Show Biznes

Ostatni sezon serialu Peaky Blinders właśnie się zakończył

Szósty i ostatni sezon Peaky Blinders właśnie pojawił się na Netflixie, ale to nie koniec historii Tommy’ego Shelby’ego i jego ekipy z Birmingham. Zamiast kończyć serial w telewizji, ostatni rozdział opowieści o PB będzie miał miejsce w filmie, jak potwierdził twórca serialu Steven Knight w 2021 roku.

Oto wszystko, co wiemy o filmie Peaky Blinders.

Co dalej z Peaky Blinders?

Sezon 7 miał zakończyć wątek postaci Tommy’ego Shelby’ego, który przeżywa trudności związane z odejściem córki i trudnym procesem tworzenia nowego moralnego światopoglądu. Teraz jednak, według Knighta, nie ma mowy o nowym sezonie.

Czy na pewno powstanie film Peaky Blinders?

Na pewno powstanie film, który zakończy serię. „Zamierzam napisać film fabularny, którego akcja będzie się toczyć i będzie kręcona w Birmingham” – powiedział Knight. „I to będzie prawdopodobnie koniec drogi dla Peaky Blinders, jaką znamy.”

Ponieważ zdjęcia do filmu rozpoczną się w 2023 roku, fani mogą spodziewać się premiery w 2024 lub 2025 roku.

Kto wystąpi w filmie?

Niewiele wiemy o tym, kto pojawi się w obsadzie filmu, ale Knight potwierdził, że Cillian Murphy powróci jako Tommy, a Paul Anderson jako jego brat Arthur. Zapytany o to, czy obaj aktorzy powrócą do uniwersum Peaky’ego, Knight powiedział Digital Spy: „Nie da się tego jeszcze powiedzieć. Ale film – tak” Dodał również: „Jest tak wiele osób, tak wielu wspaniałych aktorów, z którymi już teraz prowadzimy rozmowy w sprawie filmu, a także w sprawie tego, co nastąpi później. Ale myślę, że to, co chcemy zrobić, to ciągle zaskakiwać ludzi i odkrywać nowe talenty. Ponieważ to wszystko jest już dostępne i istnieje pewien rodzaj spójności – to, co robimy, to znajdowanie naprawdę dobrych aktorów wywodzących się z klasy robotniczej i opowiadanie tej historii. To właśnie staramy się robić”

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button