Strona główna Show Biznes Partnerstwo Auriga Services z IOTICS jest liderem w umożliwianiu firmom użyteczności publicznej...

Partnerstwo Auriga Services z IOTICS jest liderem w umożliwianiu firmom użyteczności publicznej „prawdziwego dzielenia się danymi, bezpiecznie”

Cyfrowa zdolność współpracy od IOTICS umożliwia zdecentralizowany ekosystem danych dla silnika Auriga Priority Services Registration and Essential Sharing Network.

Obecny kryzys energetyczny i finansowy w połączeniu z ciężkimi warunkami pogodowymi pod koniec 2022 roku zostały opisane jako „doskonała burza” zagrożeń dla konsumentów znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji.

System używany do bezpośredniego rozwiązywania i ważnej pomocy, jak tysiące brytyjskich osób są traktowane priorytetowo, chronione i wspierane w swoich domach w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej lub braku wody, jest obecnie rewolucjonizowany.

Auriga Services, podmiot pożytku publicznego z siedzibą w Midlands, opracował i prowadził przez 18 miesięcy pilotażowy system Essential Sharing Network (ESN), który zapewnia cyfrowe udostępnianie danych klientów między dwoma przedsiębiorstwami użyteczności publicznej, aby pomóc w identyfikacji osób najbardziej zagrożonych w przypadku problemów z dostawą wody lub przerw w dostawie prądu.

System działał niezwykle dobrze przez cały ten okres bezpiecznie udostępniając ponad 20 000 miesięcznie i rozrósł się do włączenia danych wrażliwych klientów regionalnej Straży Pożarnej i Ratownictwa. Po sprawdzeniu technologii, jest ona obecnie dalej rozwijana w celu zapewnienia skalowalności i możliwości szybszego przyjęcia wielostronnego systemu udostępniania danych.

David Woakes, Client Solutions Director w Auriga Services, komentuje: 'Po sprawdzeniu technologii, potrzeba szybkiego rozwoju i skalowania okazała się niezbędna, aby dostosować zapotrzebowanie na udostępnianie danych, aby objąć wielu operatorów, firmy użyteczności publicznej i dodatkowych dostawców z trzeciego sektora.

’Po ustaleniu zapytania ofertowego (RFP) w oparciu o zakończone badania potencjalnych modeli udostępniania danych na mniejszą skalę, IOTICS okazał się najlepszym wszechstronnym partnerem oferującym cyfrową współpracę i zdolność nie tylko do bezpiecznego dzielenia się, ale także skalowania naszej sieci w tempie.’

Aby sprostać tym wyzwaniom w zakresie bezpiecznego dzielenia się danymi konsumentów, Auriga zrozumiała potrzebę innowacji poprzez wykorzystanie IOTICSpace – umożliwiając cyfrową współpracę w całej nowej gospodarce usług cyfrowych.

Korzystając z cyfrowego ekosystemu, zbudowanego wokół zasad samowystarczalności i zarządzania, Auriga może otrzymywać informacje online i oparte na plikach do rejestracji usług priorytetowych i bezpiecznie udostępniać aktualne informacje zatwierdzonym interesariuszom, zapewniając kompletny mechanizm wsparcia dla użytkowników usług priorytetowych (PSU) i przestrzegać wymogów regulatora branży.

  Jakie zasoby zapewnia Mount Kilimanjaro?

Ali Nicholl, Head of Engagement w IOTICS powiedział, 'Auriga’s Essential Sharing Network jest dobrze nazwana, jest to niezbędne dla klientów, że kontekstowe informacje są dzielone w całej sieci partnerów użytkowych, rządowych i trzeciego sektora, aby zapewnić, że jednostki i społeczeństwo mogą się rozwijać. IOTICS z dumą wspiera Auriga w łagodzeniu obaw związanych z udostępnianiem danych, umożliwiając administratorom danych zachowanie kontroli nad danymi, ochronę informacji i udostępnianie tylko tego, co jest potrzebne, kiedy jest potrzebne i komu jest potrzebne. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z wizjonerskimi firmami i partnerami budującymi ekosystemy, które rozwijają się w czasie, rosnąc wraz z rozwojem zaufania i realizacją wartości

Każdy interesariusz posiada IOTICSpace, aby selektywnie dzielić się informacjami i danymi wejściowymi ponad granicami organizacyjnymi. To semantycznie łączy dane o aktywach, kontekst i dane wejściowe w całym ekosystemie, zapewniając jednocześnie, że wszystkie strony zachowują własność i kontrolę nad swoimi danymi, analityką i aplikacją.

Początkowo otrzymując dane Priority Service Registrations za pośrednictwem silnika Auriga, cyfrowa współpraca oparta na IOTICS zapewnia łatwy do nawigacji ekosystem, w którym dzielone są dynamiczne dane w czasie rzeczywistym i syntetyczne. Posiada również elastyczność w dodawaniu i zmienianiu uczestników, źródeł i konsumentów bez konieczności kosztownego i pracochłonnego rozwoju lub kwestii zarządzania danymi. Z pomocą IOTICS cały proces został uproszczony, przy jednoczesnym zachowaniu wysoce bezpiecznego środowiska danych.

