Show Biznes

Paul Rudd zaprzyjaźnia się z gimnazjalistą, którego rówieśnicy nie chcieli podpisać jego księgi pamiątkowej

KANSAS CITY, MISSOURI - JUNE 24: Paul Rudd responds to questions during the Big Slick press conference held at Children's Mercy Hospital on June 24, 2022 in Kansas City, Missouri. (Photo by Kyle Rivas/Getty Images)

Paul Rudd umieścić jego współczujący duch na wyświetlaczu, kiedy zaoferował kilka pocieszających słów mądrości do gimnazjalisty, którego rówieśnicy odmówili podpisania jego rocznika. Powrót w maju, 12-letni gimnazjalista nazwie Brody Ridder poszedł wirusowo, gdy jego matka udostępnione wideo z jego przeważnie pustej stronie autografu rocznika na mediach społecznościowych, pisząc, „Mój biedny syn. Nie wygląda na to, żeby było lepiej. 2 nauczycieli i w sumie 2 uczniów napisało w jego roczniku, mimo że Brody prosił wszystkie rodzaje dzieci o podpis.”

W czerwcu, matka Riddera, Cassandra Cooper, otworzyła się na Washington Post o doświadczeniach Riddera z dręczycielami, szczegółowo opisując, jak starsze dzieci przyszły na ratunek jej synowi, gdy znęcanie się ze strony rówieśników stało się nieubłagane.

Historia najwyraźniej przyciągnęła uwagę Rudda, który wysłał chłopcu podpisany hełm „Ant-Mana”, który również ozdobił wiadomością, „Dla mojego dobrego przyjaciela Brody’ego na czas, gdy weźmie na siebie świat!” Zaskoczył również Riddera rozmową przez FaceTime. „Jestem jak, 'Muszę porozmawiać z tym dzieciakiem, ponieważ ten dzieciak brzmi jak mój rodzaj faceta'”, mówi Rudd w wideo udostępnionym przez matkę Riddera. „Lubi szachy, lubi szermierkę, lubi dinozaury… . . . mam rację? Cóż, jestem bardzo podekscytowany, że mogę z tobą porozmawiać i mogę cię poznać!”

Po rozmowie telefonicznej wysłał Ridderowi odręcznie napisaną notatkę, w której czytał: „Ważne jest, aby pamiętać, że nawet kiedy życie jest ciężkie, że rzeczy stają się lepsze. Jest tak wielu ludzi, którzy cię kochają i myślą, że jesteś najfajniejszym dzieciakiem tam jest – ja będąc jednym z nich! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkie niesamowite rzeczy, które zamierzasz osiągnąć” Teraz, para jest nawet najwyraźniej na warunkach tekstowych, Cooper podzielił się w poście na Facebooku 9 czerwca, który niedawno wznowił.

To nie jest pierwszy raz, kiedy gwiazda „Clueless” pokazała swoją miłą i bezinteresowną naturę. Od dawna był etykietowany jako „miły facet” przez gwiazdy i fanów, a w 2014 roku Stephen Colbert posunął się do nazwania go „najmilszą osobą na planecie” w „The Colbert Report”

Ale Rudd jest przyziemny w tym wszystkim i jest nawet nieco sceptyczny wobec etykiety „miłego faceta”. „To jest pasywno-agresywne”, powiedział Elle o tytule w 2018 roku. „Nie ma nic seksownego w miłym; nie ma nic powabnego ani intrygującego. A jednak naprawdę uwielbiam, gdy ludzie są mili. Bo szczerze mówiąc, po prostu myślę, że życie jest tak trudne. Jest tak wiele rzeczy, które mogą cię zdołować, które są tak frustrujące i tak szalone. Tak jak to brzmi, życzliwość jest rzeczą, która może to trochę rozładować. Życzliwość i śmiech.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button