Show Biznes

Po finale Moon Knighta potrzebujemy drugiego sezonu, Stat

Ta historia zawiera spoilery do finału sezonu Moon Knight.

Jeśli ktokolwiek myślał, że Moon KnightMarvela – który był dość szaloną, przypominającą Charliego Kaufmana podróżą do centrum umysłu bohatera– będzie miał zgrabne i schludne zakończenie, to jestem pewien, że gdzieś tam, ci ludzie mają piekielną środę. Finał sezonu Moon Knight był superbohaterskim smoothie złożonym z wybryków Marca Spectora/Stevena Granta, Ethana Hawke’a pewnie uczącego się cudów CGI oraz sceny po napisach końcowych, która sugeruje, że Arthur Harrow może mieć mniejszy wpływ na rzeczywistość niż nasz bohater.

Biorąc pod uwagę, że Moon Knight kończy się, no wiecie, nagłym wprowadzeniem trzeciej tożsamości, mamy wrażenie, że Oscar Isaac może jeszcze nie skończył z Marvel Cinematic Universe, co poruszył w wywiadzie dla Variety. „Słyszałem o złotych kajdanach” – powiedział o pomyśle, że mógłby pozostać w grze superbohaterów do końca życia. „Na szczęście wszyscy zgodziliśmy się, że [Moon Knight] jest tym, na czym się skupimy. To jest ta historia. A czy będzie jakaś przyszłość, to zależy od tego, czy ludziom się spodoba, czy będą chcieli zobaczyć więcej i czy znajdziemy historię, którą warto opowiedzieć.”

Wiecie, co jest teraz naszym zadaniem, prawda? Spekulować, jaka to może być historia. Oto wszystko, co wiemy o przyszłości Moon Knighta.

Kiedy Moon Knight powróci?

Niestety, Marvel nie zaoferował nam swojej zwyczajowej uprzejmości – zwyczajowego so-and-so will return bit, który często widzimy, gdy seria lub film bohatera się kończy. Nie możemy więc zbyt wiele spekulować. Przypuszczamy jednak, że Marvel zaprosi Moon Knighta z powrotem do superbohaterskiej piaskownicy, aby przeżyć przygodę u boku partnerów bohatera w walce z przestępczością. Przynajmniej tymi z komiksów. Spodziewajcie się, że Steven Grant/Marc Spector/Jake Lockley złożą wizytę Blade’owi lub Black Knightowi zanim Disney wypuści drugi sezon Moon Knight.

Co może się wydarzyć w drugim sezonie Moon Knight?

Jake Lockley. Jake Lockley może się pojawić. W finale sezonu Moon Knight widzimy, jak trzecia (i nowa!) tożsamość Marca Spectora odbiera Arthura Harrowa ze szpitala psychiatrycznego, wpycha go do limuzyny i strzela do niego. Nie mamy pojęcia, czy jest to śmierć odwracalna, czy nawet wyobrażona, ale wiemy że Lockley jest postacią wyrwaną z komiksów. Historycznie był on przedstawiany jako najbardziej brutalna osobowość Moon Knighta. W związku z tym, można by z łatwością zobaczyć Sezon 2 przedstawiający wewnętrzną wojnę pomiędzy Lockleyem a Spectorem/Grantem. Trzeba by pomyśleć, że trio nadal jest wierne Khonshu, skoro Lockley jest na wolności i zadaje się z bogiem – nawet jeśli finał kazałby wierzyć, że Spector/Grant nie są już Moon Knight. Tymczasem chcielibyśmy zobaczyć więcej Szkarłatnego Skarabeusza w wykonaniu May Calamawy, egipskiego superbohatera, którym Layla staje się w ostatnich scenach serialu.

Bez względu na wszystko będziemy się modlić do bogów Marvela, by Isaac powrócił do MCU. Wiemy, że nie zostawiłby nas w niepewności.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Możliwe, że tę samą zawartość będzie można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button