Show Biznes

Pierwszy zwiastun filmu ” She-Hulk: Adwokat ” budzi w nas (nieśmiałe) podekscytowanie

Jeśli wymuszona przez pandemię superbohaterska przerwa pozostawiła pustkę w waszych duszach, to witajcie w dziwnym i odległym świecie maja 2022 roku, gdzie co druga duża premiera jest specjalnością Marvel Cinematic Universe. Wciąż nie możemy się otrząsnąć po Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa. Moon Knight również. Nie zapominajmy o nadchodzących Thor: Miłość i Grom i Ms. Marvel. Szef Marvela Kevin Feige wyraźnie usłyszał wasze wołanie i wykrzyknął: „Nie bawi was to?”

Jakby brakowało nam superbohaterskich historii w naszym życiu, Marvel właśnie opublikował pierwszy zwiastun filmu She-Hulk: Attorney at Law, w którym główną rolę gra świetna Tatiana Maslany. Zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej, przedstawia Jennifer Walters, początkującą prawniczkę, która jest także kuzynką Bruce’a Bannera. Nie mamy jeszcze potwierdzenia tej informacji, ale w komiksach Walters otrzymuje od Bannera awaryjną transfuzję krwi, która daje jej moce Hulka. Załóżmy, że jakaś wersja tego wydarzenia ma miejsce tutaj. Niezależnie od tego, w zwiastunie widzimy Walters w pełnym trybie She-Hulk, który obejmuje, ale nie ogranicza się do: Hulk-jumping, right-swiping na aplikacjach randkowych, rozbijanie złych ludzi i chodzenie na drinki po pracy.

Słuchajcie, Esquire już wcześniej sparzył się na zwiastunach Marvela, ale my jesteśmy bardzo podekscytowani. Pomysł na komedię sądową o superbohaterach brzmi cholernie zabawnie, zwłaszcza z Maslany i Markiem Ruffalo w rolach głównych. (Nie wspominając o Jameeli Jamil w roli czarnego charakteru). I wygląda zabawnie, z Walters nabijającą się z życia superbohaterów, a może nawet będącą pierwszym bohaterem, który przełamie dziwną zasadę Marvela o zakazie seksu. Ale CGI wymaga jeszcze trochę pracy. Fakt, że Marvel wypuszcza filmy i seriale w tempie kilkumiesięcznym, zaczyna być widoczny. Miejmy nadzieję, że gdy nadejdzie czas, dostaniemy She-Hulk w jakości kinowej.

Gotowi czy nie, pierwszy odcinek She-Hulk pojawi się na Disney+ 17 sierpnia 2022 roku. Oto pełny opis fabuły od Marvela i Domu Myszy:

Wyreżyserowany przez Kat Coiro (odcinki 1, 2, 3, 4, 8, 9) i Anu Valia (odcinki 5, 6, 7) z Jessicą Gao jako główną scenarzystką, „She-Hulk: Attorney at Law” śledzi Jennifer Walters, jak porusza się po skomplikowanym życiu samotnej, trzydziestokilkuletniej pani adwokat, która jest również zielonym, mierzącym 6 stóp i 7 cali super-mocnym Hulkiem. W dziewięcioodcinkowym serialu pojawi się wielu weteranów MCU, w tym Mark Ruffalo jako Smart Hulk, Tim Roth jako Emil Blonsky/ The Abomination oraz Benedict Wong jako Wong. W obsadzie znaleźli się również Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass i Renée Elise Goldsberry. Producentami wykonawczymi są Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Brad Winderbaum, Kat Coiro i Jessica Gao. Współproducentami wykonawczymi są Wendy Jacobson i Jennifer Booth.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button