Show Biznes

Oto najprostszy sposób na ułożenie włosów w nowoczesnego francuskiego skręta

  • French twist to fryzura, w której włosy są zaczesywane do tyłu i skręcane w pionowy zwój.
  • Audrey Hepburn była jedną z pierwszych gwiazd, które nosiły tę elegancką fryzurę (szczególnie w kultowym filmie „Śniadanie u Tiffany’ego”).
  • Bez względu na to, czy masz krótkie, średnie czy długie włosy, to łatwe upięcie jest dla każdego.

Eksperymentowanie z wyglądem urody może zwiększyć Twoją pewność siebie. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja ulubiona fryzura, zawsze warto ją zmieniać i dodawać do niej nowe pomysły. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na specjalną okazję, taką jak ślub bliskiej osoby, czy po prostu chcesz wypróbować urocze upięcie, mamy dla Ciebie idealną fryzurę: french twist. Chociaż istnieje wiele fajnych fryzur, takich jak szykowne warkocze czy koki w stylu Hailey Bieber, french twist to klasyka.

Ta fryzura jest bardzo podobna do francuskiego wałka. Wygląda elegancko, eksponuje dekolt i ramiona, a nawet służy jako fryzura ochronna, w której nie musisz się martwić, że włosy wpadną Ci do twarzy. Aby dowiedzieć się, jak wykonać french twist, poprosiliśmy stylistkę Ginę Schiappacasse z Hairstory, fajnego salonu w centrum miasta. Gina Schiappacasse przedstawia tutorial, jak zrobić french twist-updo, abyś mogła opanować tę fryzurę w domu. Następnie, spróbuj swoich sił z łatwymi lokami wsuwanymi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button