Show Biznes

Perrie Edwards z Little Mix jest zaręczona z długoletnim partnerem Alexem Oxlade-Chamberlainem

LONDON, -, UNITED KINGDOM - 2019/02/20: Alex Oxlade-Chamberlain and Perrie Edwards are seen on the red carpet during The BRIT Awards 2019 at The O2, Peninsula Square in London. (Photo by Keith Mayhew/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Dzwony weselne już niedługo zabrzmią dla Perrie Edwards z Little Mix. 18 czerwca piosenkarka ujawniła, że jej wieloletni partner, Alex Oxlade-Chamberlain, poprosił ją o rękę, a ona powiedziała tak. Edwards podzieliła się wiadomością za pośrednictwem swojego Instagrama, gdzie zamieściła zdjęcia z propozycji Chamberlaina o zachodzie słońca obok obrazu jej pierścienia.

„Ostatniej nocy miłość mojego życia zeszła na jedno kolano i powiedziałam … . TAK!” Edwards podpisał romantyczną karuzelę. Chamberlain podzielił się tymi samymi zdjęciami na swoim Instagramie z własnym specjalnym podpisem. „Mrs Oxlade-Chamberlain to be! @perrieedwards ❤️💍”, napisał.

Edwards i Chamberlain po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2016 roku. W sierpniu 2021 roku para powitała swoje pierwsze dziecko, chłopca, któremu nadali imię Axel. Oprócz zaręczyn w weekend, piosenkarka i gwiazda piłki nożnej świętują również pierwszy Dzień Ojca Chamberlaina. Krótko po ogłoszeniu swoich zaręczyn, piosenkarka „Sweet Melody” zamieściła wideo z hołdem dla swojego przyszłego męża, które powstało do melodii „Count on Me” Bruno Marsa Podpisała wideo: „Happy first Father’s Day to the best Dadda Axel could ever wish for! ♥️”

Biorąc pod uwagę, jak długo są razem, nie jest zaskoczeniem, że para już od dłuższego czasu myśli o małżeństwie. Jednakże, pomiędzy ich zajętymi karierami i przyjęciem małego Axela do rodziny, zajęło trochę czasu, aby Chamberlain znalazł odpowiedni moment na oświadczyny. Ze swojej strony, Edwards jest gotowa powiedzieć „tak” od co najmniej 2020 roku.

W listopadzie 2020 roku w wywiadzie dla Capital FM, członkini Little Mix ujawniła, że była gotowa powiedzieć „tak” na propozycję od swojego chłopaka przez jakiś czas. „Doceniam go”, powiedziała wtedy. „Nie chcemy się z tym spieszyć, wiesz co mam na myśli? Ale to byłoby zdecydowane „tak” ode mnie, liczę na to.”

Edwards była wierna swojemu słowu. Kiedy Chamberlain upadła na jedno kolano, powiedziała „tak”. Teraz pozostaje pytanie, czy jej ślub będzie podwójnym zjazdem Little Mix, którego fani pragną? Tylko czas pokaże. Na razie szczęśliwa para jest prawdopodobnie zbyt zajęta świętowaniem zaręczyn i Dnia Ojca, by zacząć planować ślub.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button