post Malone'a na lewym ramieniu

Post Malone’s JFK Portrait Tattoo

Malone ma portret Johna F. Kennedy’ego na lewej ręce, w pobliżu kciuka. Zrobił go sobie w 2016 roku.

Post Malone’s Johnny Cash Portrait Tattoo

Ma portret Johnny’ego Casha na lewym ramieniu jako hołd dla zmarłego singer-songwritera.

Tatuaż Post Malone’a „So Far, So Good, So What”

Tatuaż skryptowy, który czyta „So Far, So Good, So What” siedzi pionowo na lewym przedramieniu Malone’a.

Post Malone’s Lil Peep Portrait Tattoo

Raper oddał hołd koledze muzykowi Lil Peepowi, który odszedł w 2017 roku, uzyskując jego portret wytatuowany na lewym bicepsie. „W krótkim czasie, kiedy cię znałem, byłeś dla mnie wielkim przyjacielem i wspaniałą osobą. twoja muzyka zmieniła świat i nigdy nie będzie taki sam. kocham cię bud. Na zawsze” – napisał wówczas w tweecie.

Tatuaż Post Malone’a z drutu kolczastego

Malone ma druty kolczaste, które biegną wzdłuż jego knykci na obu rękach.

Tatuaż Post Malone’a z wężem i pistoletem

Malone dostał tatuaż węża owiniętego wokół pistoletu na lewym ramieniu. Tusz reprezentuje stanowisko piosenkarza w sprawie drugiej poprawki.

Tatuaż Post Malone’a ze sztyletem

Na wewnętrznej stronie lewego ramienia Malone ma średniej wielkości sztylet, który biegnie przez całą długość ramienia.

Post Malone’s Texas Flag and Skull Tattoo

Oddając hołd swoim teksańskim korzeniom, dostał flagę stanową wewnątrz lewego przedramienia. Czaszka zawiera kolorową flagę.

Post Malone’s Playboy Bunny Tattoo (tatuaż króliczka Playboya)

Symbol króliczka Playboya znajdujący się na jego lewym przedramieniu był pierwszym tatuażem, jaki Malone kiedykolwiek sobie zrobił. „Zrobiłem go sobie podczas nagrywania „Stoney”” – powiedział wyjaśniając jednocześnie znaczenie tuszu.

Tatuaż Post Malone’a „Gadsden Snake

Symbol flagi Gadsden – zwinięty grzechotnik – jest wytatuowany na lewym przedramieniu Malone’a.

Tatuaż Post Malone’a „Saint Jude

Pierwszy w historii tatuaż Malone’a na ręce znajduje się po jego lewej stronie i przedstawia Saint Jude z metalowym skrętem. „Podnosi swoją szatę i wychodzi z niej szkielet. Po prostu pomyślałem, że to wygląda b*tching”, podzielił się, dodając, że projekt był również okładką albumu dla jego singla z 2016 roku, „Too Young.”

Post Malone’s Cartier Love Bangle Tattoo

Malutkie logo Cartier love bangle jest tuszowane na czubku lewego palca wskazującego Malone’a, który przyznał, że był najbardziej bolesnym wzorem, jaki kiedykolwiek dostał.

Tatuaż Post Malone’a z Anheuser-Busch

Logo Anheuser-Busch, czołowej amerykańskiej firmy piwowarskiej, również znalazło miejsce w bogatej kolekcji tatuaży Malone’a. Jest ono wytatuowane na skórze pomiędzy jego lewym kciukiem a palcem wskazującym.

Post Malone’s Bob Dylan Portrait Tattoo

Misterny portret Boba Dylana grającego na harmonijce ustnej i jednocześnie palącego papierosa znajduje się na lewym bicepsie Malone’a.

Tatuaż Post Malone’a inspirowany „LOTR-em”

Sauron z „Władcy Pierścieni” najwyraźniej odcisnął na piosenkarzu takie piętno, że zrobił sobie tatuaż tej postaci. „On jest najfajniejszą postacią. Jest ogromny i ma fajną maczugę. Czego jeszcze chcesz od czarnego charakteru, chyba?” powiedział o swojej ulubionej postaci z klasycznej franczyzy R.R. Tolkiena.

Tatuaż Post Malone’a z Motorhead

Malone ma logo angielskiego zespołu rockowego Motorhead wytatuowane na lewym przedramieniu w okolicach łokcia.

