Show Biznes

Po nowy piercing i modny wygląd uszu poszłam do Studs

Uwielbiam ozdoby i zabawę z biżuterią. Nie ma nic bardziej podnoszącego na duchu niż trochę blingu. Jedną z moich ulubionych rzeczy do stylizacji są moje uszy, zwłaszcza, że mam już wiele piercingów. Kreatywne podejście do kolczyków to prosty i ponadczasowy sposób na zmianę wyglądu. Ponadto, biżuteria wysokiej jakości jest trwała. Niektóre z elementów, których używam do stylizacji i pielęgnacji uszu, pochodzą z czasów, gdy byłam niemowlęciem lub zostały mi przekazane przez babcię. Kiedy miałam okazję sprawdzić Studs i zrobić sobie nowy piercing, byłam bardzo podekscytowana, że będę mogła odświeżyć swoje ucho czymś modnym.

Studs to salon przekłuwania uszu i sklep z biżuterią, który specjalizuje się w przekłuwaniu uszu. Jest to technika tworzenia stylizowanego ucha, które będzie pasowało do Ciebie, a jednocześnie będzie w pełni wierne Tobie. Jeśli chcesz przekłuć sobie uszy, Studs wykonuje przekłucia tylko przy użyciu igieł, a nie pistoletów, co było dla mnie ogromnym plusem. W sklepie jest mnóstwo opcji biżuterii do piercingu, od 14- do 18-karatowego litego złota po wysokiej jakości tytanowy implant. Cała biżuteria do piercingu ma tytanowe labrety z płaskim grzbietem, które zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie – dla mnie to kolejny plus.

Kiedy po raz pierwszy weszłam do Studs w Hudson Yards w Nowym Jorku, od razu spodobała mi się atmosfera panująca w tym miejscu. Jest tu wesoło, zabawnie i modnie, a pracownicy są bardzo gościnni. Po pierwsze, musiałam się zameldować i podpisać zwolnienie. Następnie pokazano mi bogatą kolekcję biżuterii do piercingu, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. W większości innych miejsc, w których byłam, nie było tak wielu stylowych opcji. Dla osoby, która uwielbia mieć wybór, ale jest też niezdecydowana, było to trudne zadanie. Na szczęście personel był bardzo pomocny w zawężaniu wyboru, w zależności od tego, jaki wygląd chciałam uzyskać i jakie były moje cele. Ponadto, mając do wyboru tak wiele modnych i stylowych propozycji, jest mniej prawdopodobne, że będziesz chciała przedwcześnie wymienić swoje kolczyki i narazisz się na infekcję.

Przez długi czas chciałam przerobić moją trzecią dziurkę w kolczyku. Kiedy po raz pierwszy go zrobiłam, w ciągu kilku tygodni wdało się zakażenie. W rezultacie doszło do bliznowacenia i powstania małego keloidu na tylnej stronie ucha. Po powstaniu keloidu zrezygnowałem z ponownego zrobienia go, a nawet z takiej możliwości. Kiedy jednak porozmawiałam o tym z ekspertem firmy Studs, Jessicą Gonzalez-Gaxiolą, powiedziała mi, że możliwe jest przekłucie uszu wystarczająco blisko i tuż nad moją zamkniętą trzecią dziurką, tak aby była ona ukryta, a jednocześnie nie przeszkadzała ani nie naruszała keloidów z tyłu. Co sprawiło, że poczułam się jeszcze bardziej komfortowo, to fakt, że Jessica zadała mi wiele szczegółowych i przemyślanych pytań na temat moich poprzednich przekłuć, dzięki czemu mogła udzielić mi najlepszych rad i sugestii w zależności od moich potrzeb. Zdecydowałam się na mały kolczyk marquise 14k crown, ponieważ był wystarczająco duży, aby zakryć moją zamkniętą trzecią dziurkę.

Kiedy dotarłam do salonów piercingu, maski były obowiązkowe, a włosy musiały być związane. Zdjęłam też dwa komplety kolczyków z płatków, aby zachować czystość i zmniejszyć zatłoczenie. Jessica wyczyściła i zdezynfekowała moje uszy chusteczkami z alkoholem. Następnie zaznaczyła małą kropkę w miejscu, w którym ma być umieszczona igła i dwukrotnie sprawdziła jej umiejscowienie przy użyciu aktualnej biżuterii do przekłuwania uszu. Zmierzyła nawet dokładną odległość między potencjalnymi przekłuciami w obu uszach, aby upewnić się, że każda strona będzie pasować i będzie symetryczna. Kiedy już wszystko zatwierdziłam, zaczęłyśmy. Kazała mi wziąć jeden wielki wdech, przekłuła mi ucho, a następnie kazała zrobić wydech. To było wszystko; łatwe, bezbolesne i szybkie. Umieściła kolczyk w uchu, zabezpieczyła jego tył, wciskając go, i oczyściła miejsce przekłucia wacikiem. Powtórzyłyśmy ten proces w drugim uchu i w ciągu pięciu minut byłam zachwycona i zauroczona moim nowym kolczykiem.

Otrzymałam wyczerpujący przewodnik dotyczący pielęgnacji po zabiegu, który zawiera informacje o tym, jakie kolczyki mam przekłute, czasie gojenia i rozmiarze mojego kolczyka. Zawiera on również listę najlepszych praktyk po zabiegu, takich jak utrzymywanie go w czystości za pomocą roztworu soli fizjologicznej dwa razy dziennie, nie spanie na stronie, na której znajdują się kolczyki, zwracanie uwagi na to, aby się nie zacinały, oraz unikanie basenów i oceanów przez dwa tygodnie. Studs jest bezpiecznym i czystym miejscem, w którym można wykonać kolczyk, z doświadczonymi ekspertami, którzy wiedzą, co robią. Jessica i pozostali pracownicy Studs z przyjemnością odpowiedzieli na wszystkie moje pytania dotyczące pielęgnacji uszu po przekłuciu, jak również pomogli mi w stylizacji mojego kolczyka. Już od pierwszego kroku było jasne, że ta marka to coś więcej niż tylko ładne i modne kolczyki, to także świetna zabawa.

Ratings:

Studs ma swoje siedziby w Nowym Jorku, Los Angeles, Austin, Massachusetts, Miami i Nashville. Jeśli chcesz przekłuć sobie uszy lub dobrać idealny dla siebie kształt uszu, zarezerwuj wizytę tutaj. Możesz też obejrzeć niektóre z ich wspaniałych kolczyków. Znalazłam nawet kilka podobnych do mojego ucha, takich jak CZ Bezel Triad Flatbacks ($28-$56), CZ Cluster Stud Flatbacks ($28-$56) i CZ Flower Stud Flatbacks ($26-$52).

Jeśli chcesz osiągnąć taki wygląd uszu w domu, Studs ma kilka zestawów, które możesz kupić już teraz, np. Gold Color Crush Set (88$, pierwotnie 114$), Silver Color Crush Set (88$, pierwotnie 114$), Groovy Set (118$, pierwotnie 152$) i Galaxy Set (108$, pierwotnie 136$).

Image Source: POPSUGAR Photography / Anvita Reddy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button