Show Biznes

Pete Davidson Breaks Character During Hilarious Manscaped Ad

Pete Davidson jest nową twarzą – „między innymi” – Manscaped, męskiego serwisu pielęgnacyjnego, który nie boi się żartować z siebie. Po oficjalnym odejściu z „Saturday Night Live” 21 maja, Davidson szybko pojawił się w dwóch projektach tego samego dnia: trailer drugiego sezonu „The Kardashians” na Hulu i nowa reklama Manscaped wypełniona większą ilością d*ck jokes niż klasyczny hit The Lonely Island „D*ck in a Box”

11 lipca Davidson pojawił się w reklamie nowej maszynki do golenia Lawn Mower 4.0, kilka razy łamiąc charakter, zanim rozpoczął 30 sekund sugestywnych żartów, które mogłyby być prosto z odcinka „SNL”. „Zaskocz swoją dziewczynę”, żartuje Davidson, który obecnie spotyka się z Kim Kardashian, przed dodaniem, że „prezentacja ma znaczenie” Ubrany w otwartą marynarkę garniturową, która dała nam spojrzenie na niektóre z jego wielu tatuaży, Davidson pewnie trzymał brzytwę w jednej ręce, podczas gdy nawiązywał głęboko niepokojący kontakt wzrokowy, ostrzegając, „Nie zmuszaj mnie do konkretu, bo to zrobię”

Po zażartowaniu, że używa maszynki do golenia „na tyle długo, że myślę, że nadszedł czas, abyśmy weszli razem w biznes”, Davidson przedstawił się jako nowa twarz Manscaped, sugerując, że jest o wiele więcej rasowego humoru, który może pojawić się w tej nowej kolaboracji. Czy jesteśmy gotowi na przyszłość, w której Davidson entuzjastycznie krzyczy „Shave your d*ck!” do kamery, podczas gdy my przewijamy nasze kanały TikTok i odświeżamy Instagram? Możliwe, że będziemy musieli być.

„Pokażmy im, jak bezwłose możemy być, chłopcy”, dodaje Davidson, pozostawiając miejsce na flurry żartów z czasów gimnazjum w sekcji komentarzy. Obejrzyj całą reklamę Manscaped tutaj.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button