David dodaje: „Z organami rządowymi, w tym Ofgem i Ofwat, nakłaniającymi przedsiębiorstwa użyteczności publicznej do posiadania solidnych systemów wymiany danych, potrzebujemy ciągłego skupienia i innowacji, aby pokonać wyzwania wokół tych, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. Silnik Auriga ESN wspierany przez technologię IOTICSpace jest ogromnym krokiem naprzód, który pomoże sprawić, że efektywne i terminowe udostępnianie danych stanie się rzeczywistością

  Jaki jest jeden z powodów ekspansji kolei żelaznych?

Silnik Essential Sharing Network firmy Auriga został ustanowiony jako wiodący i umożliwiający partner w zakresie udostępniania danych o klientach wrażliwych pomiędzy zainteresowanymi stronami oraz w celu zapewnienia skali do rozwoju usługi, aby umożliwić dalsze wsparcie dla konsumentów poprzez udostępnianie danych lokalnym radom i służbom ratowniczym, takim jak straż pożarna, w celu poprawy świadomości PSR i wolumenu rejestracji.

  Czym jest szczegółowy opis konkretnego osobnika badanego lub leczonego?

Interesariusze Istotnej Sieci Udostępniania

  • Auriga Services
  • Thames Water
  • UKPN
  • Londyńska Straż Pożarna

Auriga zapewniła sobie pozycję lidera w umożliwianiu firmom Utility „prawdziwego dzielenia się” i sprostania wyzwaniom stawianym przez wiele organów rządowych.

Gemma Beard, Business Development Manager w IOTICS powiedział 'IOTICS jest podekscytowany współpracą z Auriga, aby skalować ich Essential Sharing Network i zapewnić bezpieczne, selektywne udostępnianie danych dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej wokół priorytetowych użytkowników usług. Rosnące wymagania w zakresie udostępniania danych wymagają szybkich i elastycznych zmian, poprzez zastosowanie podejścia IOTICS, w którym użytkownicy zachowują kontrolę nad swoimi danymi i udostępniają tylko to, co jest potrzebne, kiedy jest potrzebne – IOTICS pomaga budować zaufanie do udostępniania danych w miarę rozwoju zaufania i rozwoju przypadków użycia.

UWAGI DLA REDAKTORÓW

O Auriga
Z ponad 90 pracownikami z umiejętnościami w zakresie administracji dotacji, pieniędzy, długów, opieki społecznej oraz pomocy w zakresie wody i energii, Auriga Services z siedzibą w Sutton Coldfield działa w skali krajowej i jest podmiotem pożytku publicznego. Będąca własnością Severn Trent Trust Fund, Auriga wspiera ludzi, którzy są w ubóstwie paliwowym i zadłużeniu, w ramach statusu charytatywnego Trust Fund. Pomagając ludziom przejąć kontrolę nad ich budżetami domowymi poprzez oferowanie wysokiej jakości, dostosowanej do potrzeb pomocy, wsparcia i doradztwa, Auriga zmienia życie na lepsze.

Od 2004 roku zespoły Auriga współpracują z organizacjami, aby pozytywnie wpłynąć na życie ludzi poprzez szereg rozwiązań, prowadzących do poprawy stabilności finansowej i lepszej jakości życia.

O IOTICS
IOTICS umożliwia cyfrową współpracę między przedsiębiorstwami. Opatentowana zdolność IOTICS wykorzystuje semantykę, dane strumieniowe i cyfrowe bliźniaki, aby umożliwić ewoluujące zaufanie między organizacjami i zdecentralizowane udostępnianie informacji o aktywach i danych wejściowych przez ekosystemy w czasie rzeczywistym.

Założona w 2014 roku firma IOTICS opracowała i wdrożyła IOTICSpace, gdzie każdy może współpracować ze wszystkimi, aby rozwiązać najbardziej złożone problemy świata.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.iotics.com lub skontaktuj się z:
Jane Edwards, IOTICS, jane.edwards@iotics.com/ +44 20 8012 8186

Read More

Najchętniej czytane

Kiedy wilki polują na wydry na tej alaskańskiej wyspie, cierpią jelenie

Ten artykuł pierwotnie pojawił się naHakai Magazine,internetowa publikacja o nauce i społeczeństwie w ekosystemach przybrzeżnych. Przeczytaj...

Co to znaczy wymagać sponsoringu wizowego?

Co to znaczy wymagać sponsorowania wizowego?Sponsorowanie wizowe oznacza, że pracodawca jest gotów uzyskać wizę pracowniczą dla wysoko wykwalifikowanych kandydatów, którzy mieszkają poza granicami Stanów Zjednoczonych. Nie jest to prosty proces dla pracodawców. Muszą udowodnić, że nie byli w stanie wypełnić swoich wakatów wykwalifikowanymi amerykańskimi pracownikami w celu sponsorowania wizy.Czy można zapytać, czy ktoś wymaga sponsorowania

Czy kształt funkcji produkcji odzwierciedla prawo malejących krańcowych zwrotów?

