Show Biznes

Pierwszy zwiastun filmu Legacy: Prawdziwa historia Los Angeles Lakers, w którym pojawiają się same sławy

Choć uwielbialiśmy serial HBO Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty, miał on jedną cechę charakterystyczną, na dobre i na złe: garstkę prawdziwych byłych gwiazd Los Angeles Lakers, które wypowiadały się przeciwko niemu.

Jeśli sięgniesz pamięcią do początku tego roku, możesz przypomnieć sobie, jak Magic Johnson i Kareem Abdul-Jabbar zapowiadali rzekomo dokument, który miałby opowiedzieć prawdziwą historię Showtime – oczywiście z ich błogosławieństwem. Weźcie sobie z tego, co chcecie. Okazuje się, że chodzi o 10-częściowy epicki film dokumentalny, w stylu Ostatniego tańca, zatytułowany Legacy: The True Story of the LA Lakers. Teraz, dzięki Hulu, mamy pierwszy zwiastun serialu w reżyserii Antoine’a Fuqua, który możecie obejrzeć poniżej.

Okazuje się, że Johnson i Abdul-Jabbar nie żartowali. Marzeniem każdego miłośnika koszykówki jest, aby Jeanie Buss, LeBron James, Shaquille O’Neil, Pat Reilly, i Jerry Buss usiedli i udzielili wywiadów do jednego filmu dokumentalnego. Do diabła, nawet Rob Lowe i J.A. Adande są tam na dokładkę! Wygląda na to, że czeka nas poważna lekcja historii Lakersów, od Kareema do Kobego. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery Prawdziwej historii LA Lakers, ale będzie ciekawie zobaczyć, czy dokumentowi uda się wzniecić jakąś dawno zapomnianą, prawdziwą walkę, tak jak udało się to Ostatniemu tańcowi. W oczekiwaniu na kolejny bis Showtime, oto opis serialu w serwisie Hulu.

„Legacy: The True Story of the LA Lakers” przedstawia niezwykły rozwój i bezprecedensowy sukces jednej z najbardziej dominujących i ikonicznych drużyn w sporcie zawodowym. Ta 10-odcinkowa seria dokumentalna, zawierająca ekskluzywny dostęp do rodziny Bussów oraz wnikliwe, odkrywcze wywiady z zawodnikami, trenerami i szefami biura, jest kroniką tej niezwykłej historii od środka – opowiedzianą tylko przez ludzi, którzy ją przeżyli.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz mógł znaleźć te same materiały w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button