Show Biznes

Patton Oswalt pociągnął za Toma Hollanda i zepsuł zapowiedź Eternals 2

preview for Sebastian Stan | Explain This

The Merriam-Webster dictionary defines Tom Holland as such: czasownik. 1: zepsuć fabułę, szczegóły lub samo istnienie filmu superbohaterskiego. Oto przykład Tom Holland w zdaniu: „Człowieku, Patton Oswalt naprawdę pociągnął za Tom Holland, kiedy powiedział w TODAY show, że będzie Eternals sequel, co?”

Cóż, przyjacielu, może nie jest dla ciebie zaskoczeniem, że Merriam-Webster nie uczynił oficjalnie Toma Hollanda czasownikiem (jeszcze!), ale Oswalt naprawdę popełnił epicki biff na TODAY show. We wczorajszym porannym wystąpieniu w programie Oswalt zdobył się na rozmowę o pojawieniu się u boku Starfoxa Harry’ego Stylesa, jako Pip the Troll, w scenie post-credits Eternals. „Ogłosili, że będzie Eternals sequel,” powiedział Oswalt. „Chloé Zhao będzie go reżyserować. Więc, miejmy nadzieję, że będzie więcej przygód Starfoxa i Pipa.” Czy ogłosili Eternals sequel, Patton? Czy ogłosili? Nie ogłosili. Nawet jeśli Marvel oznaczył kartę tytułową na końcu Eternals mówiącą, że załoga powróci, nie usłyszeliśmy nic oficjalnego o przyszłości boskiej drużyny bohaterów. Do diabła, Kevin Feige ogłosił szaloną ilość projektów na Comic-Conie i nie było tam nawet przelotnego odniesienia do Eternals, w którym wystąpili Gemma Chan, Richard Madden i Kit Harington. Biorąc pod uwagę mieszane przyjęcie Marvel Cinematic Universe, zrozumiałe jest, że Feige wziąłby sobie wolne przed podjęciem decyzji o jego przyszłości. Więc, tak. Oswalt mógł dać coś do zrozumienia. Miejmy nadzieję, że nic mu nie jest i że Feige nie kręci się za nim gdzieś w ciemnej uliczce.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button