Show Biznes

Oto 18 najlepszych ofert, które kupujemy w ramach wyprzedaży Target Deal Days

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Podczas gdy Amazon Prime Day może być reklamowany jako ostateczny sprzedaży do sklepu w tym tygodniu, nie popełnij błędu – istnieją faktycznie dziesiątki innych nie przegapić oferty, które są teraz dzieje się w wielu sprzedawców. Jedną z najbardziej godnych uwagi jest wyprzedaż Target Deal Days.

To prawda: w dążeniu do rywalizacji z głównym wydarzeniem oszczędnościowym Amazona, Target zadebiutował wielodniową, letnią wyprzedażą, która zawiera oferty do 60 procent zniżki na produkty z kategorii dom, moda, uroda, outdoor i ogrodnictwo, technologia i więcej – ale tylko do 13 lipca.

Wszyscy jesteśmy tu dla przyjaznej konkurencji zakupowej pomiędzy dwoma naszymi ulubionymi markami – zwłaszcza jeśli oznacza to więcej oszczędności dla nas! Masz nadzieję na uproszczenie swojej gry w gotowanie tego lata? Na pewno chcesz kupić KitchenAid Stand Mixer, gdy jest na sprzedaż. Szukasz pretekstu, aby podnieść poziom swojej domowej przestrzeni życiowej? Nie szukaj dalej niż ta ziemista sofa Woodland Hills, która będzie działać jako idealny punkt centralny w każdym salonie. Chcesz skorzystać z bardziej zaawansowanej technologii? Słuchawki Apple AirPods Pro to jeden z najpopularniejszych (i najbardziej praktycznych) zestawów słuchawkowych – a teraz przez ograniczony czas można je kupić w niższej cenie.

Niezależnie od tego, czego szukasz, prawdopodobnie będziesz w stanie to znaleźć (i sporo zaoszczędzić!) na wyprzedaży Deal Days w Target – z obniżkami tak dobrymi, że prawdopodobnie nie zobaczysz ich ponownie aż do Czarnego Piątku. Czytaj dalej, aby poznać nasze ulubione oferty produktów z tej wyprzedaży.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button