Tatuaż Post Malone’a „Whatever”

Słowo „Whatever” jest napisane w poprzek lewej dłoni Malone’a. Jest to hołd dla albumu Nirvany z 1991 roku o tej samej nazwie, który Malone uwielbia.

Miraak Tattoo Post Malone’a

Zainspirowany grą wideo „The Elder Scrolls V: Dragonborn”, Malone dostał znak zbroi przedstawiony w serii, aka Miraak, tuszowany na górnej części lewego ramienia.

Post Malone’s „Posty Co.” Tattoo

Nazwa zespołu Malone’a, Posty Co., jest wyryta na wewnętrznej stronie jego lewego nadgarstka.

Post Malone’s Curt Cobain Portrait Tattoo

Na jego lewym przedramieniu znajduje się portret Kurta Cobaina palącego i brzdąkającego na gitarze. Jest to ukłon w stronę byłego założyciela Nirvany, ponieważ jest on wśród muzycznych inspiracji wokalisty „Sunflower”.

4 / 7

5 Tatuaże Post Malone’a na prawym ramieniu

Tatuaże Post Malone'a na prawym ramieniu

Post Malone’s „Rest Easy” Tattoo

Malone ma frazę „Rest Easy” rozłożoną na jego knykciach, z prawą ręką piszącą „Rest” i lewą „Easy”

Post Malone’s Grizzly Bear Tattoo

Jest zastraszający niedźwiedź grizzly z agresywnie otwartą paszczą umieszczony prominentnie na tylnej części prawej ręki Malone’a.

Post Malone’s Various Finger Portrait Tattoos

Malone oddał wzruszający hołd garstce swoich ulubionych artystów, otrzymując ich portrety na stałe wyryte na swoich knykciach. Do tej pory dostał Kurt Cobain, Elvis Presley, George Harrison, John Lennon, Stevie Ray Vaughan, Bankroll Fresh i Dimebag Darrell. „Bez tych facetów nie tworzyłbym teraz muzyki” – powiedział GQ w 2016 roku.

Tatuaż Post Malone’a z modlącymi się dłońmi i pistoletem

Malone ma tatuaż przedstawiający zestaw modlących się dłoni trzymających pistolet na prawym bicepsie.

Tatuaż Post Malone’a „Fighting Knight

Malone ma na prawym przedramieniu tatuaż przedstawiający rycerza na koniu, jak wbija włócznię w inną osobę.

Post Malone’s Black Horse Tattoo

Dostał rysunek siebie jadącego na czarnym koniu, który wybitnie przypomina wizualizacje w jego teledysku do „Circles” z 2019 roku „To jest ja na koniu. Myślę, że dostaliśmy obrazek z jakiejś gry. Mój przyjaciel, Kyle, po prostu umieścił na nim moją twarz, a mój przyjaciel, Ricky, zaczepił mnie i zrobił to” – powiedział, wyjaśniając incepcję tuszu.

Minuteman Tattoo Posta Malone’a

Na prawym przedramieniu, w okolicach łokcia, Malone ma tatuaż z minutemanem jako hołd dla amerykańskich żołnierzy rewolucji.

Tatuaż Post Malone’a „Nevermind”

Na swojej prawej dłoni Malone otrzymał słowo „Nevermind” we wszystkich kapitalach. Raper zadebiutował atramentem w 2016 roku i wydaje się, że jest to dopełnienie jego projektu „Whatever”, który razem składa liryczny hołd piosence Nirvany „Smells Like Teen Spirit”

Post Malone’s Skull and Crossbones Tattoo

Mini, chwiejąca się czaszka z kośćmi krzyżowymi jest wytatuowana na jego prawej dłoni, tuż obok słowa „Nevermind”

Tatuaż Post Malone’a „Patient”

Na cześć swojego singla „Patient,” z debiutanckiego albumu studyjnego z 2016 roku, Malone dostał tytuł utworu tuszem na prawym bicepsie w postaci poszarpanej czcionki. W wywiadzie ujawnił, że zrobił sobie tatuaż podczas kręcenia teledysku. Jednak wizualizacje nigdy nie ujrzały światła dziennego, ale piosenkarz zdecydował się na tusz, aby mimo wszystko uwiecznić te wspomnienia.

Post Malone’s Samurai Skull Tattoo

Malone zaciągnął japońskiego tatuażystę Ganji Bang, aby uzyskać „demoniczną czaszkę samuraja” obok jego prawego wewnętrznego łokcia. Dostał również inny unikalny projekt od tatuażysty animowanego „faceta, który dostaje jego twarz wyrwaną” Ten ostatni siedzi na jego prawym bicepsie w czerwonym, czarnym i białym tuszu.