Czy kształt funkcji produkcji odzwierciedla prawo malejących marginalnych zwrotów?Kształt funkcji produkcji odzwierciedla prawo malejących krańcowych zwrotów. - Dodanie jednego robotnika do procesu produkcji (bez zwiększenia ilości kapitału) oznacza, że każdy robotnik ma mniej kapitału do pracy. - Dlatego każda dodatkowa jednostka pracy dodaje mniej produkcji niż ostatnia.Jaki wpływ ma malejący produkt krańcowy na kształt funkcji

Kendrick Lamar’s Mr. Morale & the Big Steppers Flat Out Cooks with A-List Features

Wreszcie nadszedł koniec oczekiwania. Po pięciu długich latach, Kendrick Lamar wydał Mr. Morale & The Big Steppers, swoją bardzo oczekiwaną kontynuację Damn. Jak można...

Film Where the Crawdads Sing pojawi się tego lata

To była tylko kwestia czasu, kiedy Gdzie śpiewają raki stanie się filmem. Zaledwie kilka lat po wydaniu książki, stała się ona globalnym fenomenem, zajmując...

Politycy nieusatysfakcjonowani wysokością swoich zarobków

Nie tak dawno temu, opinią publiczną wstrząsnął projekt ustawy podnoszącej pensje posłom, senatorom, a także innym politykom zajmującym prominentne stanowiska. Po sprzeciwie...

Jaka jest siła Coulomba pomiędzy dwoma cząstkami alfa?

Czym jest siła Coulomba między dwiema cząstkami alfa?Siła między dwiema cząstkami alfa to siła odpychania Coulomba. Cząstki alfa mają taki sam ładunek i dlatego się odpychają. Czy ta odpowiedź była pomocna?Jaki jest ładunek cząstki alfa?4 +2Jaka jest siła pomiędzy dwoma cząstkami alfa umieszczonymi w powietrzu w odległości 8,2 na 10 do potęgi minus 15 metrów?Odpowiedź.

Kylie Jenner w końcu zdradza imię swojego syna

Image Source: Getty / Jon Kopaloff / FilmMagicNa kilka dni przed swoimi pierwszymi urodzinami, Kylie Jenner w końcu ujawniła pierwsze imię swojego syna -...

Dlaczego butelka sosu sałatkowego, który zawiera olej i ocet ma dwie warstwy?

Dlaczego butelka sosu sałatkowego, który zawiera olej i ocet, ma dwie warstwy?Olej i ocet rozdzielają się na warstwy w butelce z sałatką, ponieważ jest to zawiesina. Zawiesina to mieszanina, w której cząsteczki osiadają i z czasem rozdzielają się na warstwy. Kiedy potrząsasz sosem sałatkowym, cząsteczki łączą się i wygląda to jak roztwór.Jakim rodzajem mieszaniny jest

Jakim terminem określa się objętość powietrza wdychanego i wydychanego podczas normalnego oddychania z tego co dowiedziałeś się w doświadczeniach jaka byłaby typowa wartość mierzona...

Jakiego terminu używa się do opisania objętości powietrza wdychanego i wydychanego podczas normalnego oddychania, z tego co dowiedziałeś się w swoich eksperymentach, jaka byłaby typowa wartość mierzona dla tej objętości?Objętość oddechowa (TV) mierzy ilość powietrza, które jest wdychane i wydychane podczas normalnego oddechu.Jaka jest objętość powietrza obecnego w płucach po siłowym wydechu?Rio/ Marieb Chapt 8

Pozostałe newsy

  Co to jest ograniczona odpowiedzialność w prostych słowach? , Czym jest ograniczona odpowiedzialność w prostych słowach?

Kiedy wilki polują na wydry na tej alaskańskiej wyspie, cierpią jelenie

Ten artykuł pierwotnie pojawił się naHakai Magazine,internetowa publikacja o nauce i społeczeństwie w ekosystemach przybrzeżnych. Przeczytaj...

Przyjęcie EV nie zmniejszy kosztów energii dla wszystkich amerykańskich rodzin

Elektryfikacja pojazdów to ważny krok w kierunku dekarbonizacji sektora transportu, największego źródła emisji gazów cieplarnianych (GHG)...

Hive ransomeware wyłudził od ofiar 100 mln dolarów. DOJ właśnie się odegrał.

Urzędnicy federalni ogłosili w czwartek wyniki wielomiesięcznej kampanii infiltracyjnej przeciwko dużej międzynarodowej grupie ransomware o nazwie...

Najlepsze rady dotyczące bezpieczeństwa dla każdego początkującego stolarza

Obróbka drewna jest zabawą, spełniającym hobby dla wielu ludzi, ale może być również niebezpieczna. Zawsze, gdy...