Show Biznes

Oto kiedy ukaże się każdy nowy odcinek serialu The Staircase

9 grudnia 2001 r. Michael Peterson w histerii zadzwonił pod numer 911 i poinformował, że jego żona Kathleen leży na dole schodów, krwawi, ale wciąż oddycha. Powiedział, że spadła ze schodów. Potem nastąpiła trwająca lata saga Petersona: oskarżenie o morderstwo pierwszego stopnia, głośny proces, dziwaczne teorie o sowie, zdyskredytowane zeznania analityka rozprysków krwi i w końcu jego zwolnienie w 2017 roku. Potem pojawiły się dziesiątki podcastów poświęconych prawdziwym zbrodniom, niezwykle popularny film dokumentalny, a teraz dramat HBO Max z Colinem Firthem i Toni Colette w rolach głównych.

Najnowszy serial to ośmioodcinkowy miniserial, w którym śledzimy losy Petersona (w tej roli Firth), jego aresztowanie, proces sądowy oraz powstawanie filmu dokumentalnego o jego historii. Pierwsze trzy odcinki miały premierę na antenie HBO Max w czwartek 5 maja, a odcinek 4 – 12 maja. Pozostałe odcinki będą emitowane w każdy kolejny czwartek o godz. 3.00 ET: odcinek 5 zatytułowany „Bijące serce” – 19 maja, odcinek 6 zatytułowany „Red in Tooth and Claw” – 26 maja, odcinek 7 „Szukajcie, a znajdziecie” – 2 czerwca, a finał „America’s Sweetheart czyli: Time Over Time”, który zostanie wyemitowany 9 czerwca.

colin firth the staircase
Colin Firth jako Michael Peterson w miniserialu HBO Max.

HBO Max

Ale jest wiele więcej materiałów na temat schodów jeśli chcesz dowiedzieć się więcej pomiędzy odcinkami. Nawet Michael Peterson – który dziś ma 78 lat i nadal mieszka w Durham, NC – od czasu uwolnienia opublikował dwie książki na temat swojej sprawy: Behind the Staircase i Beyond the Staircase.

Zapisz się do HBO Max

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button