Tatuaż Post Malone’a z pistoletem Gallensona

Malone dostał ikonę Gallenson’s, sklepu z bronią z Salt Lake City, wytatuowaną na prawym bicepsie solidnym czarnym tuszem.

5 / 7

6 Tatuaże Post Malone’a na lewej nodze

Post Malone's Left Leg Tattoos</span>              </h2>            <div>      <p>                           <img alt=

Post Malone’s Gun Tattoo

Malone ma pistolet wytatuowany nad lewym kolanem.

Tatuaż Post Malone’a inspirowany „Inuyashą”

Postać anime Kagome Higurashi z japońskiego serialu „Inuyasha” jest wytatuowana na lewej łydce Malone’a w przepięknym zielonym, czerwonym i czarnym tuszu.

Post Malone’s Vault Boy Tattoo

Korporacyjna maskotka medialnej franczyzy Fallout, Vault Boy, jest wytatuowana na dolnej lewej nodze Malone’a, powyżej kostki. Kolorowy projekt zawiera niebieski, czerwony, czarny i żółty tusz.

Tatuaż Post Malone’a „Beauty and the Beast”

Raper ma tatuaż do klasycznego filmu Disneya, „Piękna i Bestia”, na swojej prawej nodze. Projekt ma dwie postacie wytatuowane wewnątrz kolorowego serca. Zrobił go sobie w 2018 roku.

Post Malone’s Skyrim Tattoo

Raper otrzymał logo piątej edycji gry wideo „The Elder Scrolls: Skyrim” wyhaftowane na szczycie jego lewej stopy.

Post Malone’s Ghost Tattoo

Zabawny emoji ducha ze smutnym wyrazem umieszczony jest na lewej nodze Malone’a.

Tatuaże Post Malone’a z Metallicą

Malone przełożył swoją miłość do heavy metalowego zespołu rockowego Metallica na tatuaże. Ma tytuł ich utworu „The Things That Should Not Be” wydrukowany na lewej stopie, podczas gdy inny utwór zatytułowany „Disposable Heroes” jest nabazgrany na jego nodze.

6 / 7

7 Tatuaże Post Malone’a na prawej nodze

Post Malone's Right Leg Tattoos</span>              </h2>            <div>      <p>                           <img alt=

Post Malone’s „Smoke Sum” Tattoo

Raper dostał złowieszczo wyglądający wzór czaszki wyłaniający się z dymu papierosa tuszowany na zewnętrznym prawym udzie. Słowa „Smoke Sum” są napisane poniżej papierosa.

Post Malone’s Skull Thigh Tattoo

Malone ma kolejny wzór czaszki na lewym udzie, który mówi „Aby służyć i chronić” obok niego.

Post Malone’s Skull With a Headdress Tattoo (czaszka z nakryciem głowy)

Malone ma wzór czaszki z tradycyjnym nakryciem głowy Cherokee na prawej nodze, w pobliżu kostki.

Tatuaż Post Malone’a „Oblivion

Malone jest samozwańczym graczem i nie stroni od włączenia swoich ulubionych gier do swojej kolekcji. Oficjalne logo „The Elder Scrolls IV: Oblivion” jest wytatuowane na szczycie jego prawej stopy.

7 / 7

Najchętniej czytane

Za kulisami wielkiego tygodnia Kal Penna w The Daily Show

W e-mailu do agenta FBI podczas sprawdzania jego przeszłości, kiedy Kal Penn po raz pierwszy dołączył do Białego Domu Obamy jako dyrektor stowarzyszony Biura...

Co jest wysublimowane w temperaturze pokojowej?

Co jest wysublimowane w temperaturze pokojowej?Często zdarza się to w przypadku substancji mających wysokie ciśnienie pary w temperaturze pokojowej. Znane substancje, które łatwo sublimują to jod (pokazany poniżej), suchy lód (pokazany poniżej), mentol i kamfora. Sublimacja jest czasami używana w laboratorium jako metoda oczyszczania substancji stałych, na przykład kofeiny.Które z poniższych substancji sublimują w temperaturze

Jakie są cechy ściany komórkowej?

Jakie są cechy ściany komórkowej?Ściana komórkowa jest warstwą strukturalną otaczającą niektóre rodzaje komórek, tuż za błoną komórkową. Może być twarda, elastyczna, a czasem sztywna. Zapewnia komórce zarówno wsparcie strukturalne, jak i ochronę, a także działa jako mechanizm filtrujący.Co nie zawiera ściany komórkowej?Odpowiedź: Komórki roślinne mają ściany komórkowe zbudowane z celulozy, a komórki zwierzęce całkowicie pozbawione

Czy we śnie można zobaczyć swoje odbicie?

Czy można zobaczyć swoje odbicie we śnie?Zobaczenie swojego odbicia we śnie może oznaczać kilka rzeczy. Może oznaczać, że pokazuje Ci się jak obserwujesz siebie lub pokazuje Ci się Twoja własna tożsamość. Sposób, w jaki wiesz, że różnica jest wszystko używane na KONTEKŚCIE.Jak mówić o sobie w trzeciej osobie?Kiedy używasz trzeciej osoby lub "nie pierwszej osoby"

Dlaczego mój iPhone dzwoni raz i przechodzi na pocztę głosową?

Dlaczego mój iPhone dzwoni raz i przechodzi na pocztę głosową?To jest objaw włączonego przekierowania połączeń. Przejdź do Ustawienia/Phone - Call Forwarding i zobacz, czy jest włączone. Jeśli nie masz tego ustawienia, będziesz musiał skontaktować się ze swoim operatorem.Jak zmienić liczbę dzwonków w telefonie iPhone 11?Wybierz jedno z sześciu ustawień dzwonkaPrzejdź do Przegląd konta> Mój telefon

Page Speed Matters: 3 sposoby na poprawę pozycji strony w wyszukiwarkach

Nie ma znaczenia jak świetnie wygląda strona internetowa, jeśli nie zaglądają na nią odwiedzający. Poprawić ruch do strony internetowej poprzez uczynienie go bardziej widoczne w rankingach. Jest to oczywiście ogromne przedsięwzięcie i nie należy go traktować lekko. Pomimo trudności, istnieją trzy główne sposoby na poprawę rankingów w wyszukiwarkach.1. Bądź na bieżąco z trendamiNieaktualne informacje i

Dlaczego czyny nietolerowane były tak złe?

Dlaczego akty nietolerancji były tak złe?Była to bezpośrednia kara dla miasta Boston za Boston Tea Party. Akt ten zamknął port w Bostonie dla wszystkich statków do czasu, aż koloniści zapłacą za herbatę, którą wrzucili do portu. Wielu uważało, że ta kara była niesprawiedliwa, ponieważ karała wszystkich obywateli Bostonu za przestępstwo, które popełniło tylko kilku.Jakie trzy

Droga Daniela Dae Kima od aktora do adwokata

Daniela Dae Kima znacie zapewne z roli Jin Soo Kwona w serialu Zagubieni oraz Chin Ho Kelly'ego w serialu Hawaii Five-O. A ostatnio w...

Justin Jefferson: „Cała krytyka Kirka musi się skończyć!”

Jeffersonowi nie spodobała się ostra krytyka Kirka Cousinsa na antenie ESPN.Runda krytyki rozgrywającego Minnesoty Vikings Kirka Cousinsa w programie "First Take" stacji ESPN w...

Dlaczego przy nazywaniu niektórych należy używać cyfr rzymskich?

Dlaczego należy używać liczb rzymskich przy nazywaniu niektórych?Dlaczego należy używać cyfr rzymskich przy nazywaniu niektórych związków jonowych? Musisz używać cyfr rzymskich, aby wskazać, w jakim stanie utlenienia znajduje się dany pierwiastek, gdy jest on w związku. Jednym z przykładów jest żelazo (Fe). Fe ma stany utlenienia, +2 i +3 (tracąc odpowiednio 2 i 3 wybory).Które

Pozostałe newsy

Za kulisami wielkiego tygodnia Kal Penna w The Daily Show

W e-mailu do agenta FBI podczas sprawdzania jego przeszłości, kiedy Kal Penn po raz pierwszy dołączył do Białego Domu Obamy jako dyrektor stowarzyszony Biura...

Nowe słuchawki Sony z redukcją szumów są warte wydania pieniędzy

Znalezienie wysokiej jakości pary słuchawek z redukcją szumów, które naprawdę redukcja hałasu to wyzwanie. Od dłuższego czasu polowałam na parę, zwłaszcza że moja tolerancja...